Příspěvky uživatele - 36.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žloutenka nebo klejotok - monilioza či rakovina?, 30.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý deň, chcela by som sa poradiť ohľadne broskyňky Red Haven, viď obrázky. Na jar krásne kvitla, ale olistenie jej narástlo minimálne, žltej farby s nádychom do orandžova. Oproti susediacej rovnako starej nektarinke Harko vyzerá biedne, nemá nové... celý příspěvek >
Rostliny výrazně potlačující plevele, 2.5.2013
Dobrý večer, ja mám veľmi dobré skúsenosti s Vinca minor, u nás Zimozeleň menšia. Minulý rok som vysadila asi 4 metrový pás na mierny svah smerom k potoku, je to polotienisté miesto, svieti tam slnko len poobede. Pekne sa rozrástla, teraz má na... celý příspěvek >
Mravenci -> mšice, jak na ně?, 28.4.2013
Dobrý večer, čítala som v nejakej záhradkárskej poradni, že okolo kmeňa stromčekov treba urobiť kruh s insekticídnou kriedou proti mravcom a problém je vyriešený. Mravce prelezú cez kriedu a zahynú. Len neviem, čo spraví ten jed proti mravcom so... celý příspěvek >
Taphrina deformans, 27.4.2013
Dobrý večer, tak dnes sa mi objavila kučeravosť na nektarinke Harko. Bola na viacerých koncoch konárikov. Strom je v plnom kvete, tak som ostrihala a zlikvidovala postihnuté konáriky. Prosím, poraďte, či môžem ešte zasiahnuť aj chémiou. Myslela... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 24.4.2013
Dobrý večer pán KUKY, som záhradkárka- amatérka, ako väčšina z nás na tomto fóre a Karate Zeon používam dosť často, hlavne na vošky na ružiach ale aj na jabloniach. Nerozumiem výrazu "nenapáchá takovou škodu na necílovém hmyzu, jako při použití... celý příspěvek >
Jakou kyselejší odrůdu jablek?, 22.4.2013
Najlepšie jablko na priamy konzum na konci septembra u nás doma považujeme Melódiu, má vynikajúcu šťavnatú a pritom chrumkavú dužinu vyváženej sladko- kyslej chuti, vždy ju zjeme prvú. Odporúčam. Daniela
Ovocná stěna, 27.3.2013
Dobrý večer, podobnú stenu sa snažím pestovať už 4 roky. Netrúfla som si ale na také množstvo stromčekov a nie tak na úzko. Mám v takomto tvare 3 jablone na M9 - Šampion, Selena, Melodie a Dicolor hrušku na duli. Stromčeky sú vo vzdialenosti 1 meter.... celý příspěvek >
Malá jablíčka, 18.3.2013
Kúpila som si na záhradu nádhernú previslú okrasnú jabloň Royal Beauty, je to malý strom, s krásnymi vínovými listami a ešte krajšími malinkými červenými jabĺčkami. Krásny. Vhodný je aj na malé záhrady. Tieto jabĺčka nechávam vtáčikom, na jedenie... celý příspěvek >
Aku marhulu - odolnu proti monilioze a chutnu?, 14.3.2013
A to bola aká? Prosím, napíšte viac, takéto veci "začiatočnícke chyby" nás zaujímajú. Ďakujem. Daniela.
Typ dobrý druh švestky?, 5.3.2013
Dobrý večer, ja som dala na rady na tomto fóre, ktoré sledujem celú zimu. Mám už objednanú Hanitu a skoršiu Katinku, tá by mala byť tiež chuťovo výborná a je vhodná aj na sušenie. Zreje už v druhej polovici júla. Mám záhradu v 300m.n.m. Zdravím.... celý příspěvek >
Kdy stříkat proti monilioze?, 3.3.2013
Prosím poraďte, kedy striekať po prvý krát proti monilioze? A najprv kontaktným (Delan) a až potom systémovým prípravkom (Horizon)? Ďakujem.
Kdy stříhat palmetu?, 3.3.2013
Dobrý deň, sama mám asi 4 roky palmetu zo 4 jabloní. Ak je palmeta počas leta rezaná letným rezom, odstraňované konkurenčné výhony, konáre tvarované a ohýbané do takmer vodorovnej polohy, nie je teraz na nej čo strihať, jedine skrátiť stredník, aby... celý příspěvek >
Ktoré odrody sú vhodné na vypestovanie semenáčov?, 25.2.2013
Dobrý večer, pred pár rokmi som strávila pár dní v Holandsku v ovocnej škôlke-priestorovom izoláte, kde sa produkovali vrúble a očká vysokej generácie virus free na predaj do celej Európy pre producentov ovocných stromov. Na určitý účel si v... celý příspěvek >
Pomáhá lunární kalendář?, 11.2.2013
Dobrý večer, chystám sa vysiať paradajky niekedy v polovici marca. Ktoré dni v marci sú teda pre výsev paradajok podľa lunárneho kalendára najvhodnejšie? Ďakujem.
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 3.2.2013
Odkedy som sa stala pravidelnou čitateľkou týchto stránok, začala som si tu spisovať naobľúbenejšie a odporúčané odrody paradajok. Mám nakúpené semená: Bejbino, Stupické poľní rané, Ildi, Idyll, Goldkrone, San Marzano 3, Perun. Už sa teším na leto a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika