Příspěvky uživatele - 209.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak levně pořídit plastový nebo laminátový bazén, 17.8.2015
otazka je o kolko by bol polystyren drahsi od klasickych DTčiek. Tepelne straty prechodom cez dno a obvodove steny tvoria iba 10%. To je tak strasne zanedbatelna hodnota, ze z toho dovodu sa bazeny ani nezatepluju pokial sa neplanuje prekrytie a... celý příspěvek >
Jak levně pořídit plastový nebo laminátový bazén, 17.8.2015
Mne folioval chalan kt. sa to naucil a robil 10r v anglicku. Ako vravel, jedine co ma fatrafol spolocne s alkorplan foliou je system zvarania. Alkorplany su navrhnute a vyrabane tak aby trvalo odolavali nie len slnecnemu ziareniu ale aj agresivnej... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 14.8.2015
co je to predavkovana voda? 5mg Cu na liter? alebo 50mg? Inak vodu s davkou 2mg/L bezne pri prani filtra vypustam na travnik a vobec mu to nevadi.
Jak levně pořídit plastový nebo laminátový bazén, 14.8.2015
Aha, takze teraz usetrim 20.000 Kc a nakoniec sa aj tak dostanem k principu murovaneho bazenu aj ked zasa nizsou zivotnostou a pretrvavajucimi starostami aby sa mi steny nevyduly... to my pride pri takej velkej investicii dost nelogicke, ale... celý příspěvek >
Jak levně pořídit plastový nebo laminátový bazén, 14.8.2015
cely cenovy rozdiel medzi plastakom a murovany s foliou je v cene DTčiek. Aj jeden aj druhy potrebuje betonovu dosku. Okolo plastaku je obsyp suchym betonom, pri murovanom ten betom lejem do DTčiek. Cena za kt. kupim plastovy bazen je cena za kt. mi... celý příspěvek >
Jak levně pořídit plastový nebo laminátový bazén, 14.8.2015
pan xy, ako dlho mas plastovy bazen? Co urobis az doslusi? Si myslis, ze ti na mieste zlepi niekto druhy? A ten betonovy obsyp, co s nim? Sa informuj u nezavislich bazenarov, viac ako foliovanie a stavanie novych bazenov robia platanie starych... celý příspěvek >
Kartušová filtrace a její zavzdušnění, 12.8.2015
vysoke pH, skalica sa vyzraza do nerozpustnych uhlicitanov. Pri skalici treba drzat pH pod 7 a nebude sa vam nic zanasat...
Zakalená zelená voda, 12.8.2015
Staci pouzit Modry blesk z Mount... ma trocha ine zlozenie ako vacsina chlorshokov a podla mojej skusenosti je na rychle odstranenie problemu takehoto charakteru lepsi. Sused na jar tiez neskoro odzimovaval, steny a voda total zelene, chloroval a... celý příspěvek >
Kartušová filtrace a její zavzdušnění, 12.8.2015
Skuste to bez kartuse. Ak to pojde ok je ucpana kartusa a treba vycistit alebo novu
Kalná až mléčná voda v bazénu, 11.8.2015
Akvarium alebo jazierko je ziva voda do kt. doplnam maximalne neskodne hnojivo. Bazen je voda absolutne mrtva do ktorej doplnam jedy aby mrtvou zostala a tak by ma malo aspon trosku zaujimat v akej koncentracii jedov sa to moje dieta kupe, resp. co... celý příspěvek >
Zaschlé plody kanadských borůvek, 11.8.2015
ja mam dve cucoriedky z hobby marketu v 40l kvetinacoch, napojene na kvapkovu zavlahu zahrady. Zalievane su tvrdou vodou zo studne, hnojene kristalonom+raz za 2tyz okyselovac a vobec im to nevadi, rastu a plodia v pohode. Julova odroda bez problemov... celý příspěvek >
Snížování PH u vody s vysokou alkalitou, 29.7.2015
30-40L na 50m3? si robite prdel???
Lipnice roční v trávníku, 14.7.2015
Tiez som mal strach z tak castej vertikutacie ale potom som sa docital, ze nemam robit vertikutaciu do kriza ale pokazde len jednym smerom. Vertikutacia do kriza naozaj travnik totalne "zdevastuje" ze sa z toho spamatava mesiac. Pri vertikutacii len... celý příspěvek >
Lipnice roční v trávníku, 14.7.2015
Podla foto to vypada, ze je to presne to iste ako mam ja. Extremne husta jemnucka trava, makucka ako prave naklicena, sem tam sirsia cepel tmavo zeleneho Jilku vytrvaleho. Zajtra doobeda skocim na chatu tak hodim foto aj ja, snad sa dopatrame aj k... celý příspěvek >
Písková filtrace - šesticestný ventil protéká, 25.6.2015
odfajčeny ventil, mozno by stacilo vycistit ak sa da rozobrat. Inak v navode je jasne napisane, ze prepinat ventil pocas prevadzky je zakazane. Presnejsie, vypnut čerpadlo, počkať 20s a potom prepnut. Po preplachu piesku urobyt a vyplach ventilu ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika