Příspěvky uživatele - 156.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špatně přezimované muškáty, 24.1.2013
Dobrý den, prosím o radu - na podzim jsem přenesla vzpřímené muškáty do sklepa. Je tam cca 10 °C, ale tma. Postupně odvetly, zaschly jim listy a každá rostlina vyhnala do výšky nový výhon, který je ale přehnaně dlouhý a nemá "zdravou" barvu.... celý příspěvek >
Pěstování rozmarýnu, 24.1.2013
Na podzim jsem rozmarýn přenesla domů, umístila jsem ho na okenní parapet a zalévala. Brzy začal růst, stonky se prodlužovaly o jasně zelené části. Později začal odspodu usychat, tak jsem ho přemístila jinam s tím, že asi špatně snáší radiátor. Pak... celý příspěvek >
Černy jeřab (Aronie), 14.8.2007
Děkuji za odpověď:-)
Černy jeřab (Aronie), 8.8.2007
A když mě i mým dětem chutnájí plody aronie i v syrovém stavu? Zajímalo by mě, jestli se vůbec mohou jíst syrové, ne jako bezinky, které způsobují průjem a křeče. Nevíte?
Motorová pila Oleo-mac, 14.1.2007
Vážený pane, před rozebráním pily jsem procházel net a rovněž jsem usoudil, že nikasil bude asi nejlepší ze Strakonic. Jenže pila byla celkem v pohodě takže ... (nechci se opakovat). Nechci se vás dotknout, ale mikrometrem toho v tomto případě asi... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 10.1.2007
Souhlas. I pro mne to nebyla první pila, kterou jsem rozcházel po přidření. Navíc, poškození pístu, jak jsem napsal výše není rozhodně nikterak kritické. Samozřejmě pro vedení pístu ve válci je rozhodující jeho spodní část, pro kompresi a pod.... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 10.1.2007
Naprosto s Vámi souhlasím pane beze jména. Oprava byla provedena zcela amatérsky a jistým způsobem i diletantsky. Sice nevím čemu říkáte měřící pomůcky apod., ale jistě jsou při profesionální opravě pily zapotřebí. Otázkou je jakého postupu by bylo... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 9.1.2007
Zdravím všechny příznivce i odpůrce (ty především) pil Oleo-mac. Již dříve jsem psal o problému se zadřenou rádoby profi pilou OM 962. Chtěl bych se s Vámi podělit o zkušenost se zprovozňením tohoto zařízení. Po zadření pily a poškození pístu... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 25.12.2006
Souhlasím se všemi negativními ohlasy na pily Oleo-Mac. Skutečně, za peníze, které stojí "profi" Oleo-Mac je možné koupit opravdovou profi pilu Stihl, Husquarna nebo třeba Sachs-Dolmar, přičemž subjektivně bych vybíral v pořadí, jak jsem to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika