Příspěvky uživatele - 3.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okrasná vrba, 12.2.2011
Dobrý den, na zahradě mám okrasnou vrbu (kudrnatá) a chtěl bych ji rozmnožit. Tudíž se chci zeptat, zda je možné, abych ji namnožil z přírustku, jak to mám přesně udělat a kdy je nejlepší přírustek zasadit. S pozdravem Adam Řezníček
Je potápník užitečný?, 7.8.2010
Tak to já jsem na jaře dal do bazénu velkou dávku sava a druhý den vyplavali na hladinu hned dva vodomily černí cca 3 cm, chtěl jsem je ještě zachránit, tak jsem je hodil do jezírka ale za dva dny skonaly oba dva, moc pěkní broucí, je jich škoda,... celý příspěvek >
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 15.4.2010
A ty ceny při serviru- MTFD Pérko jako v propisovčce    984Kč + práce
Pila Aram-Trade-Tools, 6.2.2010
Nejsem těžař.Pilu používám na kůly při stavění oplocenek, kácení a řezání soušek na topení a nyní i na prořezávky.Neřekl bych že pila je těžká, ale pravda je že ten bráchovo jensered je zhruba stejně těžkej, má větší obsah a víkon.Do motoru leju mix... celý příspěvek >
Pila Aram-Trade-Tools, 6.2.2010
Vlastním tuhle pilu od srpna.Původní řetěz jsem nikdy nepoužíval, řetěz mam sharks a kratší lištu oregon.Kupoval jsem si jí když jsem začal podnikat v lese a měl jsem z počátku víc investic a tak jsem zvolil tuhle levnou pilu.Nebál jsem se jí koupit,... celý příspěvek >
Jak pěstovat litchi?, 8.11.2009
Mario je zřejmě Ital.Z jeho češtiny se i Komenský obrací v hrobě.Tohle přečíst dá i rodilému Čechovi pořádnou práci.
Sekačka s pojezdem od Mountf, 8.6.2009
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat za svou maminu.Nedávno si koupila u Mountf. sekačku a až do teď sekala v pohodě.Vyměnila olej, pravidelně dolívá benzín, čistí ji po každém sekání a přece ji začel asi po pěti minutách sekání zhasínat motor, hlavně... celý příspěvek >
Pozor na nákup motorové pily, 9.2.2009
Mám úplně stejný názor.Sám vlastním STIHL MS 310 a jsem stoprocentně spokojen pro mě má tato pila nejlepší poměr výkon cena.Prostě není co řešit.
kustovnice čínská, 24.7.2008
kustovnici mám na zahrádce již třetím rokem, ale vždy jí něco sežere listy. Prosím poraďte, pokud máte stejnou zkušenost a víte, jak na škůdce. Jinak je opravdu nenáročná.
Hnůj - jak uskladnit?, 20.7.2008
Dobrý večer. Mám na pozemku celkem chudou půdu a rád bych obohatil něčím záhony. Kompost už zraje a mám za to, že zraklý hnůj by rostlinkám udělal dobře. Mám v plánu nechat si nějakou kupu přivézt a postupně vpravit do hlíny záhonků. Neohrozí taková... celý příspěvek >
Černí broučci v kočičí srsti, 15.7.2008
Možná vši?
Borovice u domu, 21.6.2008
Ptal jsem se na podobnou věc pána, který mi pomáhá zakládat zahradu (je to zkušený, letitý zahrádkář). On sám má u domu (cca 1 metr) na třech stranách meruňky. Tvrdil mi, že pod dům kořeny moc nejdou, nemají tam totiž moc vláhy. Ale pod starší dům by... celý příspěvek >
Červený rybíz - invaze mšic, 17.6.2008
Mšice stříkám mýdlovou vodou, do dvou dnů chcípnou. Ale někdy nestříkám a nechám to na jejich predátorech. Stromky to sice stojí pár listů, ale neuhynou.
Sekačka na solární pohon, 2.6.2008
http://www.youtube.com/watch?v=FLl6rS58EpE
pampeliška, 19.5.2008
Pamprliška není zas tak špatná kytka. Teď na jaře si z ní můžete udělat dobrý a zdravý salát (který vám navíc vyroste na zahradě bez práce a zadarmo). Kořeny jsou dobré nasušit a v zimě do čaje, z květů děláme vynikající med a lze prý i víno (to jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika