Příspěvky uživatele - 157.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Záchrana rajčat, 23.8.2014
Dnes večer jsem prošla zahradu.   Každý den lije (Brno) a nám snad vše shnije. Stupické bylo před týdnem bez problémů a teď jsou části stonků téměř černé. Jedno rajče, u kterého nevím odrůdu neboť mi asi do semen něco přimíchali hnije.... celý příspěvek >
Zelené kuličky na zelí, 10.8.2014
No teda.  Já si na zahradu neberu brýle, připadalo mi to seřazené jako vajíčka. Listy jsou okousané. Děkuji za odpověď. 
Rajčata pro sezónu 2014, 10.8.2014
Pardon, má.
Rajčata pro sezónu 2014, 10.8.2014 Obsahuje fotku
Tak mi asi pomíchali semínka. Ze sáčku s rajčaty Federline má jedna rostlina odlišné plody, tak nevím, co to je.
Zelené kuličky na zelí, 10.8.2014 Obsahuje fotku
Co jsou, prosím, tato vajíčka zač?
Hlávky salátu ukousnuté hned u země, 10.8.2014 Obsahuje fotku
Tak jsem larvu vyfotila a v další díře byl hnědý brouk, fotka je bohužel rozmazaná. Od brouka budou ty larvy. Ale i tak bych byla ráda za každou radu, momentálně mi zlikvidovali 4 kusy kadeřavé petržele a stejný počet pastiňáku. Pastiňáků mi moc... celý příspěvek >
Hlávky salátu ukousnuté hned u země, 9.8.2014
Tak jsem asi objevila škůdce. Dnes jsem si všimla uvadající kadeřavé petržele, kousek od ní chodbička směrem k rostlině, rychle jsem půdu rozbila, petržel již ukousnutá a v tom místě bílá tlustá larva dlouhá 1 cm. To musí být ono. Ale co to je? Už... celý příspěvek >
Sazenice jahodníku v sadbovačích, 8.8.2014
Děkuji.  Chci jich pár dát i do jednoho trvalkového záhonu, jen ze zvědavosti, jak si budou rozumět.
Sazenice jahodníku v sadbovačích, 8.8.2014
Jak připravujete půdu pro výsadbu?
Kadeřávek, bílé mšice, 8.8.2014
Po deštích mám kadeřávek zablácený a molice na zablácených listech nesedí. Asi jim to vadí. Možná tudy vede cesta.
Slimáci, 7.8.2014
Já chodím před osmou večer a všichni jsou ještě schovaní. Kdy na ně chodíte?
Kraspédie, 3.8.2014
Pěstujete někdo Kraspédii (craspedia globosa)? Našla jsem náhodou na internetu obrázky. Žluté koule jsou velmi pěkné. Používá se na sušení k dekoracím (nesuším květiny), na záhonku však vypadá v kombinaci s jinými barvami hezky. Máte někdo, prosím,... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 3.8.2014
Jak se, prosím, jmenuje ten žlutý meloun a jaký je?
Prosím poradíte dlouhokvetoucí trvalku s červenými květy 30-50 cm vysokou?, 3.8.2014
A co zkusit místo rostlin semínka? Ta by se třeba dala sehnat levněji.
Rajčata mne překvapují, 1.8.2014
Opravdu krásné. To je pro mě inspirace, příští rok je zkusím taky.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika