Příspěvky uživatele - 178.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ideálne skladovanie v prírode, 10.9.2015
Krecht v nezámrzné hloubce, kde se temperuje nejen geotermální energií, ale traké metabolismem uložených plodin. Krecht musí být větraný (jinak vše zplesnivý) a směrem nahoru dobře izolovaný - zmíněné "vytápění" nemá velký výkon. Dát kolem hlíz... celý příspěvek >
Dotaz na Mac Culloh 330, 28.8.2015
Děkuji za radu.Bohužel to bude dražší oprava (zadřená, tj tak kolem 3000.). Klasika - záměna kanystrů s benzínem a spěch při práci. S pozdravem Jirka
Dotaz na Mac Culloh 330, 28.8.2015
Po letech věrných služeb mne opustila Husq. 51 používaná na drobnější práce kolem domu i v lese. Prodejce mně nabízí Mac Culloh 330 a tvrdí, že je to dobrá s polehlivá náhrada. Nemáte někdo zkušenosti? Díky Jirka
Ohřívání bazénu, 2.6.2015
Omlouvám se, zapoměl jsem dopsat, že u mne bylo primární vyřešit co nejlépe ohřev vody, kdy přes týden (kdy na chalupě nejsem) různě svítilo slunce a mne štvalo, že tam nejsem a nemohu zapnout ohřev. A ovládání  časovačem není z tohoto pohledu... celý příspěvek >
Ohřívání bazénu, 2.6.2015
Jo to je luxusní.. Obávám se ale, že pro většinu běžných bazénistů je instalace servem ovládaného ventilu nad jejich možnosti (zkušenosti). Musím obhajovat své řešení - jednodušší to být nemůže a i když máte pravdu, že po týdenním dešti čerpadlo... celý příspěvek >
Třešně - jak chránit před špačky?, 2.6.2015
Někdo tady radil natáhnout do koruny vlasce o které špačci zavadí a leknou se. Poděšeně zakřičí a odlétnou. Nemám s tím zkušenost. Zkusil jsem ale nad třešeň pověsit siluetu dravce (rozpětí asi 75 cm) na delším vlasci a vítr s ním pohyboval. Docela... celý příspěvek >
Ohřívání bazénu, 1.6.2015
Já to mám léta na chalupě tak, že je na střeše (kde je i kolektor) spínací teploměr, který když je na něm 35 st a víc, tak zapne čerpadlo. To žene přes pískovou filtraci a kolektor ohřátou vodu do bazénu. Když nesvítí slunce, filtrace nejede. Bez... celý příspěvek >
Jak a z ceho vyrobit kryt na bazen, 1.6.2015
Já jsem taky zvědavý a asi nebudu sám... Díky za zveřejnění.  Jinak s foliovým bazenem Mtf nemám zas tak tragické zkušenosti. Zapuštěný asi do 3/4 do země vydržel v pohodě 10 let. K ochraně před pádem dětí - já jsem jej prostě na těch několik... celý příspěvek >
Slimáci, 25.5.2015
Na tu zimu bych moc nespoléhal. Loni v létě jsem nad Kaprunem (Rak. Alpy) viděl tak 15 cm dlouhý krásný oranžový exmplář - čili přežije- li tam zimy, tak u nás v pohodě. Jirka
Kadeřavost broskvoní - vše co potřebujete vědět, 21.5.2015
Díky za odpověď. Ono je to asi případ od případu, nelze paušalizovat. Moje nektarinka v Praze (Flavourtop) je z hlediska napadení srovnatelná s Red H., které strojí vedle. Jirka
Kadeřavost broskvoní - vše co potřebujete vědět, 21.5.2015
Pane Petře,  jsem rád, že jste podal raport. Já pěstuji broskvoně jednak v Praze a dále u Pardubic. Přestože je stříkám zhruba stejně, je letošní napadení kadeřavostí u Pardubic výrazně větší. Samozřejmě nestříkám ve stejný den a za stejného... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoní - vše co potřebujete vědět, 20.5.2015
Davide, pijete víno? A zajímal jste se někdy o to, jak často a čím se stříká? A slyšel jste někdy, že by se hrozny (na rozdíl od broskví)  před zpracováním omývaly?  Reaguji tím na Vaše prohlášení, jak jsou postřiky jedovaté. Prostě zkuste... celý příspěvek >
Kolik oleje do benzínu u dvoutaktu, 19.5.2015
pro jistotu: udělal jste dobře (1: 50), paní matince jste řekl blbost  (1: 5). To, co jste řekl znamená 10 x víc oleje (je otázkou, zda by takto namíchaný benzín vůbec chytil ve válci - zpočátku asi ano a v zápětí za mohutného kouření z výfuku... celý příspěvek >
Slimáci, 18.5.2015
Ze zbytků měděného plechu jsem udělal trubky asi 10 cm vysoké a také 1O cm v průměru, trochu je zatlačil do země a dal do nich sazenice rajčat. zdá se, že to funguje, zatím žádné ztráty. Dobře by to šlo udělat z měděné okapové roury o prům. 100 mm.... celý příspěvek >
Řízení - převod volant - spojovací tyč kol, 6.5.2015
Podíval bych se na autovrakoviště - modely tak Škoda 1202, 1203 a následné. Náhradní díly se na ně dají sehnat na burzách - čili problémy jsou řešitelné.  Ale hlavně jsem Vás chtěl upozornit, že s tím rejdem to nepřehánějte. Obávám se, že... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika