Příspěvky uživatele - 209.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slozeni pudy ve skleniku, 20.1.2015
pokial chcem dezinfikovat tak 1kg na 10m2 a viac. Pri nasich zahradkach zanedbatelna cena ale pre nejakeho polneho pestovatela uz slusna palka
Slozeni pudy ve skleniku, 20.1.2015
"Jde o neselektivní chemii, která ničí vše živé. To je půdní bakterie, saprofytické a symbiotické půdní houby, žížaly, semena plevelů, ev. i kulturních rostlin.." ano mate pravdu ale... podla najnovsich laboratornych skumani bolo zistene, ze ani... celý příspěvek >
Slozeni pudy ve skleniku, 20.1.2015
dusikate vapno je nutne zapravit do pody. pri kontakte z vlkostou sa meni na kyanid vapenaty z ktoreho sa uvolnute vrazedny kyanovodik kt. dezinfikuje vsetko co je NAD nim a nie pod. Proste rozhodenie by bolo plytvanie drahym vapnom bez efektu.
Jak zabránit růstu sinic, 20.1.2015
a je to sinica??? sinica totiz nie je riasa ale bakteria kt. je schopna cerpat aj atmosfericky dusik. Ako bakteria, su jej vedlajsim produktom toxiny vo vyssej miere pre ludsky organizmus skodlive (vid. zakaz kupania v jazerach pri premnozeni).... celý příspěvek >
Jak a z ceho vyrobit kryt na bazen, 12.1.2015
jedine co ma napada su plastove terasove dosky a kolajnice, teda odsuvaci poklop
Malý bazén svépomocí?, 12.1.2015
z prilozenej foto nejde usudit o aky velky bazen a aky typ sa jedna. najlacnejsie je plastak (Mount..a pod.) ale aj tam treba vybetonovat dosku a robit obsyp suchym betonom. životnost do 20r drahsi je takzvany keramicky. teleso bazenu... celý příspěvek >
Jak se zbavit mravenců?, 16.12.2014
Presne to pouzivam aj ja. Na stromy lepiace pasy a na volne priestranstvo insekticidy. Spolahlivo funguje jedno aj druhe.
Vodáreň max. tlak, 16.12.2014
Nehnevajte sa pane ale ubohe je to, ze stale neviete urcite popisane veci pochopiť, možno z dovodu toho nepodstatneho balastu,  A ano, mierne ma irituje ked miesto odpovede na polozenu otazku dostavam odpovede uplne ineho charakteru. Pripomýna... celý příspěvek >
Vodáreň max. tlak, 16.12.2014
Konečne niekto kto okrem balastu odpovedal aj na jasne položenú otázku. Ďakujem K vašej reakcii. "vaše čerpadlo není stavěno na vyšší četnost zapínání (max 2x za minutu)". Asi ste mali na mysly motor čerpadla. Ale aj tu by sa dalo polemizovat.... celý příspěvek >
Vodáreň max. tlak, 16.12.2014
to už ma tiež napadlo ale ako pisete frekvenčný menič pre 3fazu na vodaren stoji cca. 600€ a moje navrhované riešenie 100€ nehovoriac o tom, ze by sa tiez znizila frekvencia zopínania čerpadla
Vodáreň max. tlak, 16.12.2014
Bohužial u mňa to je o tlaku. Nemám zavlažovanie klasicke tj. velký počet trysiek ale postavený systém z Gardeny. Jeden stvorcový trávnik zavlažovaný iba jedným výsuvným preklápačom, druhý trávnik postrekovačom Aquacontour s variabilným dosahom. V... celý příspěvek >
Vodáreň max. tlak, 16.12.2014 Obsahuje fotku
Zdravím. Mám zrepasovanu starú vodáreň Sigma Darling 100-3 ktorú používam na zavlažovanie. Vodáreň je osadená čerpadlom Sigma 32-SVA-3-LM-90-1 s výtlakom 91m(9 bar) a pripojená na 100L nádobu bez vaku. Spínací tlak 3.0bar vypínací 4.5bar. Problém je,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika