Příspěvky uživatele - 218.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sukulent, 7.12.2011
To si příroda nádherně pohrála, to Vám musím pochválit. Vlasta
Durman, 10.11.2011 Obsahuje fotku
Dobry den, letos nam Durman krasne kvetl, byl vysoky asi 180 cm. Asi pred mesicem jsem ho zkratil asi na 30 cm a dal do chladne, suche mistnosti bez oken, kde je asi 10 st. Ted jsem si vsiml, ze zacina vyrazet - uz ma asi 4 cm vyhonky, svetlonce... celý příspěvek >
Tvarování syrského ibyšku, 15.9.2011
Mate pravdu, to bude muj pripad. Diky za odpoved! Sterba
Tvarování syrského ibyšku, 12.9.2011
Dik za odpoved! Pripada mi to hrozne malinky, uz ted, a jeste se to seschne. Aspon ten muj druh tobolku velikosti cvrnkaci kulicky urcite neudela. Jeste to vyfotim v meritku. Sterba
Tvarování syrského ibyšku, 10.9.2011 Obsahuje fotku
Pro Olinu: toto je ta tobolka, ve ktere jsou seminka?
Bazénová textilie a nafukovací límec, 31.8.2011
Prosím potřebuji poradit. Mám již druhý bazén a pokaždé mi ho náš "milášek pejsek" rozkousal cca 10x10 dírky u jednoho podlahu 2x dírka a bok 1x a u druhého límec a bok. Taky po 1 kousnutí cca 10x10 cm.lepidlo mám, ale nemám to čím zaflekovat... celý příspěvek >
Tvarování syrského ibyšku, 29.8.2011
Diky za reakci! Pockam a pozdeji zasadim, uvidime:). S.
Hortenzie - diry v listech, 29.8.2011 Obsahuje fotku
Ahoj, slimaky jsme uhlidali:). Je zajimave, ze letos nam H. nekvetly, zato listu spousta. Ta v kvetinaci v brane, vzdycky v poledne, zvadla, kdyz na ni prislo slunce, pak se zase vzchopila. Je zajimave, ze stejny druh, ktery mam zasazeny v zemi, na... celý příspěvek >
Tvarování syrského ibyšku, 29.8.2011 Obsahuje fotku
Dobry den, takhle nadherne mi kvete syr. ibisek, koupeny pred 2 lety v Lidlu. Zde na foru jsem cetl, ze se snadno mnozi semeny. Nevim, jestli mam zasadit spadly kvet, tam ale zadne semeno nevidim, ani na zbytku, ktery zustane na vetvicce. Muzete... celý příspěvek >
Kapradí, 29.8.2011
Na kapradi pozor, mam ho snad vsude, za zdi, kolem potoka, urcite stovky. Ten previt se strasne rozrusta, da se to ale uhlidat sekackou:). Podle mne to je nerad jako skumpa:). Na jare a v lete nadhera, ted uz se ale na to chystam s mot. kosou:) S.
Jahody, 16.8.2011
Uz jsou v zemi a rostou pekne. Diky! S.
Jahody, 2.8.2011
Dobry den, lze ted sazet jahody po prave vytrhane cibuli? Diky! Sterba
Jak a kdy řízkovat syrský ibišek, 24.7.2011
Diky za odpoved:). S.
Slimáci, 23.7.2011
Nic neuvidite! Taky jsem tady cetl, ze pivo do melouna. I kdyz to nejim, koupil jsem peknej, odrizl zralou cepici, vydlabal a vlil Branik. Ulozil do jamky aby se nenamahali. Prisli se nachlastat a rano tam byl uz jej jeden, zrejme notorda:)!
Jak a kdy řízkovat syrský ibišek, 23.7.2011
Dobry den, uz jsme se dozvedeli, ze s. ibisky muzeme koupit v kvetinarstvi, ze v klidu vyrasi ze semen, ale jeste nikdo pani neporadil, zda a kdy jdou rizkovat. Reaguji, protoze by mne to take zajimalo. Poradi nekdo? Diky! Sterba
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika