Příspěvky uživatele - 157.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zazimovani bobkoveho listu, 19.11.2014
Do čeho všeho bobkový list používáte?
Čemu se bude dařit pod ořešákem?, 17.11.2014
Nám tam rostou a kvetou denivky.
Mangold, 15.11.2014
Nevíte jak dlouho venku vydrží mangold? Vydrží mrazy?
Identifikace rostliny, 9.11.2014
Děkuji. Tedy pravděpodobně Allium sphaerocephalon. Ten je krásný. (Zdroj obrázku zentralgarten.de)
Identifikace rostliny, 9.11.2014 Obsahuje fotku
Co jsou, prosím, ty fialové koule v popředí?
Trvalky v písku, 9.11.2014
Původně jsem tam k plotu chtěla dát angrešt, ale to bych musela asi přidat několik lopat hlíny, nevím jak by angrešt snesl písek. Taky jsem chtěla ten plot zakrýt třeba slunečnicemi. Teď budu ráda, když tam poroste něco pokryvného. Už jsem tam... celý příspěvek >
Trvalky v písku, 9.11.2014
Mám asi 3 m2 místo, kde byla dříve fůra písku, nyní je to smícháno s hlínou, ale jsou oblasti, kde je opravdu čistý písek. Používám jej na přimíchání do substrátů, ale je ho tam opravdu hodně, tak bych aspoň k plotu něco ráda zasadila. Poraďte,... celý příspěvek >
Pěstování černého kořene, 8.11.2014
Taky jsem ho letos zasela a nyní pár vyryla, ale vůbec není černý, má barvu jako špinavá petržel.
Hořke okurky, 8.11.2014
Evo, píšete o hořkých okurcích, ale jinde také lilcích a řepě, pokud jsem četla správně. Tam bude nějaký stejný jmenovatel, buď u všech děláte nějakou stejnou chybu nebo je to v půdě. Nepřehnala jste to s nějakým hnojivem?
Vyber stromkov, 7.11.2014
Lído, tak ho ve Strážnici zase naskladnili, mám radost.
Jaká organická hnojiva používat?, 7.11.2014
Z čeho je rohovina? A k jakým rostlinám dáváte jehličí?
Máte zkušenosti s Zahrada-online.cz, Lucon Bulbs, Basik, atd?, 6.11.2014
Objednáno u Lukon Glads a Dendromeda a obojí perfektní.
Zásilková zahradnictví, 6.11.2014
Velmi chválím zahradnictví Dendromeda, velký výběr trvalek, skalniček,  dorazily pěkné silné rostlinky.
Zákrsek, špičák, polokmen, čtvrtkmen, 6.11.2014
Děkuji. Tedy lze vytvořit třeba i zákrsek? Časem bych ráda zkusila roubování. Dědeček mě naučil roubovat už jako malou holku, musela jsem mu pomáhat. Teď se mi to bude hodit, jen si to budu muset připomenout.
Zákrsek, špičák, polokmen, čtvrtkmen, 6.11.2014
Děkuji za odpověď.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika