Příspěvky uživatele - 157.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zákrsek, špičák, polokmen, čtvrtkmen, 6.11.2014
Jaké přednosti má špičák? Proč bych měla při koupi např. upřednostnit špičák před čtvrtkmenem nebo naopak?
Vyber stromkov, 4.11.2014
Strážnice má napsáno "skladem ne", tak už je asi vyprodané, dívala jsem se k nim už dřív. A2 bude asi moc velké, pokud jsem správně pochopila, lepší by byl M7. Do Kruhu napíšu. Ale mockrát děkuji. 
Vyber stromkov, 4.11.2014
Pěstuje se Malinové jako zákrsek? Nikde jsem ho nenašla, ale možná je jen vyprodané.
Hořke lilky, 1.11.2014
Krájím je na kolečka a z obou stran posolím, kladu na ubrousky a další ubrousek na ně přitisknu. Tak se šťáva více nasaje do ubrousku. Pak už je neoplachuji. 
Skvrny na jahodníku - co to je?, 1.11.2014
Paní Lído, kdy přibližně je zaléváte? Už v březnu? Kompost taky ještě letos nemám, ale už je založený. Tak dám také listí. Mám napěstováno zelené hnojivo - jetel. Chvojí budu mít tak akorát na trvalkové záhony. 
Zásilková zahradnictví, 25.10.2014
Mockrát děkuji. Asi mají na stránkách chybu, když píší jen o jarních měsících. Ráda bych (mimo jiné) zkusila vánoční narcisky, které mají v nabídce.
Zásilková zahradnictví, 25.10.2014
Nevíte, prosím, zda Lukon Bulbs zasílají i nyní? Mají totiž na stránkách uvedeno, že zasílají od února do května.
Podzimní hnojivo na ovocné stromky, 25.10.2014
Chtěla jsem se zeptat, máme dvě asi desetileté třešně, letos byly dost drobné. Čím je pohnojit a jak hluboko?
Bataty, pestovani a obsah solaninu, 21.10.2014
Ty jsou nádherné. Musím je příští rok taky zkusit. Nejradši je mám nakrájené na nudličky a osmažené na pánvi na oleji do měkka. Až se dají špičkou vařeky půlit. Jsou sladké, ale velmi dobře k nim jde granulovaný česnek (čerstvý ne). Lehce posypané... celý příspěvek >
Chutné jablko, 19.10.2014
To jste vypěstoval nebo koupil? Podobná jablka vypadající jako v mlžném oparu mívali kdysi v Kauf., byla asijská, s asijským názvem.
Sběr semen zeleniny, 19.10.2014
Nechala jsem pár listových zelenin dojít do květu a vytvořit semínka, kdy je mohu sbírat? Mám tu pár asijských listových zelenin, vytvořily lusky, ale jsou ještě zelené, mám čekat až uschnou nebo mohu utrhnout a dosušit doma?
Rajčata - kdy budete končit rajčatovou sezónu a jak?, 19.10.2014
Už kupujete semínka na příští sezónu?
Prosím o pomoc s určením rostliny, 18.10.2014
A co je, prosím, rostlina za ní, s červenými špičkami?
Zelené hnojení a vápnění, 12.10.2014
A jak je to se síranem draselným v kombinaci buď s hnojem nebo ZH?
Hnojení na podzim, 11.10.2014
Dočetla jsem se tu, že hnůj a vápník se nemají dávat zároveň, jsou i další nevhodné kombinace? Děkuji.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika