Příspěvky uživatele - 123.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata ve stavebních vědrech, 9.2.2017
Plastové kýble a vaničky bych neřešil, neboť kontaminace je prakticky nulová.Horší věc je s kvalitou substrátu.Pokud máte vlastní kompost jako já, tak není problém.Pokud si někdo kupuje "kvalitní"substrát ze supermaketu kam podle předpisů... celý příspěvek >
Střih Nektarinek, 8.2.2017
Pane Vysloužil, mám na Vás prosbu jako na odborníka.V práci máme jabloňový sad a dnes za mnou přišla zahradnice že zajíc ohryzal šest asi sedmiletých stromků v délce zhruba 40 cm dokola až na dřevo.Chtěl bych to zachránit přeplátováním ale nevím... celý příspěvek >
Jak úspěšně zasít jadérka/semena jabloní, 22.10.2015
Mám dotaz na pana Vysloužila jak je to se semeny jaderničky moravské.Jsou prý najlepší pro vypěstování podnoží-je to pravda?Mám starý asi 100letý strom jaderničky a nemá větvičky na rouby.Asi nejlepší bude když uříznu jednu větev aby vyhnala... celý příspěvek >
Neznámá trvalka, 19.9.2015
Není to kopretina?
Rajčata - kdy budete končit rajčatovou sezónu a jak?, 2.9.2015
Já si myslím že letos všechna rajčata zčervenají a nebude co dávat dozrát.Ještě nikdy jsem neměl takovou úrodu a to jsem vyséval dost pozdě a vypadalo to že ani nezaplodí.Teď to na zahradě vypadá jako by závodily v červenání.Bylo sucho a tak jsem... celý příspěvek >
Jaké povolení je potřeba na čerpadlo?, 27.8.2015
Nemám čerpadlo, ale v potoce mám tůňku a denně jsem tahal kolem 50 konví vody na zeleninu a na to nemusí být povolení a ještě rostou svaly na rukou.Vašek
Rozlomená Čacanská lepotica, 24.6.2015
Co leží uříznout, zbytek očistit, zatřít latexem nebo kravincem-záleží co máte po ruce.Mám doma taky lepoticu starou 23 let.Byla veliká až do 15.října 2009 kdy na plně olistěnou napadlo 20cm mokrého sněhu.Rano vstanu nevěřím očím a vidím jak se pod... celý příspěvek >
Pestovanie katalpy zo semien, 11.6.2015
Před 10 lety jsem na jaře v dubnu natrhal lusky, vybral semena a vysel do truhlíku.Z asi 200 semen vzešlo 30 sazenic z kterých se mi podařilo udržet 9.Měl jsem je v květináčích přes zimu venku a občas zalil aby neuschly.Sedm jsem rozdal a dvě zasadil... celý příspěvek >
Co je to za kytičku?, 30.5.2015
Osteospermum a Helianthemum-devaterník
Zkřivený nůž, 18.5.2015
Taky se mě občas utáhne nůž a je potřeba na hlavici narazit šestihranný ořech a doklepnout kladivem a většinou doleva zapáčit.Někdy se i zvedá sekačka a tak je dobré když jsou u toho dva.Jen jsem nepochopil jak se dá ohnout kvalitní ocelový nůž bez... celý příspěvek >
Přemnožení konvalinek, 16.5.2015
Konvalinky nemají cibulky ale podzemní oddenky které se podobají pýru.Těmi zaplevelí okolí jako mně na zahrádce.Vašek
Uchycení unašeče na klikové hřídeli motorové sekačky, 24.4.2015
Mám sekačku od Moutfieldu s tím samým unašečem a ty nálitky na nůž jsem ucvaknul podruhém použití při nájezdu na krtinec.Při běhu se pak nůž utáhne tak že šroub nejde povolit-jedině šestihranem gola aby se nestrhly hrany na šroubu.Abych nemusel měnit... celý příspěvek >
Okousané kořeny, 29.3.2015
Mám na zahradě u chalupy ten samý problém s hryzcema.Taky mě sežrali kořeny několika stromků a i podnoží které jsem měl naškolkované.Nezbylo nic jiného než použít výše uvedené králičí pletivo a je klid.Jinak ještě musím dávat pletivo 140cm kvůli... celý příspěvek >
Špatné Ph pro hrušku?, 21.3.2015
Pane Polehla, pracoval jsem léta v ochraně rostlin a dělal postřiky všemi možnými prostředky a tak se chci chemie doma na zahradě maximálně vyhnout.Jediné kde musím dělat postřik je vinná réva tam to bohužel opravdu nejde.Jabloně mám staré odrůdy a... celý příspěvek >
Špatné Ph pro hrušku?, 20.3.2015
Myslím že všeho moc škodí, tou přehnanou péčí jste stromek zahubil.Stačí vykopat jámu na objem kořenové soustavy sazenice stromku a obsypat kořeny dobrou ornicí, prolít vodou, ušlapat a hlavně všechna hnojiva jsou reklamní tahy.Až stromek poroste tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika