Příspěvky uživatele - 148.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň rajčat 2013, 31.8.2013 Obsahuje fotku
.Tak som dnes urobil dalsi mensi zber, ked ma nic lepsie nenapadne tak zajtra skoncia v pretlaku
Sklizeň révy 2013, 28.8.2013
Neskusal lebo ho nemam, a nema ho ani nikto koho poznam. U nas skoro nikto hrozno nepestuje, tak to je tazko. :)  Aj tak ho budem musiet zakupit, aby som neostal pri dohadoch. Ak mate niekto tip, na nejaky lacny muštomer/refraktometer, vhodny na... celý příspěvek >
Sklizeň révy 2013, 27.8.2013
Podla mna by to mohli byt udaje aj z tohto roku. Nemam sice refraktomer, no Solaris je uz aj v mojich drsnych podmienkach no na slnecom stanovisti, uplne sladky.
Počasie a očkovanie, 27.8.2013
Pane AB, ja ockujem vo vetsine pripadov takto, je to pre mna pohodlnejsie a rozdiel v ujatelnosti som nezaznamenal.
Kdy sklízíte nedozrálá rajčata?, 26.8.2013
Ja tak robim tesne predtym, ako ma byt prvy prizemny mraz.
Nejtěžší rajče, 22.8.2013
Presne tak, z vlastnej skusenosti viem ze cim je paradajka tazsia, tak s tym priamo umerne stupa pravdepodobnost ze nevyzreje pekne rovnomerne. Aspon na rastline nie.
Nejtěžší rajče, 18.8.2013
Ja som sa pocas rastu pohraval s myslienkou, ze otrham vsetky ostatne z rastliny, a necham len tuto jednu (uz vtedy bola najväcsia). Len som potom nemal skoro ziaden volny cas na taketo veci, a tak tato paradaky rastla v strapci este s jednu asi... celý příspěvek >
Nejtěžší rajče, 13.8.2013
Dnes som robil lečo, tak som ochutnalval, a chut je prekvapivo dobra, ze by som ich dokazal jest len tak s chlebom, maslom a solou.
Katinka - termín dozrievania, 13.8.2013
Vzhladom na vasu polohu je to nejako skoro, u nas co ju maju ludia. tak nikomu este len nezacina cervenat (mne takisto nie), a to hospodarime o cca 100mnm nizsie. P.Z.
Nejtěžší rajče, 13.8.2013 Obsahuje fotku
U mna je celkovo uroda tento rok pokial ide o rajciny iba priemerna. Na niektorych Beefmasteroch sa mi tvorili nevzhladne "catface", a preto pocet rastliny na buduci rok zredukujem asi na 1-2.  Pridam aj jednu fotku, aj ked urcite pokial ide o... celý příspěvek >
Vinič Solaris - sadenica, 9.8.2013
V knihe Rukovet Vinare, autori pisu ze miesto vrublovania ma byt 5cm nad povrchom pôdy.
Vinič Solaris - sadenica, 9.8.2013 Obsahuje fotku
Solaris je dost bujna odroda, aspon ked je vypestovana z odrezku. Pri vrublovanej sadenici bude asi zavisiet rast od podpnika. Mozno ta vasa sadenica mala slaby korenovy system. Inak len pre zaujimavost môj Solaris vypestovany z odrezku, priniesol... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 6.8.2013
Ja by som ju dal do kečupu, pripadne plody niekomu daroval. Alebo miesto po nej planujete nejako vyuzit?
Nemoc rajčete?, 5.8.2013
Tak ono vo velko produkcii im ten zapach isto nevadi, oni totiz pestuju zeleninu na predaj. No my co si ju pestujeme na jedenie, sme narocnejsi...
Nemoc rajčete?, 5.8.2013
Ja som to citil dost dlho tiez, naštastie to prestalo. Nic no, budem ho pouzivat iba na zemiaky, tam ten smrad az tak nevadi, a v lepsom priapde bude smrdiet aj mandelinke. Akurat ze jeho ucinok ma nejako nepresvedcil...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika