Příspěvky uživatele - 150.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zrání rajčat, 6.8.2012
na jedlo mate pravdu - nic moc, ale na tepelnu upravu na pretlak su najlepsie :) adri
Zrání rajčat, 6.8.2012
Ospravedlnujem sa, Mr Big, ak som Vas nastvala, ale ja som skor mala na mysli situaciu, kedy majitelia cielene oberaju vsetky plody nezrale (tj nemaju na rastline jediny cerveny plod, len oranzove) - nemyslela som beznu situaciu, ked oberiete k... celý příspěvek >
Zrání rajčat, 6.8.2012
tak u nas je to uplne narodny sport - to otrhavanie listov. jediny rozumny dovod, ktory ma napada je, ze sa asi snazia chranit rastlinu pred plesnou, lebo ta najskor napada listy - ale ved ona postupne aj tak napadne aj stonky a plody, nie? inak si... celý příspěvek >
Zrání rajčat, 6.8.2012
ďakujem Vám všetkým za názory, ktoré potvrdzujú môj názor, že až na pár odrôd (čo samozrejme miestny pestovateľ tu na dedine nerieši, pretože si kupuje sadbu typu "tyčkové rajče/keřičkove rajče") je šibnuté odtŕhať nedozreté plody len preto, aby sa... celý příspěvek >
Zrání rajčat, 5.8.2012
asi sme sa nepochopili - mala som na mysli, ci to niekto tu na fore praktikuje a preco, jasne, ze ak niekomu nechutia extra zrale rajcata (pre prilis sladku chut) tak ich bude sklizet oranzove. ale pytala som sa, ci ma niekto odskusane, ze takto... celý příspěvek >
Zrání rajčat, 5.8.2012
aky je Vas nazor a zber este nezrelych plodov? dost casto pocujem nazor, ze je lepsie utrhnut oranzove rajce a nechat ho dojst niekde na slnku (nie na rastline), aby ostatne na rastline mohli dozrievat. mne sa to zda divne, pretoze mam pocit, ze... celý příspěvek >
Moze nevykvetly petour na kompost?, 5.8.2012
pane KUKI - mozem sa spytat, ako ho pouzivate, ake su uz velke kulturne rastliny, ked striekate? ja mam strach striekat, ked je moja rastlina - zelenina uz zo zeme vonku. a v ktorych ho pouzivate? vo vsetkych, ktore su uvedene v navode? a ako casto... celý příspěvek >
Sázení levandule, 4.8.2012
"jednu rostlinu" myslite jeden trs (1 kvetinacik) alebo 1 byľku? a za aku dlhu dobu sa porost "spoji", tj vytvori suvisly pas? dakujem... adri
Kultivátor vs Rotavátor - jaký je rozdíl?, 31.7.2012
dakujem Vam, pan J.S., ze sa mi to snazite vysvetlit, ale ja som asi uplny dement, lebo netusim, co to je "pasivne kypri pudu"... to je ako keby som len tahala motyku k sebe? tj rozhrabujem podu, vytvaram v nej ryhu a okolo ryhy mi vznika nakyprena... celý příspěvek >
Kultivátor vs Rotavátor - jaký je rozdíl?, 31.7.2012
sice je to uz 4 roky stara diskusia, ale mam otazku, ci som to dobre pochopila, citujem "Kultivátor je zařízení, kde se radličky (srdcové nebo lžícové) jenom tahnou pomocí nějakého rámu za traktorem, ale nerotují. Rotovátor ma nože na hřídeli která... celý příspěvek >
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 30.7.2012
no, asi som vynimka potvrdzujuca pravidlo, ale minuly rok som ich mala - plody, ako uvadza host nizsie faktvcelmi male, mensie ako ceresnicky, chut klasika (myslim klasika ako domace, nie klasika ako supermarket :)) a hlavne - skolila mi ich PLIESEN.... celý příspěvek >
Ako sa pestuje ačokča, 30.7.2012
moje skusenosti z minuleho roku - najskor dlho dlho bolo na rastlinke malo plodov a potom sa to koncom leta rozbehlo a bolo ich mnoho-premnoho. ale chutovo ma tiez vobec neoslovila, skor na okrasu... semena kupovat nemusite, nechajte jeden-dva plody... celý příspěvek >
Ako sa pestuje ačokča, 30.7.2012
ja som pestovala acokcu minuly rok, ale ak sa dobre pamatam, kvety tam nie su kvoli plodom - tie vyrastaju v pazuchach listov, ci ako sa to vola... kvety tam boli na okrasu... alebo sa mylim? adri
Sklizeň rajčat 2012, 17.7.2012
pani Zdeno, na druhej fotke mate uplne vlavo rastlinu s velkymi trsmi kvetov - co je to za odrodu? dakujem, Adri
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika