Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?



host - 50.2 (?)
14.3.2013 21:14

Danuš, dobrý den. Minulý rok jsem měla keřovou Pavlínu, ale spokojená jsem nebyla, velice se rozrůstala, takže byla hustá, vysoká a násada plodů pozdnější. Pod tíhou se skláněla moc k zemi, kde ji navštěvovali slimáci! Rád bych znala Vaše zkušenosti. Děkuji, Lenča.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
terezec - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (196) - 38.5 (?), 1.3.2013 18:50

Semínka z Anglie mám konečně doma, takže letos to bude : Tomatoberry, Mosaico, Sungold, Rosada, Santa orange, Goldkrone, Green zebra, Tornádo, Start a Bejbino. Jediné, co mi chybí ke štěstí, je více prostoru na pěstování! wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 50.2 (?), 14.3.2013 21:14

Danuš, dobrý den. Minulý rok jsem měla keřovou Pavlínu, ale spokojená jsem nebyla, velice se rozrůstala, takže byla hustá, vysoká a násada plodů pozdnější. Pod tíhou se skláněla moc k zemi, kde ji navštěvovali slimáci! Rád bych znala Vaše zkušenosti. Děkuji, Lenča.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 1.3.2013 20:16

Nějaké novinky z Anglie dorazivší minulý týden.

Tango F1
Tango F1
Plum mix tří barev
Plum mix tří barev
Superb F1
Superb F1
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.3 (?), 1.3.2013 20:20

no to Tango vypadá opravdu dobře, snad uspějí v takové konkurenci..občas si říkám, že je vysílám na smrt - v tom množství do dalších let je velká úmrtnost angel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
pefito - (47) - 49.182 (?), 2.3.2013 9:02

Zdravim Vas,

tento rok mam na okne:

Samosvet zolotoj, Grusovka krasnaja, Krosecka havrosecka, Altajsky rozovy,  Rozovy gigant, Cornyj Maur, Krasnaja strela, Normandia, Black Krim, Black from Tula, Anna Rusian, Black Trufle, Black Cherry, Bycie srdce, Datterino, Delicious, Oxheart, Orange banana, Purple Russian plum, Taiko, White beefsteak, Valencia, Green zebra, Beefmaster, Ciliegino di pachino, Bejbino, Cherolla, Torino, San Marzano nano, Striped Stuffer.

Je to ho pomerne dost, tak pevne verim, ze leto bude teple a suche yes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
pefito - (47) - 49.182 (?), 14.3.2013 20:12

Pridavam do zoznamu Tomatoberry Garden F1. Priesady som vcera prvy krat presadzal (20 odrod). Ruske som vysial dnes. Tomatoberry pricestuju z Anglicka zaciatkom tyzdna a rajciaky su tymto padom komplet. Cez vikend presadzame chilli papriky (tiez 30 druhov).  Len nech uz nepada sneh, este nemam poskladany foliovnik cheeky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
pefito - (47) - 49.182 (?), 15.3.2013 10:29

neodolal som a opat nakupi lcool.

Pridavam do zoznamu 2013: Ildi, Ljubimij, Chio Chio san, Kosmonaut Volkov, Rio Fuyeho

niekedy sa neda odolat...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 133.163 (?), 15.3.2013 11:06

Já taky, a vždy když zaplatím tak se vzápětí rozšíří sortiment. wink

Tomat 'Krasny Klyk' - velmi ranná tyčková odrůda na způsob malých soudků

Tomat 'Drova' - skorá keříčková odrůda do květináče, plody 100 g, tvar plodu San Marzano?

Tomat 'Krasnaja Strela' F1-Iljinichna - raná klasika tvar, nějaké místní šlechtění, výška 120 cm, slabý růst a slabé olistění.

Pak ještě raný lilek a xxl papriky. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
HONZAD - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (497) - 176.214 (?), 16.3.2013 6:35

I na základě doporučení z tohoto fóra jsem letos zasel a roustou mi tato rajčata:

Zlatava - (můj favorit), Tornádo, Torino, Idyl, Gold Krone, Green Zebra, Poličino a Pedro. Nově zkouším Zebru a Gold Krone, v obou případech jsem zvědavý na chuť, jsou tady dost vychvalované.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
pefito - (47) - 49.182 (?), 17.3.2013 8:49

Cestne prehlasujem , ze tieto su naozaj tie posledne cheeky :

Sungold F1, Wapsipinicon peach F1, Moneymaker

Fajn ze existuje toto forum, tu sa citim byt pochopeny cool

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika