Příspěvky uživatele - 3.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za kytičku?, 15.5.2014
je to ladonice bílá, roste hodně v Anglii volně v lesích /modrá/.Letos jjsem byla na výstavě v Holandsku a tam byly celé záhony. Je to nádherná kytička, která potěší.
Aprimira, 3.5.2014
Také by mně to zajímalo, ale zatím jsem všude četl že je cizosprašná! Chtěl bych jí zasadit letos na podzim místo nerodící meruňky.
Sunhaven, 30.4.2014
Vloni též mizerná chuť této odrůdy při sklizni cca 25kg z 5-tiletého stromu.Mnohem lepší byla z ní marmeláda.Nepříznivé počasí při dozrávání zejm.v září. Přitom předloni kvalita výborná, ale sklizeň jen cca 5kg.Plzeňsko 350 m.nm.
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 6.10.2013
Letos mě překvapila ranná odrůda Belana, která měla na mém políčku výnos v průměru 15 ks hlíz od jedné sazenice. Musí mít širší řádky min.50cm aby se tam všechny vešly! kc
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 6.10.2013
Pro mě osobně po ochutnávce více jak 30 druhů za více než 40 let jsou nepřekonatelné jen dvě. Nikol a Belana. KC
Blumeriella jaapii - mohou se plody zpracovat?, 7.8.2013
Nezpracovávejte, vydržte do příštího roku. Jenom si zkazíte chut' marmelády, která je z nenapadených višní vynikající. 
Nemoc višně, 18.7.2013 Obsahuje fotku
Mám podobný problém. Višeň (Morellenfeuer 3r) bohatě kvetla, ale bylo málo včel v té době, více létaly čmeláci. Od června se však objevily červené skvrny na listech. Listy i plody olepené, malé, špatně vyvinuté, cca 3/4 listů dosud opadala. Jarní... celý příspěvek >
Ma zmysel umele opelovanie stetcom kvetov na patizone a tekvici?, 10.5.2013
Zkusil jsem to letos kdy rychle přišlo jaro-léto a létá málo včel. U jabloní, švestky a višní a uvidím...
Doporučte kvalitní a co nejsladší odrůdu červeného rybízu, 11.7.2012
Ten holandský Jonkheer (ranný) mi na Domažlicku vůbec nešel asi byla půda příliš těžká...
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 17.3.2012
Pilu od Mountfileldu mám již 4.rok a zatím bez větších problémů. Jen když se sytičem krátce bafne, hned ji vypnout jinak se přesytí. Tak mi bylo řečeno i v prodejně a dokonce mi i zadara nabrousili řetěz. Mně pila s 2,3kW naprosto stačí, v... celý příspěvek >
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 1.11.2011
U mně je jedničkou také Zlatý fík. 3x stříkám Discusem. Z toho 1x na podzim v listopadu a je po am. padlí.
Interspecifické moštové odrůdy do 500 m.n.m, 21.9.2011 Obsahuje fotku
Dornfelder neznám, ale chtěl bych ho vyzkoušet. V r. 1984 se mi podařilo v 400 mnm v Horš. Týně zasadit odrůdy Sieger a Portugal a slušně plodí pokud (jako letos) nezmrznou. Zasazeny zcela na volné ploše (asi jsem byl tehdy na Domažlicku první) na... celý příspěvek >
Kdy je nejlepší doba k sadbě brambor, 5.9.2011
Souhlas, v nižších polohách do Josefa, (tak jsme je sázeli na Břeclavsku) a mohly se vykopávat koncem června a ve vysokých do Osvobození (8.5.) Tak jsme to sázeli u Marjánek (680m.n.m.). Já jsem teď 340m.n.m. takže něco mezi - kolem poloviny dubna.
Okrasná vrba, 12.2.2011
Díky moc za rady, budu čekat na jarní dny, zase tu máme zimu, sněží.   S pozdravem Adam Řezníček
Okrasná vrba, 12.2.2011
Není třeba lepší nejdříve přírustek zavlažit a zasadit, až bude mít kořínky?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika