Příspěvky uživatele - 45.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Vari MP1 554 WSVQ - H, 30.4.2017
Také uvažuji o koupi této sekačky. Druhou variantou je Dolmar PM5102S3C. Můžete se prosím podělit o zkušenosti z provozu? Zajímalo by mě jak zvládá přerostlou trávu. Děkuji a přeji Vše dobré! Michal
Drtič větví - štěpkovač z Baumaxu, zkušenosti, 4.4.2012
do těchto malých drtičů se nemá cenu pouštět sou jen na tenký zahradní odpad ja sjsem si drtič vyrobil a pochroupe větve do průměru 6cm.
Vrba kroucená - nemoc?, 1.7.2011
Vrba - žloutnoucí větvičky Máme krásnou vrbu. Začaly jí ale žloutnout lístky, pak celé větvičky a na některých místech jakoby cizopasí nějaký útvar -  zelenkavé chomáčky, trs. Je nám to velmi líto, ale neznáme radu, jaký zvolit postřik,... celý příspěvek >
Co to je?, 14.9.2010
Moc děkuju! Ještě bych se chtěla zeptat, kolik má ráda "prostoru"? Přijde mi, že má malý květináč, jsou tam cca 3-4 cm volné.
Co to je?, 14.9.2010 Obsahuje fotku
Dostala jsem tuhle kytku, ale nevím, co to je a jak o ni pečovat. Poradíte někdo?
Ovocnářská školka - Brno a okolí, 11.3.2010
Kvalitní výpěstky a všehochuť odrůd má ovocná školka ing.Urban v Želešicích u Brna.
Postřik proti kadeřavosti, 2.12.2009
Dobrý večer. Souhlasím, ale předjarní postřik nepodceňuji.
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 9.9.2009
Pane Honzo, ze které oblasti jste?Jinak, rouby Blaníku se dají sehnat u šlechtitele a přerouboval bych jimi některý ze zdravých stromů, které chcete vykopat.
Biogolden, 9.9.2009
Dobrý den. Je to rezistent ze Střížovic, ale myslím, že se hodí spíše do poloh kolem 300-350m.U mě v 500m.je kyselejší.Padlí jsem zatím nezaznamenal a skladuje se asi tak do března.
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 9.9.2009
Dobrý den. Nezapomeňte na Blaník.Ten bych dal nyní ve 400m.na č.1.Zatím nezklamal. Po něm Goldstar, Topaz,Melodie, Karmína,Jonalord, ale nezapoměl bych na Florinu.Rubín a jeho mutace patří chuťově k nejlepším, ale v některých létech je trápí... celý příspěvek >
Co teď s dírkovitostí?, 18.7.2009
Dobrý večer.S dírkovitostí listů jsem se setkal pouze u švestky Hanita, která je na tuto houbovou chorobu velmi citlivá.Syllit pomůže na počátku rašení.Nyní je už pozdě.Shrabejte na podzim listí, v předjaří postříkejte Kuprikolem a potom... celý příspěvek >
Skvrny na plodech ořešáku, 18.7.2009
Dobrý den. Bude to houbová choroba Antraknoza.Spolehlivá ochrana se nikde neuvádí, ale pomůže kromě důkladného shrabání listí, postřik stromů v předjaří Kuprikolem, hlavně pupenů, kde choroba přezimuje.Pokud je ale strom mohutného vzrůstu, potom je... celý příspěvek >
Zlatohlávek zlatý, 1.5.2009
Dobrý den.Ani se mi nechce věřit o invazi zlatohlávků, kterou popisujete.Když mě v loni přilétl do zahrady zlatohlávek, svolal jsem rodinu, aby si jej prohlédla.Letos jsem ještě žádného neviděl.
Jaký křovinořez, 23.4.2009
Já bych doporučil jedině STIHL mám profi 450 nádržka 0,67l vydrží asi hodinu.Samozřejmě chce i tato mašina jednou řekněme za tyden údržbu.
Rider nebo trakturek, 23.4.2009
mám ETESIU je to profi trakturek z 500litrovým košem.Pomlátí i dvou metrovou trávu sice na dvakrát nebo třikrát, ale zvládne to.Ridery jsou převážně na mulčování to znamená asi tak do dvaceti cm.vysoké trávy.Takže záleží jen na Vás co mínite... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika