Příspěvky uživatele - 36.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy dozrává Kioto?, 28.7.2014
U nás (Košice) sme ju zjedli medzi 20. až 24. 7. Boli vynikajúce a krásne. Zdravím. Daniela
Lze nyní zasáhnout řezem - Stanley a Lepotica?, 13.7.2014 Obsahuje fotku
Mám podobný problém u mladej Hanity, na podpníku Wagenheim, sadenej minulú jar. Prírastky mám pekné, asi 70 cm, 8 ks plodov. Prírastky tvarujem do mierne šikmej polohy, ale nemajú vôbec žiadny obrast. Stromček ženie stredník dovrchu, tak som si jeden... celý příspěvek >
Meruňky Pincot a Kioto, 13.7.2014 Obsahuje fotku
Mne zarodila Kioto tento rok prvý krát, sadila som ju minulú jar. Rastie krásne, kvitla nádherne, bola obsypaná kvetmi. Urobila som silnú prebierku plodov, nechala som 10 kusov. Tie sú veľké a červeno-oradžové. Pripájam obrázky z minulého týždňa.... celý příspěvek >
Buxus - co je to za chorobu?, 31.5.2014
Dobrý večer, ja používam na pravidelný jarný postrek buxusov proti húseniciam Karate Zeon a funguje dokonale. Odkedy mi kvôli húseniciam pred 4 rokmi odumreli 2 20-ročné tvarované buxusy, tak ich každoročne prestrieknem aj v apríli aj v máji... celý příspěvek >
Slivoň Hanita, 26.5.2014
A aká je stará? Ja mám mladú 3 ročnú Hanitu, veľmi sa znej teším, má prvých asi 10 plodov, tvarujem ju do idálnej korunky a teraz si tu čítam toto. Starú Bystričku kvôli šarke ideme na jeseň zhodiť a jej miesto má zaujať mladá Hanita. A takto ma tu... celý příspěvek >
Jakou meruňku?, 26.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, veľmi dobrá pomôcka je Kalendár dozrievania na Centrum rozvoja záhradníctva. Jasne vidíte všetky druhy ovocia kedy ktorá odroda dozrieva. Prajem príjemné vyberanie odrôd. Daniela
Strupovitost peckovin (Venturia carpophila), 17.5.2014
Dobrý den, tento rok mi prvý krát zarodia moje nové broskyne- Cresthaven a Suncrest, ktoré sú neskoré, tak vzhľadom na počasie sa začínam obávať, aby nechytili chrastavitosť broskýň. Doteraz som pestovala len Redhaven a Sunhaven, ktoré som na iné ako... celý příspěvek >
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 25.3.2014
Pán Paľo, ďakujem za toľko užitočných informácií. Stránku "Doporučené nové..." som už mala naštudovanú pri rozhodovaní sa, ktorú odrodu kúpiť. Táto stránka ma inšpirovala uvažovať o Meteore, je tam vychválená. Dílo je ale už dokonáno, kúpila som do... celý příspěvek >
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 12.3.2014
Ďakujem za všetky informácie. Teraz mi už iné nezostáva, len si hodiť korunu, alebo kúpiť Sirius aj Karneval a dokúpiť susedovie záhradu. Zdravím. Daniela
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 11.3.2014
Stromčekov mám viac: napríklad Orion, Admirál, Rozela, Rubinola, Selena. Rozhodla som sa zlikvidovať Šampión komplet (ak to je on), lebo má nijakú chuť a hneď je ako blato. Navrúbľovala som doňho Rubinolu, ktorú milujeme, ale asi nie sú kompatibilné,... celý příspěvek >
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 11.3.2014
Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu, rozhodujem sa medzi odrodami Karneval, Sirius a Meteor do palmety. Miesto už mám len na jeden stromček. Karneval ma láka krásnymi plodmi, Sirius je vychválený a Meteor by mal byť tiež výborný, ale... celý příspěvek >
Kdy stříkat proti kadeřavosti v roce 2014, 26.2.2014
Prosím Vás, pán Vinšálek, čím ste striekali? Mne sa zdá, že som už trochu zaspala postrek s Kuprikolom, môžem rovno striekať so Syllitom? Už minulý týždeň boli broskyne napučené, ale nemala som čas na chalupe postriekať. Ďakujem. Daniela
Jak vyhlíží úroda 2013, 25.9.2013
Dobrý večer, ďakujem za príspevky. Začala som študovať dostupné pomológie a snažím sa nájsť popis odrody, ktorý by sa hodil na moju AsiNieMelódiu. Keď mi sedí opis vzhľadu, tak nesedí chuť. Chuť je naozaj špičková, ale nie je to sladké jablko. Aj... celý příspěvek >
Jak vyhlíží úroda 2013, 23.9.2013 Obsahuje fotku
No to sme mi dali chrobáka do hlavy, pán Paľo. Kúpila som ju ako Melódiu na M9, výrobcu si nepamätám. Pravda je, že inú Melódiu som v živote nevidela a opis odrody mi ako tak sedel. Teraz som si pozrela foto a opis na šumperáčiku a určité odlišnosti... celý příspěvek >
Jak vyhlíží úroda 2013, 22.9.2013 Obsahuje fotku
Ja pripájam foto mojej tohtoročnej pýchy- Melodie, jablká sú veľké, nádherne vyfarbené. Zato Selena a Šampion ani zďaleka nedosahujú jej veľkosť a po minulé roky boli koncom septembra už pekne vyfarbené a pomaly zjedené. Teraz sú úplne zelené a bez... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika