Příspěvky uživatele - 216.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Likvidace zbytků postřiků, 28.4.2012
Víte to jistě? Já tedy postřiky slévám do pet lahví a poctivě nosím do sběrného dvora, ale už jsem se mockrát zamýšlela nad jejich dalším osudem. Jestli náhodou nekončí hůř, než kdyby je zakopala do půdy. Přivedlo mě k této úvaze to, že jsem... celý příspěvek >
Psi a čůrání, 24.4.2012
 Vážně si myslíte, že jogurty jsou levnější než pivovarské kvasnice? A zdravější? Proč si aspoň neověříte, co píšete?
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 9.4.2012
Sedlčansko -  minus 6 kolem půlnoci, před třetí ráno se začalo oteplovat. PSkutečně jsem rozdělal oheň v kolečku, dříví a posléze dřevěné uhlí. Njedřív jsem čadila směrem k meruňce, když zbývaly už jen uhlíky a doutnající polena, přidusila jsem... celý příspěvek >
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 8.4.2012
Nejste v tom sám. Sedím doma a místo spánku se chystám tak před půlnocí rozdělat oheň v kolečku, vyrobit hromadu žhavých uhlíků, přikrýt trochu zemí a plechem a to celé odvézt pod meruňku, moji jedinou, vzácnou. Jsem sice na Sedlčansku, 550 m.n.m,... celý příspěvek >
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 6.4.2012
Championem jsem stříkala už před pár dny, kdy se mrazy nakonec nekonaly. Předvčerem jsem stříkala Horizonem. Můžu zítra znovu použít Champion? Abych strom nakonec nezahubila...
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 6.4.2012
Tak to by mě taky zajímalo. Nejradši bych pod ni postavila přímotop, ale asi bude pršet. Už loni jsem o meruňky přišla, letos bych to zřejmě oplakala. Mám meruňku v nemeruňkové oblasti a moc o ni stojím.
Česnek, 4.4.2012
Tak, tak. Můj česnek, sázený v říjnu do jílovité půdy, vylepšené před sázením pískem a dřevěným popelem, vyrašil v březnu stoprcentně. Teplotní minima jsem radši neměřila, těch minus 20 ovšem bylo určitě. Mám, stejně jako někdo nahoře, no name... celý příspěvek >
Myslíte, že nedávný mráz mohl poškodit květní pupeny meruněk?, 30.3.2012
Sedlčansko, meruňka v 550 m.n.m., ale v uzavřeném dvoře před jižní zdí stodoly.  V zimě zmrzlo cca 90% květních pupenů, což by tolik nevadilo, jelikož vždycky hodně přeplozovala, musela se pracně protrhávat. Ovšem začíná kvést, takže hlášené... celý příspěvek >
Kdy postřik Boraxem?, 21.3.2012
Když už jste tak důsledný, přečtěte si ještě jednou váš dotaz na syllit "Nevadí že jsem to v sobotu lehce postříkal zbytkem Syllitu 65 co mně zbyl z broskvoní?" Není tam výslovně, jestli to vadí meruňce, takže odpovědi jste se dočkal správné.... celý příspěvek >
Potok na zahrade, 19.3.2012
Před jakoukoliv investicí bych si ještě pečlivě ověřila, že je do potůčku svedená opravdu jen dešťová voda.
Z králikárny kurník?, 16.3.2012
Určitě, a základní úpravy nevidím nijak složitě - odstranit vnitřní přepážky, instalovat hřady a před králíkárnu nějaké prkno se zarážkami, po kterém by se dostaly dovnitř. Do kouta, nejlépe trochu chráněného, hnízdo s podkladkem na snášení. To je... celý příspěvek >
Poraďte odrůdu bílých tulipánů, 13.3.2012
Ještě bych dala ke zvážení fakt, že tulipány je nutné po odkvětu nechat nějakou dobu v zemi, než začnou zatahovat. V té době rozhodně okrasné nejsou. Pokud byste je vyndala dřív, zase příštím rokem nepokvetou.  Mrzí mě, že vám asi kazím radost,... celý příspěvek >
Ako postaviť alebo zohnať kurník, 8.3.2012
Slepice na vejce nejsou nijak zvlášť náročné na chov, ale bez odpovídajícího výběhu budete mít vejce v podstatě v podobné kvalitě, jako jsou v krámu. Kuřata na maso jsou něco jiného, jako malá jsou náročná na teplo i na složení potravy. Tedy pokud... celý příspěvek >
Aku vhodnu, popinavu rajcinu na balkon?, 1.3.2012
Nějak si neumím představit, co jste to vlastně pěstoval. Zmíněné rajče se pnulo jak - mělo úponky, přísavky, nebo se točilo kolem tyčky? Předpokládám, že foto nemáte?
Myslíte, že nedávný mráz mohl poškodit květní pupeny meruněk?, 29.2.2012
Kde to je "u nás", prosím?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika