Příspěvky uživatele - 48.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyvažování nože – zbytečný humbuk?, 16.1.2008
Vlastním sekačku od skvělého Bédy Trávy. Sekačka je opravdu skvělá. Mám dva nože. Tak jsem jednou ten zubatý vzal na nabroušení. Dal do servisu - Zastavte se za půl hodiny. Peripetie kolikrát jsem se musel zastavit  ve slavném... celý příspěvek >
Jaký koupit křovinořez?, 12.1.2008
Proč kupovat u Mountfieldu za velký peníz Fuji Robin. Origo Hondu máte za stejný peníz. A s Hondou  GX 35  je na trhu docela dost strojů. I levněji kolem 11 000,- Kč. Diskuze ohledně volby 4-taktu nebo 2-taktu na těchto stránkách již... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 9.1.2008
Patřím k okolnostmi doltačeným majitelům pily Oleo Mac 952. Když jsem pilu kupoval (cca 3 roky zpět), a tenkrát  nebyla na českém trhu "padesátka" pod 15 tisíc. I  H55 v akci byla za 15 500, - ,   ostatní... celý příspěvek >
Motorová pila Partner 422, 16.11.2007
Jsem se jenom zeptal ze své smutné praxe, kolik toho budete řezat najednou. Slabou hobby pilu ve velkém množství dřeva najednou utaháte, sebe také. Ale pokud značku ve Vašem výběru, tak Hq. P.B
Motorová pila Partner 422, 13.11.2007
Dovolím si říci, že k otázce chci si koupit takovou pilu chybí i vlastní odpověď. Pilu vezmu a budu s ní najednou zpracovávat kolik dřeva? Pár polen jen tak si zatopit v krbu, kamnech nebo dostane záhul "jen" pár metrů dřeva? To... celý příspěvek >
Výběr pily, 23.10.2007
V poradě značky pily Vám nepomůžu. Pan J.S. uděla opravdu výborný rozbor pil.  Ale píšete, že Vám stačilo 1,3 kW výkonu pily. Jak už jsem někde  tady psal, utahal jsem Husqvarnu 33. I na takových záhulech jak píšete. 10 metrů dřeva a... celý příspěvek >
sekacky Mountfield nebo jine, lepsi?, 21.10.2007
Vlastním třetím rokem sekačku od Manťasfíldu typu XS 50 MHS (Castel Garden) s motorem Honda  4,5 HP a pojezdem. Sekám s ní členitý a svažitý pozemek. Do svahu mi z několika pramenů (od jiných firem zabývajících se sekačkami) byl doporučen motor... celý příspěvek >
Drtič zahradního odpadu + slabších větví, 11.10.2007
Zakládám novou nit s prosbou o radu při výběru systému (nože - válec) drtiče odpadu. Případně prosím i o doporučení značky/typu. Zpracovat bych chtěl tento odpad: stonky květin, tenké větve do průměru cca palce z ostříhaných ovocných stromů.... celý příspěvek >
oleo-mac 952, 2.10.2007
A pokud je pila už teplá, tak stačí stlačit dekompresní ventil, samo zapnout zapalování a pila se rozeběhne na první cuk. P.B.
oleo-mac 952, 2.10.2007
No kolik spotřebuje benzínu? Já jsem to nějak neměřil.  Ale asi takhle. Koupil jsem 5 m3 tvrdého dřeva (směs z manipulace ve dvoumetrových "polenech") polovinu jsem pozřezal na cca 25 cm dlouhá polena,aby se mi vešly do kotle, druhá... celý příspěvek >
oleo-mac 952, 1.10.2007
Asi si počtu, že jsem neměl tuto pilu kupovat. A pokud pochválím přístroj, který dobře funguje, dojde ke katastrofě. Díky špatnému mazání (M2T) a pracovnímu nasazení jsem utahal hobbypilku Husqvarna 33. V  té době (podzim 2004), nebylo... celý příspěvek >
Jaký olej do křovinořezu Marunaka TH 43 DX?, 11.6.2007
Jsem též majitelelm Marunaky TH 43 DX.  V anglickém i českém návodu ale na Kawasaki motor je jasná specifikace JASO - FC, poměr příspěvek viz výše. V českém i anglickém  manuálu na Marunaku je paušálně 1:25 není specifikace oleje. Asi... celý příspěvek >
přísada do benzínu, 3.6.2007
Přísadu do benzínu nabízí i Oregon. Ten používám. Co jsem vyčetl, má zabránit stárnutí benzínu, vodnatění a prý je to dobré i jako ochrana motoru (?). I s tímto aditivem, by benzín neměl být starší 1 roku. P.B.
křovinořez, 1.6.2007
Po vyvolané diskusi jsem nakonec zakoupil  Marunaku TH 43 DX. Motor má krásný zvuk, nízká úroveň hluku, není honěn do vysokých otáček. Někdo tu uvedl neznámá značka, ale na krytu hřídele je též uvedena značka Lazer. Možno dohledat na netu... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 2takt vs 4takt, 17.5.2007
Ono Solo opravdu nemá antivibrační systém? Na záložce u Solo Praha je pomlčka, že nemá.  To je fakt. Já to bral spíše jako překlep. Myslel jsem, že je to u motorových strojů samozřejmost. V tom případě se volba obrátila. P.B.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika