Příspěvky uživatele - 48.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žloutnutí a opadávání listů ibišku, 1.2.2016
Dobrý den, zkusil jste hnojit a zalévat vodou s nízkým obsahem vápníku - filtrovanou? Držím palce, ať Vám roste a kvete. Dáša
Podnož Mykoa, 1.5.2013
hezký májový den, odnožování u MY-KO-A je velmi malé, s tím by neměla být práce.Musím podotknout, že jsem dosud podnož používal pro zákrsky, s vyššími stromy přeci jenom nevím, ale i tak Vás Rafaeli stromy určitě přežijí.Ještě poznámku ke... celý příspěvek >
Podnož Mykoa, 30.4.2013
Zdravím! Mám několikaleté zkušenosti z podnoží MY-KO-A(červenolistý myrobalán-Kocmanovi-A).Hodí se pro pěstování na ni roubovaných slivoní, meruněk a broskvoní, má dobrou afinitu.Je o něco slaběji rostoucí, než červenolistý myrobalán MY-KL-A z... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 29.5.2011
Mám jen menší zahradu a po letech se objevil krtek. Udělal si chodbu kolem obvodu zahrady přes hnůj (chodil na žížaly) dokud nelezl do záhonů nevadilo mne to. Chtel jsem ho zlikvidovat nějak šetrně, tak jsem zkusil vykopat několik sond (přerušení... celý příspěvek >
Výběr sekačky, zastavení nože, sekání podél plotu, pojezd, 26.3.2010
Asi bych věnoval více práce s katalogy a internetem, než založím hodně všeobecné vlákno. Přeji vám úspěch ve výběru. P.B.
Krovinorez - dvojtakt vs štvortakt, 23.1.2010
Prosím, než založíte nové vlákno, přes vyhledavač si zjistěte, jestli nikdo nepoložil podobný dotaz. Toto diskuzní fórum ztrácí díky takovýmto sterotypním dotazům opravdu na zajímavosti. podobnou otázku jsem tu položil již před více než dvěma roky.... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 17.9.2009
Se slabou pilou mám též zkušenosti. Né, že by se do řezu sama ponořovala, ale ještě jí musíte nadlehčovat, aby se nedusila. A tím se práce stává opravdu otravnou.  Připravoval jsem dříví na chatu HQ 33. Tu jsem chudáka utahal.  P.B.
Zakládání nového záhonu pro jahody, 20.8.2009
děkuji Vám za radu, jste hodná, díky
Zakládání nového záhonu pro jahody, 20.8.2009
Prosím hlavně čím hnojit půdu před vysazením nových sazenic v novém záhonu. Děkuji
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 29.4.2009
Kdysi jsem dlouho váhal a přes tyto diskuse jsem se ptal. Pak jsem koupil Marunaku TH43DX. Stroj je to dobrý, ale ta hlava dodávaná se strojem, to opravdu,  není ono. A návod? To je také kapitola sama pro sebe. Díky vibracím od hlavy,... celý příspěvek >
Jakou vlastnite rotacni sekacku a koupili by jste si zase tu samou?, 28.4.2009
Mám od Monťasfíldu XS50MHS na pozemek cca 1000 m2 ve svahu a naprostá spokojenost. PB.
Nejlepší elektrická sekačka s pojezdem?, 5.4.2009
Jednou ze základních otázek pro použití elektrické sekačky je s jakou frekvencí budete sekat. Jestli cca 1 až 2x týdně tak by Vám ta sekačka mohla stačit. Ale jestli bude frekvence sekání nižší 1x za dva týdny, tak elektrická sekačka s pojezdem je... celý příspěvek >
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 18.10.2008
Kdysi jsem přispěl do podobné diskuse, jak na hryzce. Měli jsme hodně zničených ovocných stromků od hryzců. Stromek začal z ničeho nic schnout a stačilo jen ho chytit a škubnout a vytáhnout bez jakýchkoli kořenů ze země. Táta se ještě s jedním... celý příspěvek >
Meruňka - okrajové polohy, 17.10.2008
Do jara je ještě času dost, ale ozve se mi někdo kde odrůdy Veecot, Veharda, Vestar je možné sehnat? Region Kladno a blžší okolí až po Litoměřice nebo okolí Karlových Varů.  Po agrotechnických termínech jsem náhodou viděl ouplně suchou Veecot v... celý příspěvek >
Marunaka TH43DX vs Komatsu Zenoah BCZ4200CL, 9.10.2008
Asi bohužel nevíte o čem píšete. Je pravda, že návod stojí slušně řešeno za pendrek. Ale kdo má zkušenosti, tak motor Kawasaki natrhne velmi rychle. Když už tak hezky píšete, víte, že stejný motor používá třeba i německé SOLO? Ten motor jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika