Příspěvky uživatele - 109.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papírák s velikánskými plody, 2.10.2008
Ahoj ořešáci! Myslím, že tato odrůda velikánskoplodých vlašáku se jmenuje GOLIÁŠ...
růže a mulčovací kůra, 25.8.2008
Dobry den,    mulcovaci kuru mam pod ruzemi na dvou mistech a zadny problem jsem neshledal. Dari se jim dobre..   David
Čerpání vody z řeky - 30 m výtlak, 16.7.2008
Nakonec jsem zakoupil čínskou variantu českého čerpadla ROB 2, čerpané množství vody není velké, tak snad něco vydrží. Servis je zajištěn přímo v obchodě, tak uvidíme. Díky za tipy.  
Čerpání vody z řeky - 30 m výtlak, 14.7.2008
Děkuji za reakci, Malyš mne po pročtení diskuze napadl také. Byl jsem se i zeptat v místním obchodě a doporučovali mi čerpadlo ROB II (vyrábí se v Českých Budějovicích) či jeho kopii made in China. Výhoda toho čínského je horní sání a samozřejmě... celý příspěvek >
Čerpání vody z řeky - 30 m výtlak, 14.7.2008
Prosím o radu, jaké použít čerpadlo pro občasné čerpání vody z řeky vzdálené 40m, s převýšením cca 20m. Jedná se o příležitostní načerpání sudů u chaty vodou na zalévání. Obsah čerpané vody počítám asi 400l / týden. Potřebuji nějakou snadno přenosnou... celý příspěvek >
Stáleplodící jahody, 28.5.2008
Dobrý den, jsem zahradnická začátečnice a letos si poprvé pěstuji stáleplodící jahody na balkóně. Poradíte jak na to? Slyšela jsem, že se první květy mají uštípnout, aby rostlina zesílila, je to tak? A co s rostlinami v zimě? Přežijí na balkóně?... celý příspěvek >
Keříková rajčata - popelavé listy, 26.5.2008
Dobrý den, prosím poradí mi někdo co znamená šedočerný povlak na listech, jakoby popelavé listy u keříkových rajčat? Pěstuji je na jižním balkóně, dala jsem je ven v sobotu 17.5. a jde o spodní listy rajčat. Může to být teplotní šok? Předtím byly... celý příspěvek >
Jedle Korejská - napadené šišky, 14.5.2008
Mám stejný problém, který se stupňuje - stromek cca 2,4 m vysoký začíná od vršku usychat. Kromě napadených šišek jsou letorosty pod kůrou vyžrané od housenek. Prodejci radí postřikovat nebo zalévat Krystalonem, což hnojivo, které škůdce nezničí.
rosa rugosa, 25.4.2008
Skvely napad Lili, s tim vlaknem.:-) Ja zatim problem se srnkami nemam zato vsak se svou boxerkou. Co neustipne, to roslapne.:-(Jsem z toho casto dost nestastnej, ale co nadelam. Snad casem zmoudri. Zajimave je, ze ta pro zmenu levne(botanicke)... celý příspěvek >
studniční voda jako šutr, 25.4.2008
Ještě jednou ahoj, zkuste juknout například na tyto stránky: http://www.bkg.cz/zmekcovaci-zarizeni.htm Dodavetelů a výrobců je mnohem víc... J.
studniční voda jako šutr, 25.4.2008
Ahoj, tvrdou vodu máme na chalupě v Polabí také. Měřil jsem ji a má cca 30st.německých, což je děs Pokud se ale nevaří, vodní kámen se neusazuje v takové míře). Jediná účinná možnost je katexová kolona. Příslušná kolona pro rodinný domek vyjde... celý příspěvek >
Roundap, 25.4.2008
Ahoj, aplikujte ho klidně lokálně. Stačí ho aplikovat neředěný, štětečkem na více místech. Stačí na kmínku rostliny. Stejně spolehlivě se likvidují i nezdolné bezinky, které prorůstají do základů staveb, ale tady navrtám kmínek bezinky šikmo a... celý příspěvek >
Může bříza pomoci odvlhčení domu?, 25.4.2008
Hezký den. S úsměvem čtu Váš probém a myšlenku likvidovat vlhkost výsadbou břízy. Podobně jsem uvažoval i já, ale naštěstí jsem zvolil variantu odkopání i když náš rekreační domek je také z kamene a zeď má sílu 90cm. Prostě bývalá zemedělská... celý příspěvek >
Sázení a pěstování broskvoně, 24.4.2008
Dobrý den, mohu se zeptat jak bych poznal původní orientaci k světovým stranám u zakoupené broskvoně.
rosa rugosa, 16.4.2008
Diky Lili, informace projdu.:-) Ja psal o rugose, protoze jsem si vsiml, ze ji par lidi na foru shanelo. Ja osobne mam. Navic jsem cetl, ze sipky rugosy maji velmi vysoky obsah vitaminu C. Jeden z nejvetsich u ruzi. Nevim zda je to uplne pravda, ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika