Příspěvky uživatele - 156.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malé papriky, 24.6.2013
Protože máme ve skleníku takovou "chudou" hlínu, bledou, bohatou na vápník, na jedné straně více jílovitou a mazlavou, na druhé straně zase dost sypkou, tvoří se z ní suché tvrdé hroudy, tak aby se to trošku zlepšilo a "osvěžilo". Ona to asi až tak... celý příspěvek >
Malé papriky, 24.6.2013
Ne, to si pochopitelně nemyslím. Rašelinu jsem přidávala průběžně, potom železo, hnojivo až nakonec.
Máme ubohé papriky, 24.6.2013
No já myslím, že ji mají :) Ukazovala jsem to zahradnici a podle příznaků chlorózu potvrdila. Už je to ale lepší, to železo trochu pomohlo.
Protěž, 24.6.2013
Tak podávám další hlášení :) - protěž už mám venku ve skalce, hezky se rozrůstá, lístky sílí a prodlužují se. Už je jí pěkný chomáč. Jen je mi trochu divné, že dost rychle uvadá, pokud na ni přímo svítí celé dopoledne slunce, musím ji třeba 2x denně... celý příspěvek >
Malé papriky, 24.6.2013
Ano, ano, mám to stejné  Loni jsme měli nádherné velké rostliny a letos nic. Zažloutlé listy můžou být chloróza, to byl náš případ. Pomůže tekuté železo. Koupila jsem v pátek k tomu hnojivo na rajče a papriku, přidala jsem ke kořenům... celý příspěvek >
Máme ubohé papriky, 24.6.2013
Na jaře jsem si koupila semínka paprik - černé, žluté a červené plody. Těšila jsem se obzvlášť na ty černé, protože jsme je ještě nikdy neměli. Po předpěstování v kelímcích jsem všechny rostliny zasadila do skleníku. Pak přišlo to chladné období plné... celý příspěvek >
Malinkaté mušky, 24.6.2013
Koupila jsem postřik BioOl, pomohlo to, ale pár jedinců stejně přežilo. V Globusu ho teď mají ve slevě za 75 Kč. Molice se pomalu zase stěhují na petržel, úplně se jich asi nezbavíme
Kosmatec, 24.6.2013
Koupila jsem Delosperma cooperi, soudím podle obrázků na internetu. Ten "ledový" to není určitě. Ještě dotaz - ta semena se vezmou kde? Po odkvětu jsem suchý kvítek odtrhla. Udělá se nějaká tobolka nebo tak?
Kosmatec, 21.6.2013
Nedávno jsem si koupila v zahradnictví ve slevě kosmatec za 10 Kč. Prodavačka říkala, že je to jen letnička, ale vím, že se kosmatci dobře daří v Chorvatsku, kde úspěšně přezimuje. Myslíte, že přečká zimu, když ho vezmu domů? Mám ho v květináči,... celý příspěvek >
Jde z netřesku udělat lék?, 21.6.2013
Jde to, už císař Rudolf II. si jej pěstoval na střechách a nechával z něj vyrábět lék proti kašli :) Jak, to bohužel nevím, zkuste zapátrat na internetu.
Malinkaté mušky, 21.6.2013
Takže nemusím letět pro žádný postřik, zahubí ji chladno?
Jak na kunovite selmy? zerou vajicka i slepice, 21.6.2013
Tak pokud tam má kunu, těžko se jí zbaví. Bylo by dobré zjistit, kudy tam chodí. Někdo dává nástrahu v podobě skleněných střepů, někdo natahuje drát a do něj pustí elektřinu (to je prý velmi účinné), někdo pouští do zahrady psa, někdo nastraží železa... celý příspěvek >
Malinkaté mušky, 21.6.2013
Dobrý den, prosím o radu - na květácích se nám objevily takové malilinkaté sněhově bílé mušky. Vždycky, když zalévám, rozletí se jich hejno do všech stran, a pak si znovu posedají na listy. Loni jsme je měli na petrželi, která později v létě... celý příspěvek >
Jak jste dopadli s úrodou?, 17.6.2013
Tak už to vím - mají nedostatek železa a moc vápníku.
Jak jste dopadli s úrodou?, 12.6.2013
Ano, takhle nějak vypadají, jako ty Vaše v kelímcích. Zálivku jsem už omezila, ale moc to nepomáhá, listy dál odspodu opadávají. Jak poznám, že to má tu svilušku? Některé listy jsou dírkované, ale to asi udělali mravenci. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika