Příspěvky uživatele - 3.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okus zajícem, 29.1.2008
Dobrý den, poradil by mi nějaký zkušený sadař, co se stromky, které okousal zajíc? Bohužel jsem nějak podcenil frekvenci výskytu divokých zajíců (které jsem měl za téměř vyhubené) a ke své škodě jsem na podzim zapomněl obalit kmínky jabloní na jaře... celý příspěvek >
Skalka z bylinek, 3.11.2007
https://www.zahradaproradost.cz/perma/zahony3.htmhttp://www.abecedazahrady.cz/default.aspx?section=61&server=1&article=581http://www.veronica.cz/?id=253&i=22
jedlé nebo jedovaté plody?, 30.10.2007
Co psí víno? Nejsou jeho plody jedovaté?
Jezírko v zimě, 30.10.2007
Rodiče mají betonové jezírko - bazének s lekníny. Na zimu jsme vždy hodili několik polínek do vody a je pravda, že led beton neroztrhal. Bazének má cca 2,5 x 1,5 metru, hloubka 0,75 - 1 metr. Odzkoušeno cca 12 sezón.
Poradí mi někdo?, 17.10.2007
Viděl jsem v nabídce zahradnictví Písař smotané role trávníků. Cenu z hlavy nevím.
Psí víno, 8.10.2007
Jsou plody psího vína jedovaté? Bojím se, aby je nezkoušely ochutnat děti.
Volně rostoucí živý plot, 30.9.2007
Hodila by se i líska. Rychle roste a dokonce je z ní i úroda (pro Vás nebo pro veverky)
Elektrická rotační sekačka s mulčováním, 23.9.2007
Před časem jsem viděl něco takového od fmy Brill. Typ si nepamatuju, budete muset zagooglit.
Jak se zbavit trávy?, 22.9.2007
Ideální by asi bylo osadit půdopokryvnými rostlinami, které nerostou moc do výšky. Pro zamezení přerůstání trávy dokud nevzrostou rostliny - mulč (samozřejmě nemyslím posypat kůrou)
vysoký strom, 16.9.2007
Bříza, topol, vrba jsou celkem rychlé stromy. Ta bříza je ale trochu "plevel" - rozleze se.
Psí víno, 16.9.2007
Psí víno jsme úspěšně namnožili řízkováním. Z mateřské rostliny jsem nařezal cca 20 šlahounů, nechal 14 dní ve vodě a pak jenom píchl do hlíny u plotu a zalil. Nechytly se pouze 3 ks.
kosa, 10.9.2007
Však jsem říkal, je třeba to vidět: jakým směrem, jakou silou a kam tlouct kladivem. Jinak brusku jsem nezkoušel, bojím se, abych z kosy nevyrobil dortový nůž . A pokud původní pisatel seče kosou, ještě jedna důležitá věc. Pozor na správné... celý příspěvek >
kosa, 8.9.2007
Naklepáním lze i trochu poopravit poškozené ostří (od kamínků, kmínků apod.). To možná bruskou nepůjde. To klepání není nic složitého, stačí, když seženete nějakého kováře (zeptejte se na nějakém bývalém JZD třeba - těm obhospodařovali nářadí). Stačí... celý příspěvek >
kosa, 7.9.2007
Dnešní kosy jsou (dle pamětníků) více tvrdé. Dá tedy více práce ja naklepat ale déle vydrží. Obecně je třeba novou kosu přřed používáním naklepat. mně to naučil vyučený kovář na penzi (85 let a ruka s kladivem stále velmi jistá ) Jste.li z... celý příspěvek >
slimáci, 7.9.2007
No jeje. Trochu natáhnou vodu a zesvětlají.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika