Příspěvky uživatele - 123.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ficus neriifolia - choroba, škůdce?, 12.3.2015
Pavučiny dělá sviluška, ne třásněnka.
Stromy na okraj lesa, 19.1.2015
Mám les v nárazové zóně západních větrů, jsou tam velké louky a když přijde vichřice tak vítr narazí plnou silou.Kraj lesa tvoří změť křoví, osik a dubů, vnitřek jsou smrky a buky staré tak 90let.Před lety přišla Ema a vlítla rohem sousedova lesa kde... celý příspěvek >
Šiška z Itálie, 23.12.2014
Je to šiška borovice pinie, můžete semínka vysít ale naše klima nepřežijí neboť není mrazuvzdorná.Letos jsem přivezl z Itálie taky pár šišek na dekoraci - bylo tam spousta borovic.Jsou krásné na pohled ale co naplat.Musíte si uvědomit že tam mrzne... celý příspěvek >
Roubování, 20.12.2014
Třešeň jsem rouboval bez problému kopulací na dvouletém dřevě ale silnější 10cm ptáčnice za kůru se nechytla.Přitom jsem si přerouboval dvě 30leté švestky o průměru větví přes 15cm za kůru a v pohodě.To jsem dal na každou větev po pěti roubech a... celý příspěvek >
Roubování, 19.12.2014
Roubuju už roky se střídavým úspěchem a můžu říct že největší úspěch mám u kopulace.Letos se mě ujaly všechny rouby na peckovinách na jednoletém i dvouletém dřevě-důležité je stejný průměr podnože a roubu a ostrý nůž který řeže na jeden zátah.Roubuju... celý příspěvek >
Agave a přezimování venku, 16.12.2014
Dvacetiletou agave americana stěhuji každý rok do studené verandy kde je třeba 14dní -7 a nikdy nezmrzla.Důležitý předpoklad aby nebyla zalévána tak od začátku října.Letos ji mám zatím stále venku pod přístřeškem a je v pohodě.Uvidím jak se bude... celý příspěvek >
Asi metr vysoká, růžové květy - co to je?, 23.9.2014
Cosmos - Krásenka
Dýně - jak ovlivnit velikost plodů, 26.8.2014
Dobrý den Lenko, letos je to druhý rok, co pěstuji hokaida. Pěstuji ji je způsobem, kdy na jaře(březen-duben) vykopu na zahradě (může být kdekoliv i na záhoně) díry, asi půl metru hluboké a půl metru mají v průměru, do těchto děr dávám rok... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika