Příspěvky uživatele - 162.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Haemanthus - množení ze semen, 31.12.2010
Pokud jde opravdu o Haemanthus (pravděpodobně albiflos), měla by být semena ve tvaru malých oranžových protažených kuliček o průměru tak 3-4mm. Všechna semena haemantů chtějí co nejrychleji po dozrání (okamžik uschnutí celého květenství) zasadit.... celý příspěvek >
Název rostliny, 10.12.2010
Chápu Vaši netrpělivost, aby tato cibulovina kvetla co nejdříve, ale věřte, že někdy přesvědčit tvrdohlavou rostlinu do květu může trvat i několik let. Takže ono rozdělení květení samotné kvetení nezajistí, ale umožní experimenty, jak jí co nejvíc... celý příspěvek >
Stiga SB 51 DS křovinořez skušenosti, 10.6.2010
Děkuji za informace ten motor nevým jaký tam je zítra proněj du tak se to dozvým tak snad budu spokojen děkuji.
Stiga SB 51 DS křovinořez skušenosti, 10.6.2010
Chci se vás zeptat na tento Křovinořez máte nekdo skušenosti jeto dobrá volba nebo ne-jeto švédská firma tak prosím poradte jeto dobrá volba.
Aku sekačka - ano nebo ne?, 11.3.2010
Děkuji za názory, jdu do ní, 2 aku a uvidíme.
Aku sekačka - ano nebo ne?, 6.3.2010
Prosím o radu. Vlastním rovinatý pozemek s čerstvě založeným trávníkem výsevem o velikosti cca. 400 m. Pozemek je členěn na tři samostatné části, tvar pozemků je nepravidelný v důsledku vysazené zeleně doplněné o mulčovací kůru  (ovál, zvlněný... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 18.10.2009
Tak už vím, co je to za rostlinku, je to Annona Cherimola...
Co je to za rostlinu?, 15.10.2009 Obsahuje fotku
Dostala jsem vloni na podzim tuhle kytku a letos přes léto mi takhle vyrostla. Nevím ale, co je to za rostlinu a jak se o ní mám starat. Jestli je vhodné ji stříhat nebo ne. Prosím o radu.
Modřín převislý, 31.10.2008
Dobrý den, já jsem též neodolala kráse převislých modřínů a zakoupila jsem si modřín japonský převislý na kmínku. Automaticky jsem se domnívala, že jeho nároky na půdu jsou jako u většiny jehličnanů, tedy dařit se mu bude v půdě kyselé, přiměřeně... celý příspěvek >
dírkovitost listů, 15.5.2008
Díky moc za Vaše odpovědi, vyzkouším Syllit (nejdříve si zjistím nějaké informace o tomto preparátu) a budu doufat v úspěch. Hezký den, Andrea
rozdíl?, 18.4.2008
K poslednímu příspěvku. Kontejnerované stromky jsou téměř vždy o nějaký ten krůček kupředu ve vývoji oproti prostokořenným, evidentní je tento rozdíl na jaře (velikost pupenů - rašení). Pokud dáte stromek do kontejneru 2 dny před... celý příspěvek >
Noční mrazíky, 18.4.2008
Dobrý den, já bych to tak dramaticky neviděla. Otevřený květ broskvoně není tak cilivý k jarním mrazíkům než-li je to u meruňky. Měl by snést teploty snad do - 4°C, plod do -2°C, tedy citelný rozdíl proti meruňkám. Samozřejmě uváděné... celý příspěvek >
rozdíl?, 17.4.2008
Dobrý den, ještě k původnímu dotazu. Kontejnerované stromky jsou opravdu citelně dražší, ale pokud je koupíte v dobrém zahradnictví, máte jistotu ujmutí stromku samozřejmě za předpokladu správné péče z Vaší strany. Jak poznáte, že je stromek dobře... celý příspěvek >
Meruňka kvete, 17.4.2008
Dobrý den, souhlasím s panem Vítkem, malé plůdky (holičky) bohužel jsou nejcitlivější, otevřený květ by měl vydržet do -2 oC. Do značné míry je tato hodnota ovlivněna odrůdou, bohužel ty nejchutnější odrůdy (Velkopavlovická,... celý příspěvek >
Kdy sázet meruňku, 29.3.2008
Souhlasím, meruňka stále plodí, i kdýž není prováděn řez. Řezem se u meruňek dá hodně ovlivnit, ale u broskvoní je řez zásadní prioritou úrody. Broskvoně jsou silně rostoucí stromy, aby dobře plodily a rostly, musí se i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika