Příspěvky uživatele - 150.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lístka Webova, 19.2.2013
liska webova kupena a vysadena na jar 2011 mala v lete 2012 presne jeden trs s 4 orieskami :) adri
Dlhodobé skladovanie semien, 2.2.2013
Pri tejto súvislosti som si spomenula, ako mi tatík hovoril, že minuloročné semená uhoriek mu nevzišli ani na 10% (skladuje uzavreté v pôvodnom obale v pivnici). Mohli by ste mi napísať svoje skúsenosti s inými druhmi zeleniny, ktoré semená nie je... celý příspěvek >
Pestovanie papriky, 22.1.2013
ad kvetak/kafiol: nemam skusenosti konkretne s karfiolom, ale s fialovymi luskami - po uvareni sa zmenili na sedo-zelene neesteticke fuj, predpokladam, ze karfiol urobi to iste. na surovo ok, na tepelnu upravu nie. adri
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 15.1.2013
dakujem za nazory, presne tymto smerom som si myslela, ze sa bude uberat diskusia - nazory, ktore pisete Vy, pani Zuzana a pan P.Z. S nazormi o ekonomicnosti/neekonomicnosti pestovania doma suhlasim, skor mi slo o to, porovnat skusenosti, co sa... celý příspěvek >
Kolik utrácíte za semínka?, 4.1.2013
jasneeeeeee! :) nebojte sa, je to na 100% zhusteny olivovy olej... tak si to zajtra uzijte... mnam!
Kolik utrácíte za semínka?, 4.1.2013
jednoznacne suhlasim - olivac z chladnicky je tuhon, tiez to pozorujem na rajcinach v olivovom oleji. tuhne mi dokonca uz v pivnici, vyzera to ako nejaka zrazenina (casto si to pletiem z roztlacenym cesnakom - ja mam cesnakove v slnecnicovom, manzel... celý příspěvek >
Stomp - zazrak v boji s burinou?, 4.1.2013
Mam takú taktickú otázku pre tých, ktorí STOMP používajú: čo po tých 12-tich týždnoch, kedy už prípravok nefunguje? Je mnoho rastlin, ktoré mam v záhrade dlhšie ako 3 mesiace, sú už veľké, čo potom?  adri
Výroba výsevních proužků, 1.1.2013
Dakujem za info, tento rok idem do toho. Predpokladam, ze si tie pruzky mozem narobit teraz v zime. Neskusal ste aj ine zeleniny? Mrkvu, petrzlen, pripadne kalerab z priameho vysevu... Adri
Výroba výsevních proužků, 1.1.2013
Zdravim Vas, uz dlhsie uvazujem o vyrobe vysevnich prouzku, pretoze jednotenie mrkvy, petrzlenu a pod. mi stale nejde (bud toho vytrhnem malo alebo moc), Minuly rok som si kupila vysevne pasiky mrkvy, ale cena bola strasna - 5m za 1,50€ (za tu cenu... celý příspěvek >
Rajče na sušení, 18.12.2012
zaujal ma Váš bod 2 - aký vplyv má to sparenie octovou vodou na chuť? ja suším do tuha, lebo jeden rok som neodhadla, čo je dosť a čo málo vysušené a pokazili sa mi - skvasili, aj keď boli v oleji. preto rovnako ako Vy v bode 4 pozorujem... celý příspěvek >
Uskladnení semen - škodí mráz?, 8.12.2012
Neviem, kam zaradiť tento dotaz, tak to skúsim sem. Ako je to uskladňovaním semen na zimu? Mam klasické semená zeleniny (mrkva, kalerab, hrach, a pod.), semená kvetov (aksamětnice, nechtík, a ine´jednoročky). Je možné mať ich na zimu v stodole, kde... celý příspěvek >
Stomp - zazrak v boji s burinou?, 2.12.2012
ad SWITCH: ani u nas som ho zatial nevidela v mensom ako jednokilovom baleni.
Stomp - zazrak v boji s burinou?, 2.12.2012
Co sa tyka agromanualu, mate pravdu, ale mna zaujimaju konkretne skusenosti (napr. pani Evy z Hornej-Dolnej), ktora mi napise "je to naprd, po mesiaci buriny, ako by som nestriekala" alebo "je to zazrak, okrem kulturnych rastlin ani bylka"... celý příspěvek >
Stomp - zazrak v boji s burinou?, 2.12.2012
Zdravim vsetkych bojovnikov s burinou! Nakolko sa moje zahradkarcenie za posledne dva roky zvrhlo (od konca maja tak do oktobra) na tu neprijemnejsiu cast - 95% casu straveneho na zahrade vytrhavam burinu - a to ma pomaly prestava bavit,  kedze... celý příspěvek >
Letosni zima - cibule a pocet suknic, 29.8.2012
tak po doschnuti ma zatial priemerne 2-3 suknice. ale ci to znamena tuhu ci teplu zimu, neviem... kazdopadne si to niekam poznacim a budem par rokov pozorovat :)
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika