Příspěvky uživatele - 36.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Red Haven 5 let - nekvete, 30.1.2013
Tiež som mala podobnú broskyňu Red Haven, podobnej veľkosti bola ešte 10 ročná, ale bola na semenáči na krasovej pôde (silne vápenatej a suchej), čo môže byť jedna príčina. Čo mňa však upútalo, že som mala podobný poškodený kmienok. Aspoň tak sa mi... celý příspěvek >
Dlhodobé skladovanie semien, 25.1.2013
Dobrý večer, po prečítaní vláken týkajúcich sa najobľúbenejších a najchutnejších odrôd paradajok, som bola na nákup semien a kúpila som 8 odrôd- Ildy, Idyll, Stupické rané, Goldkrone, Sweet million atd. Samozrejme, z každého sáčku vysejem tak 5... celý příspěvek >
Hanita na St. Julien ako štíhle vreteno?, 25.1.2013
Záhradu mám v lokalite Slovenského krasu asi 4O km od Košíc. Všade okolo je samý vápenec, pôda je ľahká, ale výživná a dobre hnojená. Stanovisko je skôr suché. Napríklad broskyňa Red Haven na semenáči je úplne malý stromček, ale obsypaný fantasticou... celý příspěvek >
Hanita na St. Julien ako štíhle vreteno?, 12.1.2013
Na jar by som chcela kúpiť do záhrady novú slivku a po prečítaní príspevkov na tomto fóre, som sa rozhodla pre Hanitu. Zatiaľ však som našla len predajcov, ktorí túto odrody ponúkajú len na podpníku St, Julien (okrem myrobalánu). Chcela by som sa... celý příspěvek >
Orange red ako vhodný opeľovač?, 1.1.2013
Dobrý večer, pred 3 rokmi som dostala od suseda marhuľu z Maďarska, odroda Mandulakajszi. Strom je krásny, pekne na jar zakvitol, ale mala som len tri plody v druhej polovici júla, takže som vydedukovala, že jej chýba opeľovač. Študujem už odrody asi... celý příspěvek >
Stĺpovité hrušky Decora a Saphira, 23.11.2012
Dobrý deň, na záhrade mám dve stĺpovité hrušky Decora a Saphira od Sieberz, sadené boli na jar 2011. Saphira má krásny takmer neupravovaný stlpovitý tvar, zatiaľ má výšku asi 1,5 metra a šírku asi 50cm. Decora je omnoho vyššia, má cez 2 metre, bočné... celý příspěvek >
Hruška Concord, 23.11.2012
Dobrý večer, pred niekoľkými rokmi som dostala 1 kus hrušky vraj Concord na skúšobnej stanici UKSUP pri Piešťanoch. Bola obrovská, krásna a veľmi dobrá. Chcela by som rozšíriť náš sortiment hrušiek na záhrade, tak sa chcem spýtať, aké máte skúsenosti... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika