Příspěvky uživatele - 212.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
koupě zahrady s jímkou, 21.1.2008
Dobrý den. Mám takový dotaz, který je asi spíše na právníky, ale snad se mi dostrane od Vás odpovědi. Kupuji od obce zahradu, která je vedle mě, za domem mého souseda.Žádné věcné břemeno, žádný jiný vlastník kromě obce. Vše je dohodnuto, čeká se jen... celý příspěvek >
lehká pila, 29.11.2007
Nejlehčí je oblouková.
tzv. psí víno, 19.11.2007
Dobrý den, nestihl jsem na podzim přesadit keř, můžu to udělat na jaře? A kdy, co nejdříve nebo později. Díky za radu.
Změna barvy thují smaragd, 8.11.2007
Dobrý den, zalévejte, zalévejte, zalévejte. I v tomto období. Tůje si musí natáhnout vodu aby přes zimu neuschly. Na jaře až budete přihnojovat, kupte si hořkou sůl, ta Vám dodá (Vám tedy ne ale tůjím) zelenou barvu. Ale nic se nesmí přehánět,... celý příspěvek >
ako nasadit tuje?, 30.10.2007
Co Vám můžu poradit je to, že se tuje sadí tím zeleným nahoru. Jinak je to v podstatě jedno. Mám jich okolo 400 kousků okolo plotu, jen jsem si natáhl provaz a měl jsem 50 cm dřívko. A už to šlo, lopatkou dírka a šup tam s ní. První rok nehnojit... celý příspěvek >
Co s vodou?, 29.10.2007
Ještě abych dodal, pokud budete pouštět vodu do vodoteče, nebo do zemního filtru, jedná se o vodní dílo.
Co s vodou?, 29.10.2007
Zkuste se podívat na čov biocleaner.
Co s vodou?, 29.10.2007
Dobrý den, pokud chcete budovat čov s jímací nádrží na vodu, kerou budete dále používat na zalévání zahrady, t.j. že bude 100% využita kořenovým systémem. Musíte mít stavební povolení a souhlas vodohospodářského úřadu. Stavba taková není vodním... celý příspěvek >
Kdy sekat trávník?, 27.10.2007
Dobrý den, na obalu od travního semena to máte napsáno.
Výběr elektrické pily Narex, 27.10.2007
Dobrý den, odpovídám proto, že jsem se také kdysi rozhodoval nad elektrikou nebo benzínem, a koupil jsem si elektrickou. Jen jsem chtěl aby si dotyčný pán uvědomil a dobře rozvažoval, jestli nebude přece jen lepší si připlatit a koupit benzín. Nic... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily Narex, 27.10.2007
pro pana J.S. Pokud vím a čtu, tazatel se ptal na elektrické pily a ne na cirkulárky. Za druhé že jsem si nevzpomněl na přesný název stilhky, za to se omlouvám. Napsal jsem jen vlastní zkušenosti z pilami, narex a hq a stihl. Nevím proč tu cpete... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily Narex, 26.10.2007
Číslo hq, to Vám nepovím, je to stará dobrá pila, sice robusnější, ale nikdy mě nezklamala. Elektriku jsem chtěl do dílny ať nesmrdím benzínem, ale raději vždy vyvětrám.
Výběr elektrické pily Narex, 26.10.2007
Dobrý den, pokud jste četl příspěvky, tak je toho tam napsáno dost. Co člověk to názor, já bych šel do benzínové ale pokud mermomocí chcete elektrickou, tak bych já z vlastní zkušenosti šel do zn, sthill (nebo tak nějak se to píše). Určitě se ozve... celý příspěvek >
postřik jehličnanů, 26.10.2007
Dobrý den, možná to bude znít trošku divně, ale zkuste močůvku. Ne nějakou agresivní, a ne na stromky ale ke kořenům. Smrad je smrad. Ono je pravda že pes je pes, ale pokud tam nebydlíte nastálo, tak se asi zlodějů nezbavíte.
Lípa - Kdy řezat?, 26.10.2007
Dobrý den, pokud vím, mělo by se řezat v době vegetačního klidu. Nejsem si jistý, jestli byste to neměl nahlásit na obecním nebo městském úřadě. V zásadě o nic nejde, nebudete strom kácet celý, ale nevím jací jsou tam u Vás sousedé nebo okolní lidé,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika