Příspěvky uživatele - 150.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Da sa pouzit nejaky postrik na ochranu mladych rastlin?, 23.8.2012
som tiez v klube, ked zacnem pliet zlava, nez pridem na pravy okraj zahrady, nalavo uz ma nova burina kvety. mam sice rada pracu na zahrade, ale fakt posledne dva roky od konca maja venujem vzdy tak do septembra 95% casu straveneho na zahrade... celý příspěvek >
Moze nevykvetly petour na kompost?, 23.8.2012
aj ked nerada, buduci rok budem STOMPovat, lebo darmo budem ja pliet petour jak o dusu, ked hned vedla ma sused zemiakove pole, kde mu petour rastie jak o zavod, ja budem denne hrdlacit a pliet a potom raz zafuka a mam tam aj tak milion semien. adri
Mrazenie celých kukuričných šúlkov, 22.8.2012
dakujem pani, za komentare... my sme kvoli psovi a zahrade kupili velku 400l truhlicovu mraznicku, tak mam miesta habadej (teda kym zas nekupim 100kg masa pre psa :)) adri
Jak na Bršlici - Kozí nohu?, 22.8.2012
prave som narazila na tuto diskusiu a musim skonstatovat, ze ja mam brslici aj v bramborach... hnujda jedna, je vsude!!! adri
Mrazenie celých kukuričných šúlkov, 14.8.2012
rada by som sa spytala - kto mate skusenost s mrazenim celej kukurice: mrazit ju surovu, blanzirovanu alebo uvarenu? cielom je ziskat sulok, ktory si v zime rozmrazim/uvarim a bude chutit ako v sezone:) pred par rokmi som mrazila vsetky tri "druhy" -... celý příspěvek >
Pestujete na záhrade huby zo sadby?, 12.8.2012
ved prave - druhej moznosti sa desim, s prvou viac-menej pocitam... strasne ma laka pestovat huby u seba na pozemku, lebo ich neviem zbierat (nikdy nic nenajdem a aj tak huby moc nepoznam) ale na jedlo ich milujem. adri PS zatial mi rastu len... celý příspěvek >
Sušení česneku, 12.8.2012
popravde - zapichavat do kazdeho cesneku 1 spejli, len aby som ich hore nohami nasrkala do dzbanu, mi pride zbytocne... to ich mozem mat rovno v pytliku zaveseny v stodole/spajzi... mna len zaujimalo, ci mate skusenost, ze ked odstanite kvet, nebude... celý příspěvek >
Houbička na jabloni, 12.8.2012
dakujem za informacie, ak ked protichudne, aspon uz viem, ze je to choros :) adri
Pestujete na záhrade huby zo sadby?, 12.8.2012
pani Beruno, to ste ma moc nepotesila... nikto iny to neskusal? adri
Pestujete na záhrade huby zo sadby?, 10.8.2012
nemám na mysli hlivu, shi-take alebo zampiony, ale vatovec, bedlu alebo limcovku zo sadby (napr. od agri slatinice) adri
Sušení česneku, 10.8.2012
citala som doporucenie, ze ak ma clovek palicak, moze nechat dlhsie - cca 40cm - palice a potom vysusene cesnaky hore nohami dat do napr. 5litroveho pohara alebo dzbana, je to aj ozdobne. chcela som to tohto roku vyskusat, ale zistila som, ze ak... celý příspěvek >
Letosni zima - cibule a pocet suknic, 10.8.2012
Zdravim Vas - aky mate nazor a hlavne osobne skusenosti s prislovim o tom, ze tuhost zimy je priamo umerna poctu obalovych suknic u cibule? sudiac podla mojej tohtorocnej vsetany, bude zima uplne tepla, lebo ma 1, maximalne 2 obalove suknice (ale ono... celý příspěvek >
Houbička na jabloni, 9.8.2012 Obsahuje fotku
prosim skusenych stromovych hubarov o radu: co s tym? kupili sme pozemok a na nom tato krasna stara jablon s hubou - rastla velmi rychlo, teraz uz stagnuje (cca 30cm v priemere). ked je mlada, je oranzova. minulý rok sme ju len odrezali (na tom istom... celý příspěvek >
Okurkové rozjímání, 7.8.2012
no to s Vami suhlasim, niekedy - ked ponukam zeleninu ludom, ktori ju bezne kupuju len v supermarkete a mali by mi vlastne ruky bozkavat, ze im ponukam zadarmo zeleninu v takmer biokvalite - si pripadam, akoby som im nukala smradlave maso... ... celý příspěvek >
Okurkové rozjímání, 6.8.2012
mozem sa spytat na tu vyskusanu a osvedcenu sterilizaciu v mikrovlnke? stale si totiz neviem predstavit dat tam pohar s klasickym zasrobovacim kovovym vickom a pustit ju. :) adri
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika