Příspěvky uživatele - 166.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Myslíte, že nedávný mráz mohl poškodit květní pupeny meruněk?, 4.4.2012
So+Ne+Po hlásí 0 - -4 stupně, myslím že ten "průser" teprve přijde... nepamatujete si kdy loni ty mrazy přišly? a kolik to bylo? muselo to být ještě později, když už byl rozjetý ořech, u nás po 30 letech poprvé bez jediného ořechu...
Zemina na rajčata, 2.4.2012
není kam spěchat, velikost je naprosto ok, do zmrzlých času až až... nevím jak hluboko jsou přesazené, možná mohly být ještě hlouběji já když je přesazuji, tak sazenice se zeminou jde na spod kelímku a až potom přidávám zeminu, vždy min.... celý příspěvek >
Zkušenosti s lignohumátem, 2.4.2012
dle mne je to jen další business finta a já sám jsem to zkusil, nic jsem nepozoroval tedy kromě plísni na povrchu zeminy, ale třeba to byla nějaká "ušlechtilá" plíseň
Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti, 2.4.2012
HOBBY marketům je tohle úplně jedno... klidně na tom i prodělají, protože ta paní co za vámi bude stát ve frontě s muškáty jim tu "ztrátu" zase dorovná a že by MTF stál o to, že vás "donutí" dojít si do jiného hobby marketu? no to asi těžko...... celý příspěvek >
Střih sloupovách jabloní, 25.3.2012
mám sl. jabloní několik, letos je mám třetím rokem po výsadbě a poprvé jsem je zastřihával měl jsem na každé počátek dalšího terminálu a ten musel pryč, stejně jako jsem zastřihával na 1/3 a na spodní pupen boční větve, které se narovnávaly a... celý příspěvek >
Semenáčky rajčat nerostou a žloutnou, 21.3.2012
je to sluníčko loni jsem v zápalu nadšení z krásného počasí v květnu na pár hodin nechal všechny překrásné sazenice na sluníčku a snad měsíc se mi pak z toho dostávaly!!! a to jsem měl loni nejkrásnější sazenice... prostě sluníčko je dar i... celý příspěvek >
Okurka plotní...?, 18.3.2012
MAORA indiánská okurka, novinka mezi okurkami. Podle rozboru laboratoře chemie, Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské univerzity v Praze, obsahuje značné množství antioxidantů, jako jsou polyfenoly, bioflavonoidy... celý příspěvek >
Jaká rajčata pěstujete, 14.3.2012
semínka kupuji jako semínka, drahá legrace to je na ty těstoviny :) některé odrůdy zejména lilku a okurky kupuji v USA, vím moc dobře jak to někdy cenově "bolí", to pak u toho skoro zpíváte aby to vyklíčilo :)
Jaká rajčata pěstujete, 14.3.2012
Datterino mají občas třeba v Bille, ale je to drahá legrace... 300g vanička kolem myslím 60 korun... Nicméně udělat z toho omáčku na těstoviny, to je nááádhera! Kupoval jsem je tam minulý týden. Jinak je mají třeba neoseeds a dají se bez problému... celý příspěvek >
Kadeřavost - postřik dnes?, 13.3.2012
Základní je ošetření v období nalévání pupenů, v období, kdy se začínají rozevírat terminální pupeny a hrozí riziko infekce. Pro toto základní ošetření v prvním období napadení je nejvhodnější aplikace měďnatých fungicidů, které vykazují vysokou... celý příspěvek >
Jak na zeleninu pro miminko?, 9.3.2012
jak to bude velký záhon? pokud jen na nějakou zeleninu tak bych to vyřešil rovnou... přidejte jemný písek a kupte si pár pytlů zahradního hotového kompostu po asi 130 Kč za 70 litrů v nějakém zahradnictví atd... promíchat se stávající zeminou... celý příspěvek >
Kadeřavost - postřik dnes?, 8.3.2012
chalupa u Českého Brodu, angrešty spí jako na Silvestra a broskev ta si dává poctivých dvacet taky :) jsem pod takovou strání, je to až neuvěřitelný rozdíl proti pár set metrům směrem k silnici, ja tomu říkám "mrazová kotlina za trest"
Výsev nebo sadba do skleníku?, 8.3.2012
Poslední roky jsem vždy čekal na první sazenice v zahradnictví, většinou salát, kedluben a tak. Jakmile jsem to někde našel, šup do skleníku! Rostlo to jako z vody, nicméně měl jsem problém abych to nakonec stihnul sklidit, neb domácí sazenice paprik... celý příspěvek >
Koňský hnůj x vykouření skleníku, 8.3.2012
já se na to letos chystám, česneková dýmovnice, likviduje mšice, molice, svilušky a rostlinám to neuškodí, jde o česnekové aromatické oleje ale dělat to teď, když mi tam nic neroste max. začíná salát? taky mi to přijde zbytečné... paraziti jsou... celý příspěvek >
Kde sa v Bratislave da kupit tato podlozka?, 1.3.2012
Bauhaus, koupil jsem je predevcirem taky jsem musel resit do ceho semenacky dat, aby mi to neteklo skrz
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika