Příspěvky uživatele - 157.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nově vysazené jahody, 21.9.2014
Děkuji oběma za rady.
Přemnožení konvalinek, 21.9.2014
Také se mi přemnožily v trvalkovém záhonu a vytlačily vše ostatní. Vůbec jsem cibulky nenašla, musí být opravu hluboko. Keř nad nimi je již odstraněn, letos jsou dvakrát sestřižené, tak jsem zvědavá na příští rok. 
Hořka řepa, 20.9.2014
Některé hořké zeleniny se před tepelnou úpravou posolí a nechají odstát, aby z nich odteklo trochu šťávy i s těmi hořkými látkami. S řepou jsem to ale nikdy nezkoušela.
Nově vysazené jahody, 20.9.2014
Dobrý den, poprvé sázím jahody, všechna vlákna zde jsem přečetla, přesto bych se ráda zeptala. Koupila jsem sazenice Karmen z Turnova, dorazily krásné, trochu si však se mnou užily, neboť kvůli lijákům byly donucené sedět u nás doma několik dnů.... celý příspěvek >
Jste také fandové do bylinek?, 20.9.2014
Děkuji, oberu tedy jen lístky a příští rok si dám pozor. Voní krásně.
Jste také fandové do bylinek?, 19.9.2014
Mám saturejku zahradní, jednoletku, nyní kvete. Co se z rostliny suší, jen lístky nebo i květy? Předem děkuji za odpovědi.
Pěstování máty přes zimu, 14.9.2014
Taky mi žloutne. Je venku a asi má těch dešťů už plné zuby. Řízkování se mi moc nedaří, zasazené řízky dřív nebo později uschly.
Kdy založit trvalkovy záhon, 14.9.2014
Děkuji.
Kdy založit trvalkovy záhon, 14.9.2014
Dobrý den, jak hluboko ocúny dát?
Bataty, pestovani a obsah solaninu, 13.9.2014
Dělají se z nich i hranolky a ty se ve vodě nevaří. Mám batáty moc ráda, ale jsou čím dál dražší.
Záhon s pařezem ořešáku, 12.9.2014
Děkuji za tipy, asi zkusím nějakou skalku vytvořit.
Záhon s pařezem ořešáku, 12.9.2014
Děkuji za rady. Rychle tleje? Já se právě bála, aby nějak nepodrůstal.
Záhon s pařezem ořešáku, 11.9.2014
Nevíme, jak bychom pařez odstranili, tak ho tam asi necháme. Napadá mě jedině ho seříznout až pod úroveň země a zahrnout nebo nechat jako dekoraci. Padalo tam léta ořechové listí a nic moc kolem neroste. Co se záhonem? Dala by se tam třeba vytvořit... celý příspěvek >
Identifikace rostliny, 8.9.2014
Jak rychle se úrazník rozrůstá?
Třapatka nachová nekvete, 4.9.2014
Děkuji za odpovědi. Musela jsem si to poplést. Tohle je opravdu ta růžová, co se pěstuje i pro lékařské účely.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika