jaký křovinořez



host - 45.6 (?)
23.4.2009 21:38

Já bych doporučil jedině STIHL mám profi 450 nádržka 0,67l vydrží asi hodinu.Samozřejmě chce i tato mašina jednou řekněme za tyden údržbu.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7   
               
host - 231.226 (?), 3.3.2009 13:44

Pardon, zabudol som sa podpísať   Juraj

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 229.91 (?), 3.3.2009 20:34
Profik z dvaceti let co dělám u lesa, by práce s křov. dělala pět let v kuse. Dělal jsem jenom se Stihl nebo Husgv.Určeno pro ty co neobsíkají proužek trávy kolem plotu!!! 1. popruhy používejte určené na silné křov. třeba Trio balance. 2.křov. určitě dvou takt.Výkon, váha.3.Většině z vás stačí Husgv.235 ještě je v prodeji, něco přes 11000kč.Dá se s ní delat i v lese, už mě vydělal aspon půl mega. Těžký křov. třeba Stihl500, to jsou mašiny na furt, dá si hodně líbit. Lempl většinou odrovná řez.hlavu, ůdržba, řez.hlavu mazat a vzduch. filtr čistit, nic víc.A naučte se seřídit karb. 1otáčkaH, 1otáčkaL, Lpotom můžete ještě otvírat. H, pokud je svíčka zababraná, můžete ještě stahnout.Pod tři čtvrtiny otáčky H bych nešel. O nějakých krytech, nevidím přes něj na nůž a obrovzký odpor při záběru, samozdřejmě vzrostlé buřeně třeba po prsa, vyhazuju. Nože, na silný křov. co nejdelší, v prodeji do 40cm.řezný kotouč spíš menší ne s klasickýmy zuby, vylamují se. U lehkých křov. strunu, já používám nože řezané vod. paprskem, délka 35cm. Po delším zkoušení zvítězila ocel z pily břichatky, nebo kapru, jak chcete.Nechte si dařit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m.t. - (23) - 4.138 (?), 7.3.2009 16:29

zdravím všechny chtel jsem se zeptat nemají nektere křovinořezy husqvarna taky nejaké plasty na motoru jako to má farmařská řada motorových pil?pokud ano napište mi prosím ktere abych je mohl zrovna vyřadit s mého výběru.děkuji všem míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 40.193 (?), 11.3.2009 8:28

      Jam přeplastováno kolem motoru poměrně subtilníma krytama, H325 vysoká spotřeba, ale hlavně neochotný servis i v záruční době - celkem 4x reklamována jedna závada měsíc po prodeji + další nedodělky u nového stroje no hrůza a zklamání, u pily jsem přešel na Stihl a max. spokojenost jak se strojem tak servisem, ale nikoho nepřesvědčuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 229.91 (?), 11.3.2009 16:41
Stane se, že si člověk donese domů nekvalitní vyrobek. No a servis, to je kapitola sama pro sebe. Díval jsem se na tu H-325, cena nějak 13000?, 24ccm?, kde to má něco na tlumení vybrací? To je vyžínač jen na strunu, protože s kotoučem by ta slabá trubička s řez. hlavou dlouho neobstála, nemluvě o vybracích.Vybírejte křov. aspon 35ccm, váha je někde kolem 7kg, přece jenom mají větší rozsah využítí a taky se to hned nerozlítne!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m.t. - (23) - 4.138 (?), 11.3.2009 17:48

jo tak cena je tam opravdu vysoká oprotí křovinořezum dolmar nebo solo ale zase je je srovnatelná se stihlem.dokonce si myslím že mezi křovinořezy je stihl hodne předraženy s malym vykonem.prošel jsem křovinořezy dolmar, solo,hq, partner,honda, jonsered i stihl a myslím že nejlíp je na tom s cenou a vykonem dolmar, pak bych dal asi solo, hondu,husq a stihl.k tomu žacímu kotouči solo ma taky na svem stroji žací kotouč a prumer trubky ma 24mm tak to bych jako problem nevidel.nechci tu ale pouštet žadne rozumy na to sou tu profíci kteří o tom ví o moc víc ja sem jen srovnaval vykony ceny.taky zhaním křovinak a jeste sem nedosel k žadnemu zavěru ale silne uvažuju o dolmaru kdy by me ms340 vysel na 11000 s vykonem 1,6kw, kdyby sem zhanel tento vykon u hq nebo stihl tak si mužu nachystat cca 17000 což je velky rozdíl.pokud sem uvedl nejake chyby tak se predem omlouvam, s pozdravem míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 30.211 (?), 7.3.2009 18:21

dobrý den, pane mám křovinořez Honda ten nejsilnější a není problém.Sice 15000 kč ale je to super mašinka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 170.58 (?), 17.3.2009 22:46
Pozdravujem vás, chcem kúpiťˇ krovinorez, pre svoje pomery som určil obsah asi 35 ccm a 2 HP. Zopar týždňov som prezeral rozličné značky a modely, bolo ich 6 na alternatívnu kúpu. Včera sa mi ponukla šanca na jeho kúpu za vynimočne dobrú cenu, odmietnutˇby bola hlupostˇ. V ponuke su z mojho pohladu vykonové a kvalitativne rovnocenné stroje: - Zenoah Komatshu BZC 4000 DW -Oleo-mac BC-380 T -Kawasaki KBH 35 A Servis je v bliskosti, ceny na malé rozdiely stejne. Poradte ktorý model bude nájlepšia vol´ba. Da´kujem za každy názor. -
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 194.26 (?), 18.3.2009 7:09
Osobně nemohu souhlasit že se jedná o kvalitativně srovnatelné stroje a cenově také ne. V Česku (na Slovensku) možná cenově ano, ale v tom případě je tu jeden typ co je předražený a poruchovostí nadprůměrný. Je to však zkušenost moje a mého okolí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 45.6 (?), 23.4.2009 21:38

Já bych doporučil jedině STIHL mám profi 450 nádržka 0,67l vydrží asi hodinu.Samozřejmě chce i tato mašina jednou řekněme za tyden údržbu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika