Příspěvky uživatele - 216.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Muchovnik, 16.5.2017
Holá zem rychle vysychá kdežto namulčová drží vlhkost. Pak se vrstva mulče postupně rozkládá a vytváří novou vrtvu humusu. A právě půdní mikroflóře a žížalám se daří nejvíc pod mulčem a pomáhají kypřit půdu. Proto já mulčuju slámou nebo trávou okolo... celý příspěvek >
Muchovnik, 6.5.2017
Nemáte někdo fotku vzrostlého roubovaného muchovníku? Pár jsem jich koupil a nevím přesně jak provádět výchovný řez. Nebo to nechat růst jak to je? A hlavně jak se takový roubovaný stromek pak zmlazuje, jestli zvládne řez do starého dřeva. Protože u... celý příspěvek >
Boruvky, boruvky, boruvky, 26.4.2017
Já je nakoupil v eshopu zahradnictví Spomyšl a přišli pěkný a velký rostliny. Ještě nevím kam je zasadím. Bude se jim dařit na severním svahu? Není to mrazová kotlina. Předpokládám že ano, když jsou z Kanady :D
Zimolez kamčatský - stanoviště, 26.4.2017
Ještě mám jeden dotaz. Koupil jsem několik roubovaných muchovníků a nevím jak to stříhat. Jestli z toho zapěstovat stromek nebo to nechat růst jak to je. A pak hlavně nevim jak se zmlazují po čase. U keřů jsem čet, že se uříznou u země jako rybíz ale... celý příspěvek >
Jak daleko od sebe nasázet maliny a ostružiny?, 8.4.2017
Je lepší pro ostružiník vést drátěnku od jihu na sever nebo od západu k východu? Nebo je to jedno?
Zimolez kamčatský - stanoviště, 8.4.2017
Dá se zimolez a muchovník pěstovat na jižní straně budovy? Je to ale na mírném severním svahu a v 400 mnm, tak snad tam nebude na něj až moc vedro. Co myslíte?
Motor jikov, 18.4.2014
Potvrzuji, byl jsem vždy v šoku, když to zjara chytlo na cuknutí, dnes je té babičce něco přes 20 let a chystám se využít všechna moudra zde. |Moc díky páni koumáci!!
Ryngle kvete - neplodí, 21.4.2013
Mám Althanovu, poměrně velký strom, na jedné větvi je přeroubovaná čačanská raná. Althanova neplodí vůbec, maximum jsou asi čtyři ryngle, čačanská větev je každým rokem obsypaná. Těsně vedle této ryngle je mirabelka nancyská, každým rokem rovněž... celý příspěvek >
Sázení rajčat, 21.4.2013
No, to už je snad spíš hydroponie - 4 stupická rajčata v 10 l kbelíku.
Sázení rajčat, 21.4.2013
Záleží na tom, jaká rajčata. Balkonovkám (např. Vilma, Tiny Tim) stačí i 2 litry, keříčková a tyčková aspoň 10. Obecně se dá říct, že čím větší nádoba tím líp. A já bych sázela po jednom.
Ryngle kvete - neplodí, 19.4.2013
Je samosprašná?
Kdy stříkat proti monilioze?, 7.4.2013
A čemu by měla loňská šarže vadit?
Rajčata se příliš vytahují, 2.4.2013
S tím asi neuděláte nic, na okně je prostě vždycky míň světla, a letos je to obzvlášť znát, slunce svítí jen málokdy.  Jakmile se udělá - snad - hezky, můžete je dávat pomalu ven otužovat. Pak na záhon je zasadíte tak, že je položíte a zahrnete... celý příspěvek >
Výsadba třešně do kompostu, 2.4.2013
No, nevím, co já mám za krtky., ale u mě na zahradě by vám stačily asi tak čtyři na pytel. Když je rozhrabuju, docela se bojím, co by na mě mohlo zpod té hromady vykouknout.
Výsadba třešně do kompostu, 2.4.2013
A slušný člověk tohle neudělá ani bez zákazu. Ale nemáte někde poblíž na louce krtiny? Pro ty bych zajela já osobně.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika