Marunaka TH43DX vs Komatsu Zenoah BCZ4200CL



host - 48.24 (?)
9.10.2008 19:52

Asi bohužel nevíte o čem píšete. Je pravda, že návod stojí slušně řešeno za pendrek. Ale kdo má zkušenosti, tak motor Kawasaki natrhne velmi rychle. Když už tak hezky píšete, víte, že stejný motor používá třeba i německé SOLO? Ten motor jsem natrhnulna třetí cuk, když byl funglovka. I nyní s ním nemám problém po delší odstávce. P.B.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 69.6 (?), 17.3.2007 16:07, zobrazeno: 9210x

Dobrý den,

 prosím Vás mohl by  někdo objektivně porovnat tyto Japonské výrobky ?

Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 66.64 (?), 25.3.2007 22:34
Marunaku používám ve své firmě již pátým rokem. Jsem spokojenej vcelku dobrá dostupnost náhradních dílu a 3 servisy v Praze. Používáme i Stihl, ale Marunaka poměr cena a výkon a komfort jednoznačně výtězí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 78.124 (?), 31.3.2007 9:08

Zdravím ve spolek,

Vlastním menší firmičku, která se zabývá krajinářskou tvorbou ,údržbou zelených ploch a sadovnictvím.Svoji "flotilu" jsme si dovybavili značkou Komatsu Zenoah. Značku Komatsu Zenoah znám ze svého 4 letého působení v Německu. A musím konstatovat vysokou spokojenost. Vlastním větší křovinořezy než tu udáváte mám 5x stejných modelů BCZ5000CL a zatím za 2 roky upozorňuji plného nasazení bez sebemenší závady. Pro mě a moji firmu jednoznačně vítězí Komatsu Zenoah i díky své široké nabídce dalších pro nás krajináře zajímavých strojů.

Petr Mázl -krajinářství Borek 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 139.11 (?), 7.10.2008 18:46
Dobrý den. Je možné použít křovinořez Marunaka TH43DX na hustě zatravněné plochy v kopci a vzrostlejší nálety dřevin. Předem děkuji za odpověď. Hamral
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 40.163 (?), 9.10.2008 16:49

Marunaka??? Nebrat!!! Je to hroznej šmejd. Ten kdo ji nastartuje bez návodu napoprvé a s návodem během jedné minuty má u mě pivo!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 48.24 (?), 9.10.2008 19:52

Asi bohužel nevíte o čem píšete. Je pravda, že návod stojí slušně řešeno za pendrek. Ale kdo má zkušenosti, tak motor Kawasaki natrhne velmi rychle. Když už tak hezky píšete, víte, že stejný motor používá třeba i německé SOLO? Ten motor jsem natrhnulna třetí cuk, když byl funglovka. I nyní s ním nemám problém po delší odstávce. P.B.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 44.138 (?), 9.10.2008 21:35
Řekl bych že oba jsou dobré a přiklonil se spíše k tomu co má blíže dobrý servis. Pokud jsme udělali (nachystali) vše jak má být, stačí studený stroj jednou až dvakrát patřičně zatáhnout za start a motor už vrní. Pan Hamral: na uvedenou práci lze použít i křovinořez daleko slabší a jakékoliv značky, ale s požitím správně naostřeného kotouče. Kotuč nesnáší kamení drátěný plot, kovové předměty a pod. Protože struna vyžaduje při práci vyšší výkon, je těžké přesně určit zda TH43 DX bude stačit. Z vlastní zkušenosti vím, že síct strunou hustou, přerostlou a 1,5-2m vysokou trávu dá pořádně zabrat i nejsilnějším křovinořezům, pokud to nechcete jen tak půl metru od země pomydlit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika