Příspěvky uživatele - 48.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr křovinořezu, 2takt vs 4takt, 16.5.2007
Děkuji všem za názory. Také jsem si všiml, že Solo 133 i 143 používá stejné motory Kawasaki jako Marunaka 34 a 43. Jak pan J.S. píše, je důležitým hlediskem dostupnost servisu. Ještě jsem si všiml jednoho rozdílu mezi Solo a Marunaka, a to... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, Marunaka, Solo, Honda, 2takt vs 4takt, 15.5.2007
Rozšířím tuto diskusi, protože se mi nechce zakládat nový námět.Potřeboval bych křovinořez k občasnému posekání husté lesní trávy (200m2), ale aby se nelekl a nezakuckal, když s ním budu chtít přeseknout sem tam i nějakou trnku (pahýl od... celý příspěvek >
Zasychání sladkých višní, 9.5.2007
Nyní se v OBI zase objevily ony letáčky od firmy Lovela. Já ho kdysi objevil v Tes*o. Letáček na měsíc duben (nebo květen?). Fotka příznaku je opravdu výstižná. Dle knihy (i tak se to projevilo) na letorostech se objevuje klejotok. Ve Vašem... celý příspěvek >
Krovinorez Honda, 4.4.2007
A jste si jistý, že v této kategorii (víceméně do 30 ccm) se jedná o poloprofesionální stroj? P.B.
čistecké lahůdkové, 31.3.2007
Měl jsem je také moc rád. Jedině sehnat rouby. Pomalu zapomenutá odrůda jako matčino. Přeji úspěch. S pozdravem P.B.
Zasychání sladkých višní, 25.2.2007
Stromy "zaschly" včetně listů?  Něco podobného jsem měl také. Čirou náhodou jsem v jednom hypermarketu vzal letáček a chorobu jsem našel popsanou jako moniliovou spálu. Takže stříkám Sporgon 50 WP. P.B.
bananovnik a kdy vyroste kvet, 3.1.2007 Obsahuje fotku
 ja bych se zeptala kdy se zacnou obevovat kvety. mam ho uz sice 3 mesice ale je uz 65 cm velky... a jeste mi kolem toho vyrustaj 2 dalsi  jeden ma asi  2cm a tan druhy ma 10 cm...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika