Ake su motorove pily Oleo-Mac?



host - 3.4 (?)
17.3.2012 13:28

Pilu od Mountfileldu mám již 4.rok a zatím bez větších problémů. Jen

když se sytičem krátce bafne, hned ji vypnout jinak se přesytí. Tak mi bylo řečeno i v prodejně a dokonce mi i zadara nabrousili řetěz.

Mně pila s 2,3kW naprosto stačí, v lese řežu stromy do prům.40cm a nepotřebuji kvalitnější pily (Husqarna, Stihl, Jonsered atd.) o 30 a více % dražší.

Pro mně, jako důchodce, je důležitější co nutně potřebuji a ne co chci.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
            
host - 81.163 (?), 16.2.2018 18:16

Všechny zdravím, v roce 2001 jsem koupil OM 942 a v dobré víře dával na tzv. posezónní prohlídky. Pro klid v duši a na záruku, jenže každá mě stála určitý peníz pro servis zdarma!!(technici vždy něco objevili) Od té doby do dnešního dne jsem se u nich už neobjevil a zatím s pilou žádný problém. Běžná údržba, řetězy, svíčky čisté filtry a pod. Teď máme rok 2018 , stále funguje tak jak má a svých 20 kubíků si v poho louskne a víc nepotřebuju

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 251.121 (?), 17.2.2018 13:17

mam z roku 2004 OM936 zatím vrká, pila pouzivana na stavbě a ted na orezaní vetsích vetví ovocných stromu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 245.24 (?), 3.10.2010 9:36

Co je to oleomac??Co jeto???To jsem zatahl moundf. odkud??Mame pilu Husqarnu tu prvni a je to 45-ka jeste z Rakous 18 let a maka jeste.A dost tvrde.To asi nejaky Oleo maus nevydejcha.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 143.169 (?), 15.4.2011 12:41

Pro hosta xxx.xxx.245.24 z 3.10 v 9,30 hodin je vydět že se asi vyznáte!!! protože tak by jste se tak blbě neptal on totiž ten OLEO MAC se prodával už za komunistů v tuzexu a stál 525 marek tak než se chcete někomu nebo něčemu tak se dobře rozmyslete a tenkrát to byli peníze. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 174.51 (?), 11.8.2007 9:18
Tak tak, vždycky si nějak zdůvodní, proč se na to záruka nevztahuje. Zkušenost dvou mých známých "šťastných" majitelů pil oleošrot
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 3.4 (?), 17.3.2012 13:28

Pilu od Mountfileldu mám již 4.rok a zatím bez větších problémů. Jen

když se sytičem krátce bafne, hned ji vypnout jinak se přesytí. Tak mi bylo řečeno i v prodejně a dokonce mi i zadara nabrousili řetěz.

Mně pila s 2,3kW naprosto stačí, v lese řežu stromy do prům.40cm a nepotřebuji kvalitnější pily (Husqarna, Stihl, Jonsered atd.) o 30 a více % dražší.

Pro mně, jako důchodce, je důležitější co nutně potřebuji a ne co chci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 128.151 (?), 10.11.2006 14:40
Záruka 8 let je jen chyták. Stál jsem v Mounfieldu ve froně na reklamaci (tu mi stejně neuznali) a všem lidem, co přišli s tzv. zárukou naúčtovali za něco jiného. Např. se Ván poškodí zapalování, tak Vám ho zdrama neopraví. Řeknou, že Vám musí dát svíčku, filtr, vše pročistit, vyměnit olej, vymyslí si i další opotřebované díly o kterých ani nevíte, že existujé. Běžně každý platil při reklamaci 1000-2000 Kč. Z toho se pak financuje případná oprava, ale jen pokud Vám záruku uznají - věřte, že to není jednoduché.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 135.88 (?), 10.11.2006 14:48

Pořád se najde dostatek lidí, kteří by chtěli k motorové pile Cadillaca.

Anebo mít to zadarmo?

Ale zadarmo nic není, ani ten Cadillac.

Vždycky se někdo najde kdo na to dá peníze a jak vidno, není o takové lidi ani nouze. To jsou věci?

HQ 257

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 3.64 (?), 20.11.2006 23:50
Firma praktikuje západoevropský profil prodeje. Levnější výrobky s velkým rabatem a obchodními velkými slevami. Nic není zadarmo, ani voda z doby ledové. A po pravdě. Tak jako si můžete kopupit fiata a sto let na něj nesahnete, zrovna tak si můžete pořídit mercedes a v první zatáčce ho převrátit.. I kvalitní pila se dá nesprávným použitím zničit. MSK.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 4.243 (?), 21.11.2006 10:00
Až na to, že se nikomu tady nezadřela jiná pila než OM. A to v tzv. záruce.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika