Příspěvky uživatele - 209.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Geotextilie na skalku ano ci ne?, 8.6.2015
na skalku sa vycsinou geoska nepouziva nakolko vacsina rastlina je podopokryvna a geoska by branila rozrastaniu.
Zase ta lipnice, 4.6.2015
Samozrejme myslel som pripravok STOMP 330
Zase ta lipnice, 4.6.2015
Kedze mate asi skusenosti s pripravkom mam par otazok: 1. V akom pomere miesate? 2. Postrekujete namiesanym pripravkom cely travnik? 3. Znizujete nejako pred aplikaciou vysku kosenia aby doslo lepsiemu kontaktu s podou (semenom). 4.... celý příspěvek >
Kyselina chlorovodíková, 3.6.2015
Uprimne uz som z toho jelen. Ale spomenul som si na svojho majstra zo strednej ked vravieval: "Plintovič, špiritizuješ jak masársky učeň. Ten též kuká kde ma krava p... ču ked ju zabije". Čím chcel povedat, ze nad urcitymi vecami, sa nemá zmysel... celý příspěvek >
Kyselina chlorovodíková, 2.6.2015
nesuhlasim. Alkalita neboli kyselinová neutralizační kapacita (KNK) je vlastně mírou stability pH. Hovoří se o ní také jako o pufrační kapacitě vody. Jak název „kyselinová neutralizační kapacita“ napovídá, čím větší je tento parametr, tím větší má... celý příspěvek >
Kyselina chlorovodíková, 2.6.2015
no su na to testy alkality ale teoreticky sa da skocit do akvaristiky a kupit jednoduchy kH test a vysledok prepocitat, kH x 17.857 = ppm. Optimalne je 80-120ppm cize 4.5-6.7 kH. Este raz vsak upozornujem, ze po aplikacii HCL sa nesmie hned merat... celý příspěvek >
Kyselina chlorovodíková, 2.6.2015
pri tvrdej vode sa prave preto pouziva HCL a nie sirovka lebo si dokaze poradit s uhlicitanmi a znizit pufracnu schopnost (alkalitu). Vo vseobecnosti je orientacna davka 100ml/m3. Zhruba po 1-2 tyzdnoch je dobre urobit kontrolne meranie pretoze na... celý příspěvek >
Ohřívání bazénu, 28.5.2015
pane, najviac tepla straca voda odparovanim. Akekolvek zariadenie na ohrev vody vam bude k nicemu pokial nebudete ma prekrytie alebo zastresenie bazena. Preto som hned na zaciatku pisal aby ste isli do solarnej plachty. Pokial viem vyraba sa aj v... celý příspěvek >
Ohřívání bazénu, 28.5.2015
navodov na youtube je dost. este upresnim, ze pokial nie je riadiaca elektronika, treba si obeh cez pyramidu alebo iny typ ustrazit a spustat ho iba pri osvieteni slnkom. v opacnom pripade sluzi zariadenie presne opacne, ako chladic.
Buxus a jeho nepřítel, 28.5.2015
pouzite vyhladavanie "buxus". tento rok ste uz Xtá kt. sa pyta na to same...
Aerifikace, 27.5.2015
to nie je o case polievania. Proste jedno poliatie, cize davka by mala byt 8-10litrov na m2. Takze si musis vypocitat kolko ti davaju tie ktore zavlazovace a podla toho nastavit cas. Ja mam vyhodu, ze travnik je obdlznik, takze to zvladne poliat... celý příspěvek >
Aerifikace, 27.5.2015
Páni, na závlahe nemám moc čo meniť chlope, ja mam upek na travniku cely den, lokalita zahorie s piescitou podou a 2x do tyzdna sa mi zavlaha spustala ked bolo vonku 35 stupnov. A podla vyskytu lipnice tento rok som dosiel k zaveru, ze aj to bolo... celý příspěvek >
Zelene dno bazenu - prosba o radu, 26.5.2015
presne tak. Je to tu na fore uz 1000x ale zrejme to treba zopakovat po 1001. Zacneme od zaciatku: pH. pH 7 je neutral, vsetko pod 7 je kysle a nad 7 zasadite. Vapenate usadeniny na stenach bazenu su jasnym znakom toho, ze pH bolo pocas sezony... celý příspěvek >
Aerifikace, 26.5.2015
niektore navody odporucaju aj pouzitie morforegulatoru rastu kt. by mal obmedzit kvitnutie lipnice a tym aj jej rozsirovanie. Aky pouzit, kde ho zohnat a ci sa vobec robi aj v nejakom malospotrebitelskom baleni netusim. Snad niekto bude vediet
Zakalené / zelené jezírko, 18.5.2015
modru skalicu pouzivam iba v zaciatkoch sezony do cca. konca juna. jazierko je male, co by nevadilo ale cely den na slnku. Pokial sa nevytvori dostatok listov lekna je voda zelena a zakalena. Potom uz zakal mizne aj bez chemie.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika