Jak poslat poštou sazenice?



Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 64.226 (?)
21.10.2013 22:25

Jak Vám přijdou tak je hned zasaďte.smiley

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
Han.cca - (9) - 255.241 (?), 15.9.2009 19:10

Hm, pěstování, to už je jiná kapitola. Nastudovala jsem zdejší diskuze na toto téma, tak uvidíme, jestli se mi podaří pampas úspěšně pěstovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 146.129 (?), 20.1.2010 19:14
kamaradka po mne take chtela sazenice a pokojovky... a nemohla si pro nej prijet a je trochu z ruky... a tak jsem to vzala jak tady nekdo psal ze zbavit zeminy, zabalit koreny do uterek navlhcit a strcit do sacku mikroten... a dala jsem to do delsi krabice ne siroke ale delsi a jeste jsem ten sacek na te strane kde byly koreny prilepila izolepou nebo lepici paskou aby se v te krabici nechybala... protoze jak vite na poste s balicky muzou pekne prechazovat a mohla by se polamat,,,a nejlepsi je odeslat treba hned v pondelky nebo nejpozdeji do stredy... to jen zduvodu, ze sazenice netrci pres vikend nekde v aute nebo na poste nez se doruci... a kdyz si priplatite tak to mate hned na druhy den... ale take uvadim, ze kdyz bydlite miste kde ma posta na vikend zavreno je opravdu lepsi posilat v pondelky... to mate tak nahodou vas doma postak nezastihne v patek a balicek si muzete vyzvednout az v pracovni den... tak chudak rostlinka skoro 4 az 5dni v krabici... ja jsem to tak kamaradce posilala a prislo ji to celkem jako bych ji to vykopala a dala primo osobne... ted si kamoska preje posilat casteji, vzdy si to postovne zaplati a ja vzdy mam bonboniery a jine dobrudky zza ochotu... a stejne to sni manzel,..ja na sladkosti nejsem
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 1.55 (?), 21.10.2013 22:08

Dobrý den není to sice úplně k tématu, ale jsem začínající milovník rostlinek a nikde na internetu jsem se nedočetla jak mám zacházet s rostlinkama, které jsem si objednala z eShopu a co s nima jak přijdou. Zda nechat zvyknout na prostředí nedo rovnou přesadit. Jedná se o jasmín a vilík. Moc děkuji za ochotu 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 64.226 (?), 21.10.2013 22:25

Jak Vám přijdou tak je hned zasaďte.smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 1.55 (?), 21.10.2013 22:28

děkuji :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika