Příspěvky uživatele - 209.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uložení filtrace, 22.9.2015 Obsahuje fotku
to do kupelni sa vola tekuta lepenka. je to taka interierova hydroizolacia. Hlavne si pripravte pred betonovanim prechody v stenach pomocou nejakych trubiek, nech nemusite potom pracne vyburavat. Boris
Zase ta lipnice, 18.9.2015
teraz nechapem ci sa stazujete alebo... Snad ste naozaj necakali, ze po aplikacii Stomp nieco vykliči? Ved to je podstata pripravku, blokovat klicenie. Stomp sa preto pouziva ako prevencia proti lipnici v tomto obdobi ked je klicivost lipnice... celý příspěvek >
Tlaková nádoba na závlahy alebo presscontrol?, 10.9.2015
Inak myslim si, ze tych 150g/m3 je myslenych ako obsah pevnych castic v cetpanej vode bez rizika zasekavania sa obeznych kol. Nic to vsak nevypoveda o zivotnosti, teda kolko m3 takto znecistenej vody dokaze cerpadlo precerpan nez pri k ich uplnemu... celý příspěvek >
Tlaková nádoba na závlahy alebo presscontrol?, 10.9.2015
Hovoril som, ze tu studnu skor ci neskor zapieskuje... Skusenost mam taku, ze samonasavacim Sigma SVA ten piesok moc nevadi. Skor vadi ventilom, membranam v zavlazovacich pocitacoch a podobne. Ked sa k tomu prida zelezita voda, z ktorej sa zacne... celý příspěvek >
Tlaková nádoba na závlahy alebo presscontrol?, 9.9.2015
Vypinaci tlak je tlak pri nulovom prietoku... nemozete miesat s tlakom prevadzkovym, to je ako miesat hrusky s jablkami Zapinaci a vypinaci tlak na tlakovom spinaci je tlak pri ktorom sa cerpadlo zapne a vypne. Spinac kt. je vacsinou umiesteny... celý příspěvek >
Tlaková nádoba na závlahy alebo presscontrol?, 9.9.2015
Skúšal som aj 80l/min a nastávalo strhávanie častíc cez perforáciu. V prvom rade, perforacia rury by mala byt uplne naspodu a zarazena do strkoveho podlozia tak aby sa voda tlacila odspodu a nie zo stran. V opacnom pripade (zalezi od okoliteho... celý příspěvek >
Fixace do betonu, 8.9.2015
Spojenie drevo-profil, skrz a šrob s maticou. Profil do betonu, kovova kotva
Kvapková závlaha, 2.9.2015
alebo to natahat rovno vsetko s malou hadickou a pouzit radove kvapkace
Kvapková závlaha, 2.9.2015
Do LDPE hadice sa vysekne otvor (pripravok na to urceny) a don sa nasrobuje prechod na malu hadicku alebo priamo kvapkovac.
Kvapková závlaha, 2.9.2015
Mam priesakovu pod ziv. plotom, bez akehokolvek filtra, voda so zelez. kalom a ani po 3r som si nevsimol zmenu prietoku. Dokonca neriesim ani regulator tlaku, supujem tam rovno 3.5bar a stale drzi. Hadica je umiestnena pod mulcom. Pri zavlazovani... celý příspěvek >
Kvapková závlaha, 2.9.2015
tu mate tu hadicu
Kvapková závlaha, 2.9.2015
tak nechate dlhsie zavlazovat a kapilarita sa postara aby sa voda dostala aj dalej od hadice. Mam takto vyriesene zavlazovanie zahrady. Hadica 33cm vzdialenost kvapkacov 2.5l/h, rozostup medzi hadicami 50cm. Po 40min je z toho jedna mokra plocha.... celý příspěvek >
Kvapková závlaha, 2.9.2015
nejak by to slo ale stalo by to viacej ako kupit hotovu. Tie rastliny predsa nemaju korenovy system len tesne pri rastline, tak kupte kvapkovu hadicu s 50cm kvapkacmi a bude to v poho. Pripadne v Lidl sa pri zahrada-akcia da kupit 15m priesakova za... celý příspěvek >
Fíkovník, 18.8.2015
co je to za megaodrodu?
Jak levně pořídit plastový nebo laminátový bazén, 18.8.2015
beton s foliou a lacnejsi? Obvykle prave foliovany vychadza o cca 20-30 tis viac ako plastovy... Inak ja som robil 8x4 a vysiel ma komplet 7300€. Ked odratame obrubu 1000€, rebrik 300€, navijak a plachtu 500€ a hlavne to, ze v cechach nie su v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika