Příspěvky uživatele - 48.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Marunaka - hlava, 10.6.2008
K panu pod značkou 68.102. Je pravdou, že kvalitní struna vyřeší asi 30 % trápení s hlavou. S "origo" hlavou Attila s horním kovovým mezikružím a Oregon nízkohlučnou strunou to funguje nějak líp než s origo strunou Attila nebo levnou... celý příspěvek >
Sekačka na svah, 4.6.2008
Těch 1000 m2 je taková hrana. Já mám motor Hondu 135 ccm na Castel Gardenu (M.), ale kvůli tomu, támhle záhon, támhle strom, támhle nějaký jehličnan a pro změnu zase záhon, tudle zídka,... Ve svahu do 15o  s touto členitostí, občas s nějakým... celý příspěvek >
Křovinořez Marunaka TH43 - nová strunová hlava, 29.5.2008
Již bylo napsáno, že hlavy Attilla osazované na tento křovinořez nestojí za mnoho. Prosím, kdo nazkoušel jinou hlavu, nejlépe poloautomat, napište svoje zkušenosti a doporučte vhodnou alternativní hlavu. Možno i od jiných výrobců. Předem děkuji za... celý příspěvek >
Sekačka na svah, 22.5.2008
Doplním pana J.S. Sekám dobře členitý svažitý pozemek 15o, cca 800 m2.  Mám sekačku od M. s Hondou 135 ccm, kvůli členitosti záběr 45 cm. Když jsem se pídil po obchodech i po netu bylo doporučení: do svahu jedině Hondu a... celý příspěvek >
Marunaka - hlava, 19.5.2008
Přátelé, s reklamací na Garlandu jsem silně rozpačitý. S marunakou jsem dostal hlavu Attilla, ale s kovovým vrškem. Tahle hlava házela, ale měl jsem problémy s navinutím struny a s jejím posunem tap & go. Tak jsem to reklamoval. Výsledek... celý příspěvek >
hryzec a zbytek zahrady, 28.4.2008
Kdysi (a to jsem byl malý kluk cca 10 let) nám na zahradě lozili hryzci a třeba z mladé jabloně zbyl jen kmen. Tak se táta se známým pídili. Do zahrady jsme začali vysazovat pryšec křížmolistý - Euphorbia Lathyris (lat. název jsem... celý příspěvek >
Meruňka - okrajové polohy, 28.4.2008
Poradí mi někdo, kde se nechá v oblasti Kladna, Mělníku, LItoměřic nebo okolo Karlových Varů sehnat meruňka do okrajových oblastí, tj. odrůda Veecot Veharda, Vestar. Letos už vysazení asi nestihnu. Díky za tip i odezvu
Sekačka s/bez pojedzu, 28.4.2008
Před pár lety jsem stál před podobným problémem. Musím na chatě sekat pozemek cca 800 sqm, vše ve svahu.  Nakonec jsem na tuto plochu koupil sekačku se záběrem 42 cm, kvůli členitosti, zadní pohon, sběr do koše. Tento pozemek jsem kdysi malou... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna - jaký pojezd?, 28.4.2008
Pokud máte na pozemku svah, bude výhodnější zadní pohon. P.B.
Hrušeň na Křivoklátsku, 22.3.2008
O obrůdách si přečtěte zde ve foru. K nákupu vřele doporučuji Sempru Litoměřice - zasílají i na dobírku.
Voskovka, 29.2.2008
Děkuji za radu. Ted musím zjistit, co jsou to ty půdní houby a co s nimi. :-) Voskovku samotnou ta plíseň nenapadá, ale je pravda že voskovka nekvete... Tak budu méně zalévat a dám ji na slunečné místo. Díky.
Voskovka, 26.2.2008
Dobrý den, píšete tady o plísni na listech - mne trápí plíseň na povrchu hlíny/substrátu. Už dvakrát jsem voskovku přesadila (během 2 let), pokaždé pořádně osprchovala a umyla, dala do nového květináče a přesto, po cca 2 dnech se objevil bilý povlak... celý příspěvek >
Křovinořez 0.8kW - stačí to?, 3.2.2008
Loni jsem po diskusi na tomto fóru koupil křovinořez  Marunaku TH 43. Má sice hmotnost téměř 9 kg, ale s obouramenným popruhem při dobrém vyvážení, křoviňák víceméně necítíte.  A nezřídka se stává nalij mi tam "benzín", provedu... celý příspěvek >
Dolmar či Husqvarna?, 27.1.2008
Já jsem si koupil za poloviční cenu stejně výkonný křovinořez TOPOWER CG 430 a mám po starostech.
Zahradnické nůžky Fiskars - nic moc, 20.1.2008
Kdysi jsem si ve Švýcarsku v náhodném výprodeji pořídil jednobřité nůžky Oregon. Nedám na ně dopustit. Pokud se některý díl pokazí, je možné si ho jednoduše u Agrolesu Písek dokoupit. Jinak vlastním teleskopické Fiskarsy - dobré než šplhat po tenkých... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika