Příspěvky uživatele - 4.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr postřikovače stromků, 25.2.2014
Velmi lakavy sumarny clanok v anglictine o tryskach je na linku.
Kosti, močůvka a jiné alternativní zdroje fosforu, 20.2.2014
V kazdom pripade mate pravdu, ze z domaceho bio-odpadu su kosti najbohatsim zdrojom fosforu. Ani coca-cola po zaruke asi taky obsah nema. Obsah fosforu okolo 10 % v kostiach ziraf a kaferskych byvolov som vygooglil v jednom studiu na nete.... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 20.2.2014
Praca Vam sla dobre. Neprekvapuje. Je to na drvenie ten najlepsi material. Vykon stroja je velmi vysoky, co ja vidim pre zahradkara ako nevyhodu, vzhladom na vysoku spotrebu a naroky na zapojenie (ad slaby istic). Skutocny test by bol s makkymi... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 17.2.2014
Kvalita sa pozna pri problematickom materialy. To su napriklad makke olistene dreviny a byliny, napriklad prisavnik, brectan, ale aj makke konariky hustej vrby ci drobne husto olistene konare krikov... ktore drvic zvachtle a zvykne sa to upchavat a... celý příspěvek >
Pěstujete rajčata, případně okurky, ve skleníku?, 11.2.2014
asi treba jemne prihnojit
Filtrace Tripond x Tripond eco, 10.2.2014
Pan Hrkal ale aj ostatni. Aky mate nazor na vzduchom pohananu filtraciu (airlift filter). Aky mate nazor na vplyv prebublavania media vo filtry.
Lze již začít s průřezem?, 7.2.2014
peckoviny uz mozeme zmladzovat?
Doma dělané filtrace, 7.2.2014
Akym sposobom to mnozstvo co narastie ovplyvnuje rast rias? Aky je prvotny vyznam biofiltracie? Vzdy som si myslel, ze nitrifikacia resp. denitrifikacia, aby sa redukovalo mnozstvo skodlivych zivin. Alebo som sa mylil?
Doma dělané filtrace, 7.2.2014
Akvaristi ziviny intenzivne sleduju. Paradoxne, podla nich vela zivin je rovnake zlo, ako malo zivin. Ide o rastlinne akvaria. Ak neprihnoja, dochadza k postupnemu odumieraniu rastlin, alebo len casti, potom rastu amoniaku, rastu organickych... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, 6.2.2014
Nerozumeli sme si. Prve ale. Je len jedno jazierko, ktore ma nejaku vodu. Zoberete vzorku 25 litrov vody a rozdelite po 5 litroch. Kazdych 5 litrov testujete v samostatnej sustave, ktora ma cerpadlo, dve nadoby, v ktorych cez medium cirkuluje... celý příspěvek >
Filtrace Tripond x Tripond eco, 6.2.2014
na ktoru stranu je ta priepast naklonena?
Doma dělané filtrace, 6.2.2014
Pan Hrkal by mohol napisat, ako sa to prejavilo na samotnych jazierkach, ich cistote,  ze vobec robili na nich tento test. Myslim si, ze ani tak nie je dolezite mnozstvo narastenej hmoty na mediu (ktovie ako bola ucinna mechanicka filtracia a co... celý příspěvek >
Jakou zeleninu pěstujete na černé netkané textilii?, 3.2.2014
Ako ich ohrnate? Dvihnete foliu a rukou prihrnate zeminu?
Jakou zeleninu pěstujete na černé netkané textilii?, 31.1.2014
Vseobecne mozno povedat, ze ma vyznam pri pestovani, ak su susedne rastliny dost daleko od seba. Napriklad pre cesnak si to neviem predstavit (vela dier), ale da sa. Ak mate malo cesnaku, postarat sa o tu trosku buriny nie je az taky problem. Tiez sa... celý příspěvek >
Zimní postřik jádrovin Nitrosanem 25, 31.1.2014
Palo, s tou zodpovednostou panov v Bruseli ste ma dostali.     Vtip je v tom, a na tom si trvam, ak v dnesnej dobe sa chcu profici bio farmari presadit, mat kvalitnou urodou bez organickych postrekov, nestaci pouzitie len... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika