Příspěvky uživatele - 166.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Automatický zavlažovací systém svépomocí, 30.5.2016
Dobry den. Mam zavlahu od orbitu. Cele jsem to dle jejich zssad a navodu, navrhl a spocital. Nasledne i sam realizoval. Mam pet vetvi vcetne kapkovaci na tuje. Ridici jednotku se senzorem na dest. Stroj meli pujceny a tak jsem si pujcil jinde trochu... celý příspěvek >
Výběr masa na steak, 18.5.2012 Obsahuje fotku
dneska jsem si byl vyzvednout Rib Eye steak, byl před pár dny na jednom slevovém portálu za super cenu, samozřejmě Jižní Amerika přikládám fotky, maso ve vakuu, něco přes 700 gramů; udělal jsem z toho jen DVA vysoké steaky, po minutě a půl z... celý příspěvek >
Pozdní jarní mrazy, 18.5.2012
pro ty, co si myslí, že to dneska zase tak hrozné nebylo... Nejdřív Kalousek, teď mráz. Vinaři tratí 400 milionů
Namrzlá rajčata, 18.5.2012
POKUD mám namrzlé u rajčat jen vršky, tj. 1/3 sazenic, co s tím? ustřihnout? nechat to být? obrazí to samo nebo tomu tak pomohu? a jak poznám, že je rajče úplně ztraceno? stonek chytne šedo černou barvu i u země? ptám se proto, jelikož... celý příspěvek >
Pozdní jarní mrazy, 18.5.2012
dnešní ráno už nevrátíme, ale co ZÍTRA? marně se po tom snažím dopídit, ale předpověď v televizi se zatím o mrazíkách zmiňuje tak nějak neurčitě, asi to pro ně není podstatné jako pro nás zahrádkáře...
Pozdní jarní mrazy, 18.5.2012
tak jsem zpět máme spodní a horní zahradu, tak tomu říkáme, výškový rozdíl je asi 2 metry, ale to nehraje roli na horní zahradu nicméně začíná svítit sluníčko hned při východu a to byl asi ten hlavní rozdíl! na horní zahradě rajčata... celý příspěvek >
Pozdní jarní mrazy, 18.5.2012
ani si nedělám snídani a jedu na zahradu, jsem úplně na nervy, jestli to ta rajčata odnesla tak se zblázním!!! PROSÍM ať to přežila!!! takové péče a času co jsem tomu speciálně letos věnoval!!!
Melounoviště 2012, 14.5.2012
hm, tak to jste manželku Mirku nepotěšil ale myslel jsem si to... zkusím někde u plotu zabrat kus trávníku, vyhnojit kompostem 60x60cm díru, dát černou textilii a táhnout meloun podle plotu, to je jediná šance... lze udělat "hnízdo" a dát dvě... celý příspěvek >
Rubín - mravenci a mušky nebo mšice, 14.5.2012
CHEMSTOP - ECOFIX
Melounoviště 2012, 14.5.2012 Obsahuje fotku
letos jsem na naléhání manželky objednal poprvé sazenice melounů konkrétně mi přišel zrovna dneska vlakem roubovaný meloun Crimson Sweet a roubovaný meloun - Lajko II F1 ale mám problém... samozřejmě NENÍ kam meloun dát... mojí prioritou jsou... celý příspěvek >
Pozdní jarní mrazy, 13.5.2012
procházel jsem zahraniční weby a hledal nějaké rady ta textilie je hodně doporučována zejména v kombinace s rosením pokud není dostatek vzdušné vlhkosti, na textilii se zachytí kapičky vody a to pak namrzne a dostaví se EFEKT IGLŮ jež dokáže... celý příspěvek >
Sazenice lilku - škůdce, 11.5.2012
taky jsem si skoro jistý že jde u mého lilku o svilušky a jak s nima bojujete vy?
Pozdní jarní mrazy, 10.5.2012
Mirku, že zrovna VY budete citovat počasí z nějakého Idnes bych nečekal Předpověď počasí
Slimáci, 10.5.2012
dneska jsem ho už rozhazoval, měl jsem přikrytý záhon černou textilií a když jsem jí odkryl tak jsem se nestačil divit... takže kolem zasetých afrikánů atd... jinak jsem letos koupil něco co se jmenuje krmítko na slimáky, je to v podstatě... celý příspěvek >
Pozdní jarní mrazy, 10.5.2012
takže klasickým tlakovým postřikovačem třeba v 5 hodin ráno postřikovat tu textilii resp. ty "zámotky" vodou?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika