Příspěvky uživatele - 64.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Volba listnatých stromů s kulovitou košatou korunou, 4.3.2014
Dobrý den, rádi bychom zasadili skupinu listantých stromů- cca 3ks, které by plnily funkci odstínění od cesty v úrovni nad živým habrovým plotem. Stanoviště polostín, půda zřejmě ne moc výživná. Zvažovala jsme nějakou kombinaci různých druhů javorů,... celý příspěvek >
Listnatý strom s úzkou korunou, 3.3.2014
tak to by šlo :-) díky moc za tip!!!
Listnatý strom s úzkou korunou, 3.3.2014
alespon podle zkušeností známých roste velmi pomalu a dlouho moc nevyniká, ale je opravdu krásný a moc by se kvůli svézlaté barvě hodil :-)
Listnatý strom s úzkou korunou, 3.3.2014
děkuji, dobrý tip, jen asi roste dost pomalu, ale zvážím :-)
Listnatý strom s úzkou korunou, 3.3.2014
Poradíte, prosím, nějaký listnatý strom s úzkou korunou (tak max 1,5-2m průměr) který by se hodil do výsadby jehličnatých stromů(borovice, smrk, cypřišky leylandii)? Představovala jsem si nějaký s barevným listem a aby jehličnaté výsadbě... celý příspěvek >
Stromy s kulovitou košatou korunou, 3.3.2014
Dobrý den, poraďte prosím stromy vhodné na stinné stanoviště nenáročné na půdu. Rádi bychom vysadili skupinu stromů s kulovitou korunou- tedy ať se k sobě hodí. Nejlépe nějaké s rychlejším růstem. DěkujiMichaela
Volba stromu s kulovitou korunou k plotu, 18.2.2014
Děkuji, zřejmě budu muset řešit s předstihem. Volně na prodejnách v zahradnictvích jsem minulý podzim takové stromky nenašla, ale na objednání by to zřejmě problém nebyl, jak vidím :-) Ještě pořeším druh stromu a bude snad úkol pro toto... celý příspěvek >
Volba stromu s kulovitou korunou k plotu, 18.2.2014
Pane Josefe, děkuji moc za tipy stromů. Můžu se Vás zeptat, jaký z těch Vámi uvedených stromů vyroste resp. rozkošatí se nejrychleji? Anebo můžu poprosit o přibližnou informaci, jak dlouho bude trvat, než bude koruna u jednotlivých druhů... celý příspěvek >
Volba stromu s kulovitou korunou k plotu, 17.2.2014
díky za upozornění! :-)
Volba stromu s kulovitou korunou k plotu, 17.2.2014
Dobrý den, obracím se zde na Vás zkušené :-) Potřebovala bych poradit. Chci zasadit stom cca max 1,5 - 2 metry od zděného plotu, který má výšku 2,3m, s tím, že by koruna sromu měla začínat až nad úrovní tohoto zděného plotu.... celý příspěvek >
Mě to připadá jako zázrak, 20.11.2013
Tak Vám Liduš děkuji teď jsem zvědavá zda budou i ty bobulky, asi v nich jsou semena tak bych zkusila zasadit do hlíny.
Mě to připadá jako zázrak, 20.11.2013
Liduš teď se dívám a na obrázku jsou opravdu na horní straně, ale ta moje je má na spodní tak nevím.
Mě to připadá jako zázrak, 20.11.2013
P. Renato děkuji je to ona, nikdy jsem takovou kytku neviděla tak jsem byla překvapená.
Mě to připadá jako zázrak, 19.11.2013 Obsahuje fotku
V září jsem dostala k narozeninám orchidej do vázy a u ní byly naaranžované i tyto dva stvoly dnes když jsem ji chtěla již vyhodit a stvoly si nechat tak se dívám a ze spodu listů jsou takové malé kvítečka a už i některé kvetou nikdy jsem nic... celý příspěvek >
Jak poslat poštou sazenice?, 21.10.2013
Jak Vám přijdou tak je hned zasaďte.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika