Příspěvky uživatele - 166.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sazenice lilku - škůdce, 10.5.2012 Obsahuje fotku
Nestačím se letos divit, lilek ještě není ani v zemi a už mi ho decimuje nějaký škůdce. Moje sazenice byly v pořádku, ale přikoupil jsem 2 roubované lilky v zahradnictví a ejhle, nestačím se divit co mi to leze zespod listů a že mi listy začínají... celý příspěvek >
Pozdní jarní mrazy, 10.5.2012 Obsahuje fotku
díky brzkéme výsevu jsem rajčata už musel prostě dát ven minulý týden jediné co mohu udělat je, že jsem každé rajče omotal bílou textilií, teď už zbývá jen doufat... jak jsem psal, přijít o ně tak to opravdu bude bolet... mám jich asi 60,... celý příspěvek >
Hydrogel?, 10.5.2012
zkoušel jsem jak na záhonech tak hlavně v truhlících je to na nic... v létě vám substrát stejně vyschne a když to zalejete, hydrogel si ani neškrtne, jak ta voda kolem rychle proteče... on funguje výborně, jen musí být nějakou dobu namočený a... celý příspěvek >
Přízemní mrazíky a výsadba paprik, 8.5.2012
papriky i lilky jsou ve skleníku, ale rajčata jsem už musel dát ven, celkem asi 50 sazenic, už to přerůstalo a nebylo to kam dát... bohužel... budu držet palce a modlit se, to je to jediné co mohu dělat... ještě mám venku cukety, pod... celý příspěvek >
Rybíz - mšice?, 7.5.2012
mšice na první pohled vidět nemusíte, zvláště když jsou ještě hodně maličké :) a ano, mravenci tam lezou právě proto, nosí tam mšice já na stromkové rybízy natírám takový lep nebo dávám lepové pásy, díky tomu jsem se zbavil mšic Mospilan... celý příspěvek >
Vyplatí se dnes ještě pěstovat brambory?, 1.5.2012 Obsahuje fotku
jak jsem psal, tak jsem i udělal přikládám foto jak zatím brambory vypadají, dneska jsem přidával zeminu mám je vedle skleníku pod bílou textilií a ANO, uznávám že pěstovat je v řádcích by bylo supr, jenže když není místo? jsem rád že... celý příspěvek >
Rajce, paprika - sede skvrny, 1.5.2012 Obsahuje fotku
jj, toť to blahodárné slunce já raději na jaře do skleníku bez bílé textilie nedávám ani ředkvičky nejenom že to ochrání od spálení, ale všechno to i urychlí nemluvě o zásadní změně v odpařování vláhy
Mám dát papriky, rajčata ven?, 28.4.2012
hlavně zeleninové i ovocné saláty, v tomhle je prostě nedostižná pak různé úpravy těstovin, kdy rukolu zamíchám až když to jde na talíř v tomhle se úžasně doplňuje s balsamikem a parmezánem, nedostižná kombinace! např. těstoviny + na oliv.... celý příspěvek >
Sloupová jabloň bez opylovače, 27.4.2012 Obsahuje fotku
to já mám jiný problém, letos mi několik sloupových jabloní vůbec nevykvetlo, přitom o pár metrů vedle některé kvetou úplně nádherně... jediný rozdíl co jsem vypozoroval je, že ty co nekvetou jsou o pár centimetrů delší než ty... celý příspěvek >
Tak dáte je už ven?, 25.4.2012
o víkendu až 29 stupňů a příští týden letní teploty pokračují, v noci 9-13 risknete to? rajčata, papriky, okurky, cukety, lilky...
Rybíz - červenání listů - kroucení, 22.4.2012
pěstuji jen stromkové rybízy a na jaře je vždy natírám na pár centimetrech kmínku lepem proti hmyzu, žádný mravenec se přes to nedostane a tak mám od mšic v podstatě pokoj maximálně nějakých pár vzduchem, ale to je v podstatě netřeba... celý příspěvek >
Co s rajčatami?, 20.4.2012
dejte za ně třeba i čtvrtky bílého papíru, takové detaily mohou dost pomoci a každopádně víc na světlo! já jim vyhradil nejsvětlější pokoj a snažím se tam držet teplotu neustále pod 20 stupňů, většinou tak 18 a jak to jde, šup přes den na... celý příspěvek >
Papriky a rajčata na balkon, přesadit?, 16.4.2012
na fotky od Mirka raději nekoukejte :) on má myslím prosklené atrium, je tam dostatek světla a ideální teplota v bytě se vám to nepovede, pokud nemáte extra prosvětlený pokoj kde nemusíte topit a můžete si dovolit tam mít těch dejme tomu 15... celý příspěvek >
Postřik angreštu na ochranu před americkým padlím, 16.4.2012
taky to letos zkusím, i když důvěru ve skoro všemocné účinky si u mne řepkový olej musí ještě zasloužit ten Bioton by měl i současně ničit veškeré mšice a spol.
Cuketa hybrid x nehybrid, 13.4.2012
zdravím, mám před sebou dva druhy cuket a nejde mi do hlavy, proč se jejich spon výsadby tak výrazně liší Cuketa zebrovaná Romanesco x Cuketa Ambassador F1 u obou je výsev či výsadba ve stejném termínu a stejně tak i velikost plodů, mají... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika