Příspěvky uživatele - 212.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čerpadlo pro závlahu, 5.9.2007
Dobrý den, má zkušenost s čerpadly na zálivku je taková. Mé první čerpadlo zn.rondela cena před 7 lety cca 2500 kč, byla vynikající. Potom jsem ho pujčil sousedovi a ten, jak už to tak bývá když něco pujčíte, ho pokazil. Koupil mi za něj čerpadlo... celý příspěvek >
Jak na vosy, 4.9.2007
Dobrý den, je pravda že je zima a tak vosy zas tak moc nelétají. Jak jsem už psal, na vosí hnízda v zemi používám propanbutanový hořák. Je to rychlé a účinější než biolit. Pokud máte tu možnost si ho vypujčit, rozhodně to zkuste. Nejlépe ten velký,... celý příspěvek >
Lapač na vosy, 29.8.2007
mravence v domě hubím buďto smícháním kvasnic a medu (po požití je to roztrhá) nebo práškem do pečiva, přes něj nejdou a nebo tím, že okolo dveří a oken jsem nasříkal Biolit na mravence. Možná to vypadá že jsem nějaký dealer přes biolit, ale opravdu... celý příspěvek >
Lapač na vosy, 29.8.2007
S tím biolitem se mi to nezdá. Opravdu máte BIOLIT PLUS  na sršně a vosy? Já jsem nejprve sříknul na podbití kde oni lezli za palubky a pak jsem navrtal tu díru do podbití a stříknul dovnitř. je to už několik dní a je (klep, klep, klep)zatím... celý příspěvek >
Lapač na vosy, 26.8.2007
Lapače jsem také zkoušel, ale s pivem. Chemicky je to rychlejší a řekl bych i účinější. Nejsem zastáncem chemických prostředků, ale co se týče vos a sršňů nebo i mravenců, tak to neváhám a hubím a hubím.
Všem moc děkuji za rady, 25.8.2007
Problém je v tom, že se kámen pod hlínou chová jako drenáž (jak už je výše napsáno). Přesně takovýto problém jsem řešil u sebe. Měl jsem betonové zatravnovací tvárnice 60x40x10 cm. Pořád se mi neuchytávala tráva,a to jsem hnojil, zaléval, přisíval.... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 25.8.2007
my jsme měli sršně ve štítu(ě) pod podbitím,nejprve jsme to vytsříkali okolo jak tam lozili a pak jsem vyvrtal dírku do toho podbití a vsunul trubičku(od montážní pěny) a skrze tu tbubičku jsem tam stříknul ten biolit plus na sršně.. Takový rachot,co... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 23.8.2007
Nastříkejte, pozdě večer nebo brzo ráno na hnízdo nějakou chemickou potvoru. (mám velice dobré skušenosti s biolitem plus na vosy a sršně), je v něm docela velký tlak, tudíž nemusíte blízko hnízda. Hubil jsem tak sršně, (možná to bude trochu... celý příspěvek >
postřiky na jabloně, 4.8.2007
Děkuji za cynickou odpověď. Jen jsem se ptal jestli by mi někdo neporadil nějakou prevenci. A psal jsem čím postřikovat a kdy, né že budu aplikovat postřik teď. A dle mého je lepší preventivní opatření než pak léčení. Jak u lidí tak i u stromů.
výsadba ořechu, 3.8.2007
Nezapomeňte dát pod ořech kámen (stará lidová moudrost).
postřiky na jabloně, 3.8.2007
Dobrý den,mohl by mi někdo poradit čím a kdy postříkat jabloně od škůdců?Koupil jsem si stromečky,které už rodí,ale chtěl bych je nějak ochránit před škůdci.mravence jsem už (snad) odradil lepovými páskami,a teď bych potřeboval poradit jak na ty... celý příspěvek >
Zalévání thújí-prosba o radu, 12.6.2007
prvním rokem jsem thuje zaléval denně,když bylo takové počasí jako teď. Jinak co dva dny. Kořeny by Vám neměli uschnout,tak to sem tam zkuste prstem rýpnout do hlíny. na podzim zalévejte taky často,aby  Vám stromky přes zimu neuschly. Zaléval... celý příspěvek >
Hnojivo pro živý plot, 10.6.2007
Slepičinec musíte naředit, postup se tu už probíral. Jinak to spálíte. Je to agresivní.
Živý plot z thuji, 10.6.2007
posekaná tráva Vám pomůže při vedrech tím,že Vám nebude vysychat hlína u kořenů. za druhé je to přírodní hnojivo a za třetí vám ta tráva vyhubí plevel pod tůjemi. Já to dělám pravidelně při sečení zahrady a jsem spokojený. samozřejmě kdybych měl... celý příspěvek >
Co s posečenou trávou?, 8.6.2007
Dobrý den,mohli byste mi říct jestli je nějaká norma,kde je napsáno jak daleko od hranice pozemku může být umístěn kompost? O co se jedná. Můj kamarád bez přístupu na net,má souseda co mu založil kompost hned u plotu. Ani po domluvě s tím,že se mu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika