Příspěvky uživatele - 92.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Svilušky, 30.7.2012
Dobrý den, mám na zahradě pár jabloní. Na jaře jsem zjistil, že stromy jsou napadeny sviluškou. Stromy jsem chemicky ošetřil a teď jsou tam zase. Protože jsou n stromech jablka, nechci použít chem. postřik. Spíš by mě zajímalo, jak postupovat příští... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2012, 11.7.2012
To roste vilma tak kratce?:/
Solarni panel z Mount, 26.6.2012
Používám tento panel (3,6m2) již sedmý rok. Mám ho zatím na orig. stojanu, ale také plánuji umístění na šikmou střechu. Na zimu jen odpojím, vyliji vodu a dám pod střechu kůlny.V tom není problém. Přes den ho pouštím na cca 7 hodin, ale vydrží na... celý příspěvek >
Co s těmito výhonky u rajčat?, 18.6.2012
Zastrihnout hlavni vyhon kdyz je plny kvetu a zacinajicich? Ja myslel vystipnout vsechny vyhonky a nechat jen jeden ze spodnich? Jsem zmaten..
Neznámá rostlinka, 17.6.2012
Zdravím.Moc děkuji za pomoc :-) sice nevím přesný název, ale to je jedno... na internetu hledám, ale jsou to samé dost známé begónie... ta má mezi nimi není :-(takže budu prostě čekat jak se jí bude dařit :-)třeba se zadaří :-)Velké díky Lucka B.
Jak se šlechtí jabloně?, 13.6.2012
zdavatel : Takže jestli jsem to dobře pochopil, tak tímto způsobem, nebo podobným principem dochází ke vzniku nových odrůd (křížencú stávajících odrůd), nebo ke vzniku odrůdy s lepšími vlastnostmi. Ještě jeden dotaz. Kdybych tímto způsobem přenesl... celý příspěvek >
Žravý škůdce na magnolii, 22.5.2012
Myslím, že je to lakonosec. Také s nimi bojuji. Mám je na několika magnoliích (ke Genii zatím nepronikly). Žerou i Bergenie, Cotoneastry i zimolezy.
Grilování na litinovém tálu, 15.5.2012
Já mám na části grilu také litinový plát a všechny pokusy zatím dopadly žalostně. Takže zatím používám vedlejší rošt, kde je to v pohodě. Možná je na to nějaký fígl. Maso se na litinu spodní stranou okamžitě připeče (zkoušel jsem různé teploty) a... celý příspěvek >
Jak připravit půdu ve skleníku?, 18.3.2012
Dobrý den, chystám se zprovoznit starý skleník ze skla a vůbec nevím, jak ho připravit na výsadbu, kdy sadit zeleninu a další důležité věci. Proto budu vděčná za každou radu zkušených zahrádkářů. Hlavně tedy jak připravit půdu? Původní zeminu porýt,... celý příspěvek >
Magnolia - kdy zasadit?, 12.3.2012
Havlis to tam má popsané docela dobře. Já jsem ji sázel loni. Od března do poloviny května jsem ji měl na verandě za oknem. Na místě pak byla citlivá na slunce a tak jsem ji až do podzimu stínil stínovkou. Nové listy už byly otužilejší, ale staré,... celý příspěvek >
Jeseter Ruský a ochrana jezírka před kočkami, 28.2.2012
ja použivam sklopec na kuny! vyborna vec...
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika