Příspěvky uživatele - 156.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak jste dopadli s úrodou?, 7.6.2013
U nás jedí králíka všichni, já jsem ho jako dítě milovala, hlavně pečené ledvinky :), dneska to mít nemusím. K paprikám - mám je ve skleníku takové hodně světle zelené, až dožluta. Nemůže to být tím, že tchýně i přes můj protest na jaře zaryla koňský... celý příspěvek >
Jak jste dopadli s úrodou?, 6.6.2013
A ještě - já sním králíka jen občas, jeho maso mi nijak zvlášť nechutná a neumím ho dobře připravit, vždycky je tuhé. Ale pokud si chov založíte, slušně zašetříte na nákupu masa, protože můžete péct, dělat sekanou, smažit, dusit... A děti navíc... celý příspěvek >
Jak jste dopadli s úrodou?, 6.6.2013
Na sáčku tulipánů právě byla krásná královsky modrá barva, ale vykvetly tmavě fialové, tak jsem z toho byla docela zklamaná, protože jsem se na ně těšila celou zimu. Na slimáky jsem kupovala v ponděli v Teta drogerii takové modré granule v malé... celý příspěvek >
Jak jste dopadli s úrodou?, 6.6.2013
No já se právě ptám těch, kterým voda nic nevzala - v příspěvku je to uvedeno.
Jak jste dopadli s úrodou?, 6.6.2013 Obsahuje fotku
Na jaře jsem tady zakládala téma Mrazy v březnu 2013. Teď bych se chtěla zeptat, jak dopadla vaše úroda :) Přečkala? Naše broskvoň má bohatě nasazeno, vinná réva taky, rybíz opadává, brambory jsou krásné a myslím, že by letos konečně mohlo být i dost... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 10.4.2013
Tak se zdá, že se nám to počasí konečně umoudřilo  A příroda to zvládla skvěle. Tulipány nezmrzly, jsou už pěkně velké, pupeny na stromech taky přečkaly. Čapek měl pravdu  Dnes se budu odpoledne vrhat na přípravu skleníku, je co dohánět
Mrazy v březnu 2013, 27.3.2013
Tak jsme se u nás, v okolí Brna, opět probudili do zasněženého rána. Místo zítřejších +9 jsou hlášeny už jen +3 stupně. Na příští středu nahlásili +10, ale jestli budou snižovat tak, jako tento týden, budou z toho nakonec 4. Pomalu je asi čas,... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 25.3.2013
Takže samozřejmě změna - z 18 °C už to stáhli jen na 10 + déšť
Protěž, 25.3.2013
Rostlinky nyní mají tak 3 mm, rostou velmi pomalu. Mluvila jsem o tom se zahradnicí, prý protěž takhle pomalinku roste, takže nic neobvyklého. Doufám, že se příští rok budu těšit z květů, které v našem kraji jen tak někdo nemá; že se dílo... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 25.3.2013
Slovensko sleduji ve zprávách, toto předjaří tam máte opravdu sajgon, vůbec nezávidím. A jinak - nejnovější předpovědi slibují od čtvrtka +7 stupňů, ze středeční nuly to bude pěkný obrat k lepšímu, a na pondělí 1.4. celých 18 plus! Nejhezčím dnem z... celý příspěvek >
Protěž, 20.3.2013
Nikdo se nehlásí, tak jsem to zkusila metodou pokus-omyl. Vysela jsem 230 semínek protěže, jsou opravdu velmi drobná, do kelímku s hlínou určenou k vysévání a řízkování. Asi za 16 dní se začaly objevovat první klíčky, takže se zatím daří. První... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 20.3.2013
Tak se znovu zapojím se svým hlášením - u nás dnes ráno -3 °C, slunečno, na odpoledne hlásí +10, první jarní den se, jak se zdá, docela vydaří. V pondělí přišla sněhová bouře, napadlo 20 cm sněhu, ani jsem v úterý neodjela do práce. A teď to taje.... celý příspěvek >
Kdo pozná vodní rostlinu?, 15.3.2013
Děkuji! Nevadí, že nejste Josef  Mohlo by to být ono. Český název náhodou nevíte? 
Kvítky ze slunného Chorvatska - co je to?, 15.3.2013 Obsahuje fotku
O letní dovolené 2012 se mi podařilo v penzionu vyfotit tyto krásné kvítky. Pamatuju si je také jako dítě, sousedi je mívali v předzahrádce, na kterou celý den svítilo slunce. I v Chorvatsku byly od rána na prudkém slunci, přesto neuhynuly. Od ledna... celý příspěvek >
Kdo pozná vodní rostlinu?, 15.3.2013 Obsahuje fotku
Tuto vodní rostlinku jsem si loni na jaře koupila v hypermarketu, zasadila jsem ji do jezírka do bahna. Přes léto se rozrůstala a až na podzim nasadila 3 stonky s květy, myslím si tedy, že jí svědčí teploty kolem 15 °C a kvete jen na jaře a na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika