Příspěvky uživatele - 212.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kysané zelí, 25.10.2007
To je pravda, já jsem začal s 20 kg zelí a bylo to málo. Mám kameninový zelňák 40l. Kupte si zelňák, nebo bečičku. Uvidíte když se na to zelí sem tam podíváte, nic nezkazíte. Jaderničky dávám celé, tak 10 kousků různě do zelí. To je pak panečku... celý příspěvek >
Kysané zelí, 24.10.2007
Dobrý den, já dávám na dno ještě listy vína, cukr vůbec nedáváme, a soli asi 20 dk na 20 kg zelí. Mezi zelí dáváme jaderničky. Cibule a kmín podle chuti. Každý dává a dělá zelí po svém. Jedno je ale jisté, v zimě je to velká zásoba vitamínů. Jako... celý příspěvek >
Ochrana proti okusu zvěří, 16.10.2007
Dobrý den, už se to zde řešilo, zkuste se podívat do článků, ale dle mé zkušenosti je nejlepší to králičí pletivo. Postřik také funguje, ale pokud bude tuhá a dlouhá zima, zajíci a jiní si kousnou i přes postřik (mám vyzkoušeno). Akorát musíte sem... celý příspěvek >
jabloně - práce kolem nich na podzim, 5.10.2007
Já používám tzv. kraličí pletivo.
Zámková dlažba a plevel, 3.10.2007
A co se týče hubení, byl bych pro roundap, 100%.
Zámková dlažba a plevel, 3.10.2007
Dobrý den, záleží na dodržení pr. postupu, t.j. spodní podsyp z hrubého kamene a udusání a pak jemný kámen a zasypat výhradně pískem k tomu určeným a né nějakou levnější variantou. Ten sklárenský písek je čistý bez příměsi hlíny a jiného a tam se... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily kozlík s pilou ES 2135, 3.10.2007
Dobrý den, co uživatel, to názor. Já se zase raději natáhnu pro benzínovou hq než elektrickou pilu. Tu mám jen na něco malého, příležitostně. Ať Vám slouží a pozor na prsty.
Výběr elektrické pily, 2.10.2007
Dobrý den, proč chcete elektrickou pilu? Máte k tomu určitý důvod?Nevím jak ostatní, ale já jsem si v r. 1998 koupil el. pilu narex bc-35. Stála mě 4500 kč. Opravy pily mě stály skoro víc než pila samotná. První závada byla zlomená rychlobrzda (což... celý příspěvek >
jabloně - práce kolem nich na podzim, 1.10.2007
Dobrý den, nejsem žádný Béďa Trávníček, a tak jsem se chtěl zeptat, jak bych měl postupovat u jabloní teď a dále na podzim, jestli je nutné něco udělat na co nezapomenout, něčím stříknout, pohnojit, zastřihnout, obkopat atd. Mám 7 stromečkůna... celý příspěvek >
rezivění mladých tújí, 19.9.2007
Dobrý den. Mám také túje, ale cca 350-400 ks. Také mi začali rezivět, a poradili mi abych 2-3x do roka přidal (zalel, přisypal) hořkou sůl. Od té doby jsou krásně zelené a jedou jako z vody. Hnojím cereritem, přisypávám nasečenou trávu, aby držela... celý příspěvek >
Blecha ze zahrady do bytu?, 19.9.2007
Dobrý den. Blechu si můžete přinést i z venku, nemusí to být zrovna kočka. My máme dvě kočky a jakmile jsem na sobě uviděl blechu, začali jsme je mohutně likvidovat. Postřik na kočky, obojek proti blechám a nezapomeňte, že blechy sídlí i v pelechu,... celý příspěvek >
kuna vs kohout, 9.9.2007
Kuna na Vás zaútočí jen v případě že nemá šanci utéct. Jako už psal pan Vysloužil, potkani jsou, zahnáni do kouta, velice nebezpeční!! Zažil jsem případ kdy potkan v koutě vlezl chlapovi montérkama do nohavice a dál už psát snad nemusím. Nemyslím si... celý příspěvek >
zavlažování živého plotu, 9.9.2007
Dobrý den, musel byste tu trubku nebo hadici provrtat a uložit ke kořenům. Sice si myslím že těch 55 kousků byste mohl zalévat i konví, ale ptáte se na závlahový systém. Dá se koupit origo odkapávací hadice ze vším všudy, je to myslím po 50 m. Jsou k... celý příspěvek >
Dvě odrůdy na jedné jabloni, 9.9.2007
Ano jde, mám to také.
Jak na kvas z hrušek?, 9.9.2007
Dobrý den, dle mého na tom nic není, pálívám  z hrušek hruškovici, a dosud úspěšně. Posbíráte hrušky, rozdrtíte, dáte do sudu a kvasíte. Pokud chcete, přidáte cukr nebo med. Záleží jaké ty hrušky jsou. Množství cukru nebo medu Vám poradí každý... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika