Příspěvky uživatele - 216.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je pozdě na vysetí lilku, 2.4.2013
Je to už tak trochu sázka do loterie, ale zkusila bych to. Záleží totiž na počasí, jaké bude v létě, pokud by bylo teplo, ještě by to ranné odrůdy stihly. Jestli se ovšem bude léto podobat tomuhle "jaru", nedozrají mi ani moje lilky, vyseté koncem... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 17.3.2013
Tak chladné březnové počasí je jedna věc, desetistupňové mrazy druhá.  Navíc další mrazivá noc přišla loni tuším 17. nebo 18. května,  takže tím studeným březnem pořád není vyhráno a mrzne nám zadek možná i tak zbytečně.
Prezil cesnak dnesny mraz -9, 17.3.2013
Klid, česnek přežije bez problému i větší mrazy. A jaro letos taky přijde, i když si tedy dává na čas, to ano.
Uzený kanec, 13.3.2013
Kanec, tedy pokud je to dospělý samec, bude především strašlivě smrdět.
Buxus / kruspan - " hrdzave listy ", 10.3.2013
Ne, nestříhejte je, na to je času dost, kdybyste zjistila (cca za ten měsíc), že jsou mrtvé. Ale podle mě je dost pravděpodobné, že odešly jenom lístky a z větviček obrazí nové.
Mrouskání, 19.2.2013
Záleží taky na tom, kdy březnu na kastraci jdete.  Kočka je březí cca 2 měsíce, v nízkém stupni vám ji veterinář vykastruje i s plody. Kastrační rána je o něco větší, ale nic hrozného.
Musím svítit vylíhnutým kuřatům?, 19.2.2013
Dejte nad ně infražárovku, 150W stojí kolem 150, kč. Budou mít teplo i světlo.
Pěstování chilli papriček Habanero, 18.2.2013
Na internetu najdete řadu receptů na různé omáčky, které mají poměrně dlouhou trvanlivost. A nic ve zlém, ale papriky se urodí, nikoliv porodí.
Množení rajčat, 21.1.2013
Podle mě se víc dozvíte na této diskusi od příspěvku z 23.2.2012 nebo tady, 15.12. a 16.1., včetně foto.
Rozmnožení odkopkem nebo z pecky?, 21.1.2013
No, ono je to obráceně,  u odkopku (vegetativní množení) máte právě jistotu, že vám vyroste stejná odrůda jako mateční strom.
Paradajky - skorý výsev, množenie odrezkami, 18.1.2013
Trochu mě ten dobrý muž na videu znervózňuje tou kudlou. Co používáte při pikýrování vy?
Ochrana proti jarnému kritickému mrazu niečo iné, 13.1.2013
Pokud by hrozily nižší teploty než nějakých minus 1 až 2 stupně, použila bych infražárovku. Je sice podstatně dražší, ale tak velké mrazy zase trvají jednu, maximálně dvě noci. Myslím, že loňských minus 7 o velikonocích by čtyřícítka neutáhla.... celý příspěvek >
Jakou vlastní zeleninu máte ještě ve sklepě?, 4.1.2013
Červenou řepu.
Slimáci, 4.1.2013
Ano, to je další věc. Jestli zůstane jen při požírání slimáků a eventuelně trávy? Na druhou stranu hůř než po nájezdu slimáků ten záhon asi vypadat nebude. U nás je to skutečná pohroma, i v přírodě, loňské mrazy se na jejich stavech nijak... celý příspěvek >
Slimáci, 4.1.2013
No právě, ne vždycky jde u zvířat jenom o neochotu nebo lenost.  Jsem sice doma, ale jsem sama a bojím se každé nemoci, i třeba chřipky, protože zvířata musím obstarat vždycky.  Už tak musím občas obtěžovat sousedy kvůli slepicím, psovi a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika