Příspěvky uživatele - 50.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nedaří se výsev čehokoliv v pařeništi, 20.2.2014
Mělo by Vám pomoci přemístnit pokojové pařeniště do chladnější místnosti, (samozřejmě také světlé).Lenča
Rajčata pro sezónu 2014, 18.12.2013
 Na těchto stránkách jsem se inspirovala a zkusila pěstovat něco jiného než dříve a jinak než dříve... Nadšení bylo veliké, ale spokojenost už menší...          1.  1.opožděný výsev (na... celý příspěvek >
Podestýlání jahod proti plísni, 20.8.2013
Jahodníky na podzim nebo na jaře prosypávám jehličím. Brání se tak růstu plevele, udržení vláhy pro rostliny, kyprosti půdy a suchosti podkladu pro jahody. Jsem s tím řadu let spokojená, Lenča.
Saláty ve skleníku mizí, 20.4.2013
Mně to dělají každoročně hraboši. Vtahují mi ve skleníku salát, celer, papriku!!! Občas pomůže gelový jed do díry. Lenča
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 14.3.2013
Danuš, dobrý den. Minulý rok jsem měla keřovou Pavlínu, ale spokojená jsem nebyla, velice se rozrůstala, takže byla hustá, vysoká a násada plodů pozdnější. Pod tíhou se skláněla moc k zemi, kde ji navštěvovali slimáci! Rád bych znala Vaše zkušenosti.... celý příspěvek >
Jaká rajčata pěstujete, 10.1.2013
Balkónová - VILMA, v květináčích - malá úroda, ale syn na ozobávání spokojen (asi opět vyseji) Keříčková - DULCIA (žlutá) -velká a raná plodnost, ale chuť nedobrá (už nevyseju)            -... celý příspěvek >
Šťáva z černého rybízu, 22.7.2012
Na mimibazar.cz jsem viděla podobný recept, ale je použito méně vody a méně cukru: POTŘEBNÉ PŘÍSADY 1 hrneček - 250ml- malin, nejlépe lesní...80ks malinových listů... 8dcl vody...1 lžíce kys. citronová...1 kg cukr POSTUP... celý příspěvek >
Petunie - jak docílit pěkného růstu a bohatost květů?, 18.7.2012
Podívejte se na příspěvky výše, např. Enjula. Petunie i surfinie jsou pro mne náročnější balkonovky na pěstování než třeba pelargonie.Připadá mi, že jsou to princezny nevypočitatelné. Chovají se různě i při stejném stanovišti a podmínkách.... celý příspěvek >
Recept na likér z višní, 12.7.2012
Viz vlákno "jak vyrobit višňové víno?" Dobrý den, pokud byste si někdo chtěl místo vína udělat višňovku, tady je předpis: Do 4l lahve dát 2kg višní, přisypat 1 - 1,20kg krystal.cukru a promíchat. Převázat papírem (nepropíchaným) a nechat stát... celý příspěvek >
Světlušky 2012, 2.7.2012
Světlušky jsme zaznamenali cca před měsícem, když jsme se zdrželi v teplém večeru na zahradě - s dítětem jsme pozorovali zapadající slunce, "létající mraky", chrousty, netopýry a poté i světlušky a počítali hvězdy. Jelikož se navečer zdržujeme... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 24.6.2012
Paní Lído, to je taková náááádhera... Chtěla bych se Vás zeptat, když máte tolik kytiček, používáte mulčovací folii nebo jiný mulč? Jak dokážete udržet tolika krásy bez plevele? Jak sekáte trávu kolem obvodových kamenů? Mně vždy zůstanou u... celý příspěvek >
Čím škodí mravenci?, 19.6.2012
(Lenča) - Více si počtete také zde: Jejich potrava je masitá (bílkovinná) a glycidová (cukernatá). Vzájemný poměr těchto dvou složek se mění nejen podle druhové příslušnosti, ale i podle ročního období a tedy nabídky potravy. Základem je... celý příspěvek >
Zimolez kamčatský - konec, 17.6.2012
Právě jsem řešila, co se zimolezem kamčatským, který mám již 5.-6. rok a úroda nic moc. Lenča
Tyčkové hruškovité rajče má vijany s listy. Co s tím?, 17.6.2012
Perun mi toto dělá pokaždé. U stonku (díky zaštípnutí) žádný zálístek a on si je tvoří na vijanech květů klidně dál... pokud je necháte všechny, je z toho téměř stromek s menší úrodností plodů, ale zato krásně olistěný a hustý.... Takže jsem taky pro... celý příspěvek >
Rajcata - z jednoho dve, 15.6.2012
Vylomené (zapomenuté zálístky) výhony strkám hned vedle "jeho matky" do hlíny nebo jako Vy do vody (bez ničeho). Zakoření na 99% a mám jich tolik, že pak rozdávám po sousedech... . Také jsem se inspirovala na tomto fóru. Ať se daří, Lenča.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika